DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1092986  autor: Remington
 07 kwie 2020, 19:04
Spójrz jednak do regulaminu. Jedynym warunkiem aktywacji i odnowienia pakietu jest... posiadanie środków na pakiet. Ważność konta teoretycznie więc nie powinna mieć żadnego znaczenia (to tłumaczyłoby jej wydłużanie).
 #1101041  autor: Remington
 10 sie 2020, 20:16
Zainteresował mnie znów ten pakiet na kolejne próbne użycie.

I znów zonk ze strony "najlepszej sieci"... Regulamin obowiązywał do 30.06 (czyli zaledwie nieco ponad pół roku od odświeżenia oferty). Nowego brak. Dwój konsultantów BOA zgodnie stwierdziło, że oferta została wycofana. Tymczasem, kody USSD działają...

Poprosiłem redakcję Telepolis o zasięgnięcie informacji w TM i nawet im nie udało się nic w TM dowiedzieć.
 #1101043  autor: fwitkowski17
 10 sie 2020, 20:35
U mnie też cały czas Oferta STRONg LTE działa. Trochu Gigabajtów sobie nachomikowałem. Obrazek
Startery w sklepach dalej dostępne. Raczej nie zanosi się by prędko to zlikwidowali
 #1101071  autor: fwitkowski17
 11 sie 2020, 15:44
Remington pisze:
10 sie 2020, 20:43
Czy limit danych UE też się kumuluje, czy też za każdym razem jest jednakowy?
Limit danych u żadnego operatora się niestety nie kumuluje. Każdy limit danych w UE ma swój termin ważności. Aplikacja niestety nie pokazuje osobno pakietów, tylko łączny limit w UE.