DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1084671  autor: pillsxp
 29 lis 2019, 01:19
Pytanie do użytkowników jakim cudem takie karty są na allegro i jak oni to robią?
wymoderowano
Potrzebuje karty z internetem na ok rok czasu, myślałem nad ofertą 1 TB na rok, ale Orange pozmieniało ofertę i podniosło cenę stąd pomysł na jak najtańszą opcje internetu.
Ktoś wie może jak oni takie karty robią? czy można samemu taką kartę zrobić?

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #1139470  autor: bolek2004
 07 gru 2022, 09:36
Orange się mało interesuje i nie wiem czy to o ten patent chodzi, ale gdzieś widziałem że jak ładujesz przez apkę ich to tam za 5zł dają 22,5gb więc pewnie ktoś zrobił 13 doładowań po 5zł i dało mu to 300gb.
Z kasy z doładowania wykupił ważność tych GB na rok za 29zł i gitara.
Szczegółów więcej nie pamiętam, ale pewnie już tu gdzieś na forum było o tym pisane.
 #1139475  autor: neotele
 07 gru 2022, 11:25
@ pillsxp
Nie znam odpowiedzi na pytanie "jakim cudem?", ale samodzielnie możesz obecnie w Orange, za dużo mniejsze pieniądze niż na tej aukcji, mieć więcej GB i na dłużej.
Nie napisałeś ile GB Cię interesuje, więc być może poniższe warianty nie są dla Ciebie ciekawe.
Alternatywnie do poniższych rozwiązań, możesz poszukać opcji dla siebie w dedykowanym dziale: Jaką ofertę wybrać?

1. Optymalna opcja - finalnie na 3 lata:
- przenosisz nr do OFNK (masz RWK + 2GB)
- doładowujesz za 5 zł aplikacją i aktywujesz promocję "300GB" (do 31.12.2022r.) i w jej ramach przez 11 następnych miesięcy doładowujesz po 5 zł (łącznie za 60zł), co miesiąc otrzymując obecnie 37,5GB,
- w sumie otrzymasz 452 GB (2GB +12x12,5GB za doładowanie aplikacją + 12x25GB z promocji 300GB), co przedłużasz za posiadaną kasę na koncie o 2 lata (za 2x29zł). Zostanie Ci jeszcze 2 zł na koncie.

2. Opcja szybkiego zgromadzenia GB:
- przenosisz nr do OFNK (masz RWK + 2GB)
- doładowujesz za 5 zł aplikacją i aktywujesz promocję "300GB" (do 31.12.2022r.) - dostajesz 12,5 GB za doładowanie aplikacją i pierwszy bonus 25GB,
- za 2 dni doładowujesz drugi raz aplikacją za 5 zł (kolejny bonus 25GB dostaniesz za miesiąc),
- następnie doładowujesz aplikacją po 5zł dowolną ilość razy, dostając - obecnie - za każdym razem bonus 12,5 GB,
- zgromadzone w ten sposób środki na koncie możesz zamienić, albo na dodatkowe GB (5,25 zł za 5 GB), albo na wielokrotne przedłużenie ważności bonusów i konta o kolejne lata (29zł za 1 rok).