DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1084514  autor: Greenwoda
 25 lis 2019, 21:24
Czy jest jakiś pakiet w ofnk dzięki któremu taniej można wysyłać smsy do jednego numeru w ofnk? Wystarcza mi 50 zł na 3 miesiące i nie chcę nolimitu.
 #1084560  autor: sylwekZolkusza
 26 lis 2019, 16:51
Mój pomysł jest nieco inny, odpowiada również na twoje pytanie.
Uruchom usługę, "Za darmo w Orange" kodem *110*47# następnie wykonaj doładowanie za 100 zł, uruchom usługę przedłużającą "Za darmo w Orange" na rok koszt 100 zł kodem *105*365#
Otrzymamy nielimitowane rozmowy i smsy do własnej sieci Orange na czas co najmniej siedemnastu miesięcy.
 #1084577  autor: macqmacq
 26 lis 2019, 21:38
Orange jest żenujący mając "promocje" połączeń we własnej sieci... Niech popatrzą na play, gdzie połączenia są darmowe w wielu taryfach.
 #1084594  autor: Karlos20
 27 lis 2019, 11:22
macqmacq: I tu się mylisz, bo darmówki musisz sobie włączyć albo przejść do taryfy, w której darmówki są w cenniku, ale trzeba utrzymać konto na wychodzące, a w taryfie z roczną ważnością konta darmówek już NIE MA, więc nie broń tak Playa, bo skomplikował ofertę.
Orange daje w każdej taryfie włączyć SD do Orange i za opłatą przedłużyć ich ważność wraz z ważnością konta. Play każe doładować konto wyższym nominałem, aby mieć za darmo wewnątrz sieci. Nonsens.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥