DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1085547  autor: forum_tg
 13 gru 2019, 13:41
Mam jeszcze jedno pytanie, czy do pakietów cyklicznych (tych pogrubionych powyżej:
> Pakiety krótkim kodem i z menu *111# - 600MB/700MB (5zł), 2GB/3GB (9zł), 6GB/7GB (20zł) co miesiąc - PRZECHODZĄ na kolejny miesiąc),
dokupione pakiety jednorazowe, zsumują się i będą w kolejnych miesiącach przedłużane pakietem cyklicznym??
 #1085566  autor: Karlos20
 13 gru 2019, 17:09
forum_tg: Jeśli do wersji cyklicznych wspomnianych wcześniej pakietów dokupisz ich odpowiedniki jednorazowe, czyli 600MB za 5 zl, 2GB za 9 zł i 6GB za 20 zł - zsumują się z resztą GB na saldzie, a aktywny pakiet cykliczny, który prawidłowo się odnowi, przeniesie GB na kolejny miesiąc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1108196  autor: macqmacq
 15 gru 2020, 11:32
Prośba o pomoc.
Taryfa Formuła Play na Kartę. Przez nieuwagę włączyłem internet nie mając aktywnego żadnego pakietu danych. Oczywiście szybko to wyłączyłem. To, że pobrało parę złotówek to nic, ale włączył mi się Bezpieczny Internet :(
Jak to wyłączyć? Na Play24 stwierdzili, że się nie da...
Tak mi się przypomina, że gdzieś tu na forum ktoś pisał o możliwości wyłączenia BI krótkim kodem albo przez wysłanie SMS-a, ale nie dokopałem się teraz do tych informacji...
Ktoś poradzi?... :/
 #1108243  autor: macqmacq
 16 gru 2020, 16:08
Ja właśnie nic nie chcę, żeby mi zabierało kasę z konta za nic! Na tym numerze nie zamierzam korzystać z internetu. Włączył mi się przy zmianie startera w telefonie.
Co to za usługa? Nie mogę znaleźć regulaminu!...
 #1108375  autor: Karlos20
 19 gru 2020, 00:26
macqmacq: Ta taryfa ma zaczerpniętą konstrukcję ochrony kosztów za cennikowego neta z niewspieranej już taryfy FORMUŁA MINI MAX NA KARTĘ, czyli po przekroczeniu 5 zł z konta głównego w danym miesiącu kalendarzowym (liczonym od 1go do ostatniego), włącza się lejek 8 kbps, wówczas nie ma opłat za neta do końca miesiąca. Lejek zlikwidujesz dowolnym pakietem danych lub sam się wyłączy 1go dnia nowego miesiąca bądź gdy zmienisz taryfę.

Pragnę przypomnieć, że tego hamulca nie mają inne taryfy prepaid w Play, czyli taryfy ze starego Fresha, PNK RWK i Play Na Kartę 0gr w Play - tam żre poza pakietami aż 12 groszy za 100 kB neta czyli 1,20 za 1 megabajt!!!

Gwarantowany darmowy lejek 32 kbps masz w taryfach z rodziny Red Bull Mobile: RBM SieMa, RBM SieMa PL, RBM Energy; a także w Fakt Mobile (występuje w połączeniu z RWK po każdym doładowaniu od 5 zł) oraz w Play Na Kartę Lubię To / Surf.

Dodatkowo w ofertach Play Na Kartę i Formuła Play Na Kartę (z wyjątkiem odNOWY) kupując usługę SOLO XL za 35 zł/mies. otrzymujesz pełny no-limit + 20GB na pełnej prędkości neta, po ich wyczerpaniu otrzymujesz aż 1 megabitowy lejek bez limitu danych! To unikalne obecnie rozwiązanie w ofertach na kartę oraz wręcz w abonamentowych opcjach w samym Playu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1108389  autor: Robin560
 19 gru 2020, 11:34
to ja dopytam obecnie mam rbm SieMa z pakietem za 30zł ale chciałbym zmienić pakiet na solo XL jaką taryfę wybrać by nie wbić się w lejek systemowy 7mbit/s? z tego co wyczytałem w Play na kartę jest to organicznie a w formule nie ma.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1108412  autor: Karlos20
 20 gru 2020, 01:08
Robin560: odpowiedź jest prosta: Formuła Play Na Kartę. Od 5 zł zasilenie ważne 50 dni, za stówkę - 150 dni. Brak lejka 7,2 mbps. Odpalasz za free Stan Darmowy w Play.
Jeśli byś chciał wycisnąć nieco więcej neta po doładowaniu konta i mieć lejek później niż po 20GB - rozważ opcję Play Na Kartę Lubię To! Tam też nie ma 7,2 mega.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥