DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1079545  autor: Remington
 30 sie 2019, 12:20
jarekt pisze:
30 sie 2019, 11:16
jak wydasz 1zł w ramach tej usługi
jarekt pisze:
30 sie 2019, 11:16
wydając 1zł przynajmniej 1 raz w 6. miesiącu
jarekt pisze:
30 sie 2019, 11:16
od ostatniego wydania 1zł (albo od aktywacji usługi jeśli ani razu nie wydałeś 1zł)
jarekt pisze:
30 sie 2019, 11:16
jeśli w tym drugim półroczu ani razu nie wydasz 1zł.
jarekt pisze:
30 sie 2019, 11:16
gdy nie wydamy 1zł w ramach tej usługi
darekka pisze:Jeśli wydzasz w ciągu 6msc.od aktywacji usługi 1zł.

Powtarzacie jak mantrę o konieczności wydania 1 zł raz na pół roku. Tymczasem regulamin mówi: 2.15. W przypadku, jeśli Użytkownik posiada na koncie aktywną Ofertę, ale w ciągu 6 ostatnich miesięcy nie wykonał żadnego zdarzenia płatnego, jego konto utraci ważność na połączenia wychodzące. Ponowne doładowanie konta w okresie po utracie Ważności konta przedłuży Ważność Konta do 365 dni.

Czyli wcale nie bezwzględnie wydane 1 zł i to w ramach tej konkretnej usługi, lecz dowolne coś płatnego, np. usługi premium (już za 62 gr), sms zagraniczny (do UE za 31 gr), choćby 1-sekundowe przekierowanie (1 gr), połączenie audiotexowe (już za 18 gr), pakiet internetowy (najtańszy za 50 gr), zapewne też usługi DCB.
 #1079548  autor: jarekt
 30 sie 2019, 12:58
Pisanie i myślenie w kółko o tej ofercie i tej złotówce potrafi zlasować mózg :).
Zdecydowana większość osób i tak wykona to jedno połączenie/sms/net w ramach tej jednej złotóweczki.

W każdym razie regulamin faktycznie mówi o "płatnym zdarzeniu" ale nie precyzuje co to znaczy: czy chodzi tylko o 1zł z tej usługi, czy dowolne zdarzenie skutkujące ubyciem minimum 1 grosza z konta (nie testowałem tego ostatnio więc ja nie wiem, a dawno, dawno temu, to się nie liczy, bo mogło coś się zmienić przez te kilkanaście miesięcy).
 #1079641  autor: babciagienia1p
 01 wrz 2019, 13:43
@jarekt - Według mnie rozwiązaniem usprawniającym i porządkującym jest ustalenie sobie jednego dnia, w półroczu, kiedy dezaktywuję usługę "bez limitu za 1,- zł dziennie" na wszystkich kartach. Nie ma znaczenia czy poprzednia dezaktywacja była 182 dni temu czy krócej (wiadomo, że czasami trzeba skorzystać z indywidualnej dezaktywacji ze względu na różne benefity). W ten sposób zabezpieczam się przed zabraniem środków i/lub unieważnieniem RWK. Na wszelki wypadek trzymam dezaktywowane jedną noc i ponownie aktywuję usługę.
 #1086850  autor: 7xx654465
 01 sty 2020, 09:39
Wypróbuj za darmo przez 5dni! Oglądaj to, co lubisz, bez zużywania pakietu danych. W T-Mobile na kartę masz w kraju: VIDEO BEZ LIMITU DANYCH, pakiet 1GB oraz rozmowy, SMSy iMMSy do wszystkich bez limitu. Po 5 dniach usługa odnowi się za 5 zł, co 5dni. Aktywuj usługę bezpłatnym kodem *150*161*4# Aktywację potwierdzimy SMSem. Więcej; wwwt-mobile.pl/ video.
Takiego SMSa dostałem wczoraj 31.12,o 9 rano, na leżaka pozostawionego z sentymentu na prefiks 602.
Co o tym myślicie jak wbiję kod to faktycznie będzie za free przez 5dni, czy ściągnie kasę?
Mam jeszcze drugi leżak z usługą no limit do wszystkich i na wszystko za 1zł/Dziennie to jest ten limitowany który wysyłali pocztą, na ten nr nic nie przyszło.
 #1096627  autor: 7xx654465
 05 cze 2020, 05:53
mkkot pisze:
05 cze 2020, 00:36
To w sumie brzmi jak oferta dla moich rodziców do dzwonienia. Ktoś wie czy ona jeszcze działa?
Tak oferta jest aktualna, można włączyć po przez kod *104# następnie wybierasz z menu odpowiednią opcje, lub przez aplikację mój T-M.