Strona 1 z 1

[NJUmobile] Co włączyć na nowej karcie SIM aby nie mieć limitów?

Post:12 cze 2019, 06:53
autor: baton
Kupiłem zarejestrowałem kartę NJUmobile "Wszystko bez limitu i nawet 30GB" za 4 PLN i doładowałem 5 PLN oraz wykonałem połączenie testowe. Wg. informacji na kartoniku "na numerze jest włączona usługa wszystko za nie więcej niż 29 PLN

Co mam włączyć (jaką taryfę/usługę) aby konto było:
a) abym raz na kilka dni mógł wykonać połączenie trwające kilka godzin na komórkowe w obrębie jednego dnia za które pobranie jednorazowo kwota 1 PLN lub coś koło tego i nic więcej? Dawniej to chyba włączało się "tylko do komórkowych". Chciałbym aby ta usługa trwała cały czas (6PLN?)
b) bezterminowe i bezobsługowe (usługa poniżej będzie cały czas załączona)

Nie interesuje mnie Internet na ten czas chociaż włączyłem usługę "im dlużej, tym lepiej w nju na kartę" wysyłając bezpłatnego sms. Może kiedyś się przyda. Jak aktualnie mam skonfigurować konto i co włączyć? Dostęp przez panel www (zaloguj) https://www.njumobile.pl/logowanie - nie działa - błąd 502 BAD GATEWAY.

Re: [NJUmobile] Co włączyć na nowej karcie SIM aby nie mieć limitów?

Post:12 cze 2019, 12:58
autor: rymi
"Moje konto" jak najbardziej działa po zalogowaniu

Włącz sobie do wyboru:

- "Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20zł" [koszt włączenia 6 zł] - usługa dzienna, dzięki której nie zapłacisz więcej niż 1,20zł dziennie za nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju oraz 250 MB w kraju.
- "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" [koszt włączenia 0 zł] - usługa, dzięki której nie zapłacisz więcej niż 19zł za nielimitowane rozmowy z komórkowymi i stacjonarnymi w kraju.
- "Wszystko za nie więcej niż 29 zł" - usługa, w której nie zapłacisz więcej niż 29zł za nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMSy i MMSy w kraju oraz 10 GB internetu w kraju .


Moja babcia ma wersję za 1,2zł bo czasami gdzieś zadzwoni, ale długo wtedy gada, a moja mama ma wersję za 19, bo dzwoni codziennie kilkanaście razy, ale gada króciutko.

Re: [NJUmobile] Co włączyć na nowej karcie SIM aby nie mieć limitów?

Post:12 cze 2019, 22:14
autor: baton
Dziękuję uprzejmie za odpowiedź i porównanie. O to chodziło
Rozumiem też że raz włączone pakiety czy ten 1.20 PLN czy inne działają cały czas w sensie co miesiąc automatycznie

Re: [NJUmobile] Co włączyć na nowej karcie SIM aby nie mieć limitów?

Post:12 cze 2019, 23:21
autor: marcin19883
To usługi, więc działają cały czas, aż wyłączysz. I jeszcze nie zapomnij o usłudze "Im dłużej, tym lepiej"