DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 50 z 123
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 123
 #1111196  autor: iphoneski
 05 lut 2021, 21:41
@Karlos
Z tym, że Flex w zamyśle miał być nowoczesną usługą z bajerami np. dodatkowa karta z tym samym numerem, która wcześniej była dostępna tylko dla biznesowych abonamentów. A teraz robi się zbieranie miliardów gigabajtów za darmo. Gdybym chciał januszować mógłbym zmieniać sieć co tydzień i miałbym więcej za prawie darmo. Wolałbym raczej dostęp do 5G za 5 zł miesięcznie albo kolejny dodatkowy sim zamiast 300 gigabajtów, których w telefonie nie wykorzystam.
 #1111198  autor: Karlos20
 05 lut 2021, 22:15
iphoneski: to promocja marki i oferty, jest to pewna prawidłowość, Orange chce przejąć klientów z innej sieci, nawet kosztem kilku wybrakowań.
Na 5G się nie napalajcie, skoro jest współdzielone z LTE kosztem wygaszenia sieci 3G. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, aby w pełni wykorzystać zasoby technologii... Wiem, że urządzenia tanieją, ale po co one są teraz potrzebne, skoro na siłę będą chciały znaleźć sieci 5G... Szkoda baterii i telefonu.
Jest pewna alternatywa w OFNK (pakiet za 35 zł/mies., lecz to marna konkurencja do pakietu SOLO XL z Play na kartę, który też ma rażące błędy).
Mi brak ofert z 5G we Flexie cieszy - gdyż pozwalają trzymać ceny w ryzach. Spójrzcie, co Plus narobił, promując taryfy 5G... Podniósł ceny. Play już jakiś czas temu podniósł ceny, teraz czas na T-Mobile, ale tam dopiero czekamy na oficjalne VoLTE / VoWiFi. 5G w prepaidzie T? Sfera marzeń...

Flex ma jeden poważniejszy problem, niż 5G... Musi naprawić błąd działania usług na głównej karcie, po aktywacji drugiej, dodatkowej SIM / eSIM, która w promocji jest totalnie za darmo i pozwala zjadać te kilkaset zdobytych GB.. To jest główny kłopot. Nadal nie naprawiony. Oferta nadal jest bardzo atrakcyjna, ale ta dodatkowa karta SIM / eSIM psuje działanie usług podstawowych (pisaliśmy o tym kilka miesięcy temu).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111199  autor: iphoneski
 05 lut 2021, 22:56
Zgadzam się. Chodziło mi jedynie o to, że Flex był dla mnie powiewem czegoś nowego na skostniałym rynku telko w Polsce, więc przeniosłem do nich numer. A teraz zamiast ten powiew utrzymać robią z tego zbieralnię kodów i okazji dla kombinatorów. Tak sobie myśle, że twórcy tej oferty chcieli czegoś innego. I nie piszę tego personalnie - jest okazja to się korzysta i to jest normalne, ale jednak wolałbym inny rodzaj rozwijania tego i tyle.
 #1111232  autor: f0ku5
 06 lut 2021, 12:45
Wątpię, po prostu pewnie będzie egzystował tak samo, jak Nju. Miało być super fajnie i nowocześnie i można stwierdzić, że tak było, ale w zasadzie tylko przez pierwszy rok. Orange miało swoją własną wizję rozwoju (między innymi nikomu niepotrzebny sklep), a użytkowników nikt nie słucha. Problem w tym, że to nadal chyba najlepsza oferta w kraju, ale dalszego rozwoju bym się nie spodziewał.
 #1111253  autor: iphoneski
 06 lut 2021, 19:00
Moim zdaniem jakiś rozwój będzie, bo Orange włożyło trochę pieniędzy w Flexa i fajnie byłoby jakoś to pociągnąć żeby coś z tego wyciągnąć. Ale do tego potrzeba kogoś, kto będzie czuł rynek i będzie miał jakieś fajne pomysły. A póki co takiej osoby tam brakuje - kuszenie darmowym internetem jest fajne na chwilę - ktoś inny da więcej i już po okazji.
 #1111254  autor: f0ku5
 06 lut 2021, 19:15
Przede wszystkim to brakuje jakiegokolwiek dialogu z użytkownikami. Na oficjalne forum Orange dotyczące Flexa nie zagląda nikt z Orange. Problemy, które są we Flexie od samego początku do dzisiaj nie są naprawione, a to już półtora roku.
 #1111338  autor: kwistas
 08 lut 2021, 00:51
Jeśli nie mają zbytnio konkurencji to co mają robić i tak oferta jest jedną z najlepszych, bardzo elastyczna, praktycznie wszystko działa jak należy (pozdro dla Heyah 01). Koniec projektu jest możliwy, kwestia jak Orange się to opłaca.
 #1112670  autor: Karlos20
 02 mar 2021, 15:27
Głosy klientów zostały wysłuchane! Aktualizujcie aplikacje.
Pamiętacie ten wpis?
Już wkrótce Video Pass we Flexie będzie bogatszy. To będzie nokaut. T-Mobile ze swoim SuperNet Video (prepaid 1,5 mbps, w abo i mix dostępna opcja DVD z lejkiem 5 mbps) będzie szalenie nieopłacalny.
Do obecnych serwisów, bez limitu danych i na PEŁNEJ PRĘDKOŚCI, czyli Netflix (4K) i dodatkowo apka speedtestowa FAST od Netflixa, HBO GO, Orange TV GO, vod.pl, WP Pilot i YouTube (4K), dojdą kolejne:
Canal+, TVP Sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP VOD, TVP Stream, TVP info oraz Poland in.
Podstrona 57, z 05/10/2020.

Od dziś działa bogatsza wersja Video Pass! Cena bez zmian: 5 zł na 1 dzień, 10 zł na 7 dni, 20 zł na 30 dni lub odnawialne co 30 dni.

Pamiętajcie o promocji. 10 zł na 30 dni! Zajrzyjcie do Klubu Flex.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1112673  autor: iphoneski
 02 mar 2021, 15:45
Właśnie chyba Orange przypomniało sobie o Flex. Dziś to info o serwisach, a wczoraj widziałem nowe reklamy. Oby tylko oferty nie odświeżali ;)
 #1112719  autor: advert
 03 mar 2021, 12:02
Cześć
Czy można przerzucać numery telefonów pomiędzy kontami flex? Założyłem na testy konto prywatne, teraz chciałbym założyć firmowe tak żeby otrzymywać faktury i testowy numer który jest podpięty pod konto prywatne przesunąć do firmowego.
 #1112771  autor: Gardzij
 04 mar 2021, 08:13
Obrazek

Daje rade to Orange. :) Średnie transfery w mojej lokalizacji 50 Mb/s w godzinach szczytu i do 100 Mb/s w pozostałych godzinach. Głównie Netflix w 4K i YouTube. Karta sim włożona do Routera.
 #1112802  autor: Karlos20
 04 mar 2021, 13:47
ign123: nie opłacisz planu, to konto jest zawieszane. Po opłaceniu i ponownej aktywacji planu Promo GB będą ponownie dostępne.
advert: w tej sprawie skontaktuj się z czatem Orange Flex.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 50 z 123
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 123
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 123