DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 76 z 123
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 123
 #1126198  autor: Karlos20
 01 sty 2022, 00:32
W Klubie Flex czeka niespodzianka. Darmowe, jednorazowe 5 GB w roamingu UE ważne aż 100 dni! Promocja trwa do 28.02.2022. Jedno konto z dostępem do Klubu Flex (nie dotyczy numerów w opcji Rodzina) to 1 kod na darmowy pakiet (można wbić więcej kodów na tym samym numerze telefonu, które sumują GB).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126206  autor: trancex
 01 sty 2022, 12:59
Wczoraj z numerem głównym dołączyłem do Flex. Dodałem dodatkowa kartę do Apple Watch.
Czy mogę dodać w jakiś sposób kolejna kartę z opcja tylko „internet” do routera?? Ma ktoś dobry sposób na takie rozwiązanie?
Czy jeśli będę chciał dodać kolejne numery do rodziny będące również w Orange, jest konieczna wymiana sim? Wczoraj przenosząc swój numer trochę bałem się zaryzykować z racji już zamkniętych punktów.
 #1126216  autor: iphoneski
 01 sty 2022, 15:26
@trancex
Jeśli chcesz kolejne karty musisz wziąć sobie kolejny numer. Najlepiej za 15 zł bez internetu a dane przerzucać z głównej karty, alvo aktywować kody promocyjne, albo jedno i drugie.
 #1126390  autor: Karlos20
 05 sty 2022, 05:11
baranke: promocja z VP skończyła się z dniem 31.12.2021. Osoby, które wbiły kod w zakładce "Kody promocyjne", mogą aktywować usługę za pół ceny do 31.01.2022. Przy wbitych wcześniej kilku kodach, ważność odpalanej usługi sumuje się.
Kolejna edycja VP za 50% ceny może się pojawić po zakończeniu promocji z 5GB w UE, czyli z początkiem marca.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126429  autor: Karlos20
 05 sty 2022, 20:06
W Klubie Flex pojawiła się ciekawa opcja. Można dostać pakiet CANAL+ Online z cała paczką kanałów tv własnych Canal+ (również sportowych z piłkarską Ekstraklasą) za jedyne 20 zł/mies. (cena będzie obowiązywać przez rok od aktywacji oferty). Łącząc to z Video Passem we Flexie, można bez ekstra kosztów za transfer GB i reklam oglądać treści dostępne w aplikacji CANAL+ online w smartfonie, na komputerze bądź w Canal+Boxie (który też umożliwia odbiór tv naziemnej DVB-T2/HEVC). Więcej info w aplikacji Flex.
Uwaga: wymagana karta płatnicza. Oferta subskrypcyjna, można zrezygnować z C+Online w każdej chwili. Opłaty za C+Online NIE BĘDĄ pobierane w ramach Flexa (są rozliczane osobno).

Oferta ważna do 14.02.2022.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126448  autor: Karlos20
 06 sty 2022, 01:33
Apka Flex informuje o potrzebie założenia nowego konta, w praktyce ja potrafiłem na istniejącym, ale bez aktywnej subskrypcji C+Online po wpisaniu vouchera i dodaniu karty płatniczej (potem ją usuwałem, aby nie pobrało więcej kasy poza promką na kolejne 30 dni) otrzymać miesiąc oglądania paczki kanałów C+ (np. za dychę na 30 dni). Możliwe, że i tak może być przy tej promocji. Warto to sprawdzić, voucher wpisujemy po zalogowaniu do serwisu C+ Online.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126459  autor: iphoneski
 06 sty 2022, 10:14
Ostatnio zaczęli pilnować, by były to faktycznie nowe konta. Ja miałem kod na darmowe 3 miesiące i na starym już nie poszło, a kiedyś kody na miesiąc za dychę i inne bonusowe latały bez problemu - chyba za dużo ludzi tak oglądało, skoro znaleźć kod nawet niemowlak dałby radę.
 #1126476  autor: szunaj
 06 sty 2022, 13:51
Z tym pilnowaniem to też bez przesady. Kupiłem "Canal+box 4k", w promocji pierwszy miesiąc był gratis a kolejny po wpisaniu kodu który przyszedł na email. Pierwszy miesiąc minął 23.12.21 a do dzisiaj wszystko śmiga, w ustawieniach jest usługa nieaktywna. :) Kod czeka na inne czasy (aktywny do 23.02.22) :)
 #1126494  autor: sucharrr
 06 sty 2022, 18:55
Cześć. Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj. Jak wygląda sprawa z migracją z abonamentu Orange, może ktoś wie... z różnych względów chcę jak najszybciej przenieść moje usługi ( 2 aktywacje głosowe) do T-Mobile. Jestem związany umową (oferta dla klienta indywidualnego) z Orange do września tego roku. Wykombinowałem, że skoro do Orange Flex można zmigrować na pół roku przed zakończeniem obecnej umowy, a jest to oferta na kartę, to w zasadzie od chwili aktywacji Orange Flex mogę pędzić do T-Mobile z wnioskiem o przeniesienie i przejść do T następnego dnia roboczego. Pytanie brzmi - czy od dnia migracji do OF, mimo wszystko liczony jest równolegle czas trwania starej umowy abonamentowej, tak że i tak przed wrześniem nie ucieknę bez płacenia kary umownej? Czy umowę uważa się od chwili migracji za niebyłą i klient jest wolny? Będę wdzięczny za podpowiedzi.
 #1126496  autor: Karlos20
 06 sty 2022, 19:03
sucharrr: Jeśli masz ofertę abonamentową, bez usług Love, wówczas możesz zmigrować do Flexa, gdy pozostało nie więcej niż 180 dni do końca Twojej umowy abonamentowej, wówczas będziesz mógł już z Flexa przejść do innej sieci. Bez okresu wypowiedzenia, bez kar, bo umowa abonamentowa zmieni się w ofertę przedpłaconą. Bez wymiany karty SIM, bez robienia selfie i foto dowodu osobistego.
Pytanie, czemu chcesz do T, skoro Flex dużo ma do zaoferowania w swojej ofercie i jest bardziej elastyczny.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126498  autor: sucharrr
 06 sty 2022, 19:28
Karlos20 pisze:sucharrr: Jeśli masz ofertę abonamentową, bez usług Love, wówczas możesz zmigrować do Flexa, gdy pozostało nie więcej niż 180 dni do końca Twojej umowy abonamentowej, wówczas będziesz mógł już z Flexa przejść do innej sieci. Bez okresu wypowiedzenia, bez kar, bo umowa abonamentowa zmieni się w ofertę przedpłaconą. Bez wymiany karty SIM, bez robienia selfie i foto dowodu osobistego.
Pytanie, czemu chcesz do T, skoro Flex dużo ma do zaoferowania w swojej ofercie i jest bardziej elastyczny.
Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź! Powodów przejścia do T jest kilka, między innymi to, że w ostatnich miesiącach pakiet internetu w Orange wyczerpuje mi się bardzo szybko przez rozmowy na FaceTime, a w T mają mnie za jednym zamachem przyjąć, zrobić cesję na firmę i dać Magentę Biznes w pakiecie ze światłowodem, bez limitu danych mobilnych. No i fakt, że sporo czasu w roku spędzam w domku na wsi na Mazurach, skąd nie da się nawet nawiązać połączenia głosowego z Orange. Gdyby nie router i karta z netem z T, to nie mógłbym pracować. Każdy wybiera to, co mu bardziej pasuje. Ja w każdym razie jestem już zdecydowany.
  • Strona 76 z 123
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 123
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 123