DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 66 z 123
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 123
 #1120429  autor: Karlos20
 17 sie 2021, 10:23
iphoneski: spróbuj wymienić dodatkową kartę SIM z opcji samego neta, na "rozmowy/SMS/MMS/net". Problem powinien zniknąć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120431  autor: Kamski
 17 sie 2021, 10:37
Ja jeszcze raz powracam z tematem promocji Insiders. Bo niby ta półroczna promka wyklucza się z 3 miesiące za 1zł na start, a tym czasem zaraz wkraczam w czwarty miesiąc użytkowania (kończąc promocję na start) i mam prognozowaną kolejną opłatę za subskrypcje za połowę ceny. Błąd wyświetlania w apce czy faktycznie mi policzy za pół ceny? Oto jest pytanie.
 #1120432  autor: iphoneski
 17 sie 2021, 10:52
Tak jak pokazuje aplikacja tak będzie. Ja niby miałem mieć taniej, aplikacja pokazywała normalną kwotę i tyle realnie zapłaciłem. Skoro tam ci pokazuje pół ceny to zapłacisz pół ceny.
 #1120434  autor: spotify
 17 sie 2021, 11:00
f0ku5 pisze:
17 sie 2021, 00:48
(...) nadal są kwiatki typu brak SMS'ów o tym, że ktoś się ze mną chciał połączyć jak byłem poza zasięgiem (...)
Nie znam tego problemu. Od samego początku wszystko działa prawidłowo - Iphone XS.
Wady wymieniłem post wcześniej. Teraz sobie tylko przypomniałem, że miałem problem z aktywacją eSIM - tzn niby aktywowane ale nie miałem usług. Ale jakiś nieogar na chacie mi pomógł. A tak z chata nie korzystam, bo nie mam powodów.
Wkurza mnie tylko że nie można przesunąć okresu rozliczeniowego (na abo nie było problemu - zrobili przesunięcie, wyrównanie i miałeś okres rozliczeniowy od kiedy chciałeś). Tutaj musiałbym wyłaczyć usługi na kilka dni i włączyć w ten dzień, od którego chciałbym mieć liczony okres rozliczeniowy
Wkurza mnie czasami, że muszą jakąś stronę otwierać ponownie (odświeżyć) bo Orange coś z netem nie zawsze bangla (mrożenie?)
Ale kurna - mam umowę bezterminową, właczam/wyłaczam dodatkowe usługi kiedy chce, mogę zmieniać abo co chwile (wyżej, niżej) itd. Jest eSIM. I to mam za 25zł!!! To jest jak za darmo więc nawet przy jakiś wadach mniejszych - who care? Gdybym płacił za to z 50zł to bym miał sie co czepiać.

Z Passów nie korzystałem wcześniej. Mnie nawet ze słuchaniem Apple Music starczało 15GB bez problemu na miesiąc. Wziałem teraz bo była promocja

Ogólnie - usługa jakieś wady mniejsze posiada (a która nie ma? W każdej sieci są kwiatki w każdej usłudze) ale nie narzekam. Nie ma dla Flex alternatywy - Plush się nie umywa, nju prawie to samo co Plush (chociaż dla mnie wyżej i lepiej). Tmobile - ok rozumiem trochę lepsze działanie sieci (mniej ludzi, więcej stacji) ale.....no właśnie ich IT. A Play - może coś zrobi z Next ale....no własnie to Play (a tam kwiatków zawsze miałem najwięcej a najmniej w tej sieci siedziałem - raczej jako testy).
Moi znajomi z Flexa są zadowoleni. Z Nju też. Jeszcze nikt z tych usług nie zrezygnował.
Nie bawię się w pseudo 5G (nawet słuchawki nie mam i nie zależy mi na tym na dzień dzisiejszy, bo to atrapa) ale może to Was miłośników wkurzać, że tego brak. Ale spokojnie - będzie wcześniej czy później.

EDIT
Żeby nie było, że nie mam żadnych wymagań za 25zł ;) Ale naprawdę nie mam się do czego przyczepić ale wady (każda usługa w każdej sieci je posiada) sa akceptowalne. Mało tego - nie odczuwalne. I wiem, że są tańsze opcje ale aż tak oszczędzać nie muszę. Po prostu tyle co płacę za Flex to jest idealny kompromis - jakości do ceny
To tak samo jak z platformami streamingowymi, na które jest teraz moda. Najtaniej wychodzi Netflix przy dzieleniu kont ale to byłaby dla mnie ostatnia obecnie platforma, gdzie bym płacił swoje złotówki (technicznie prawie idealna - co akurat w wadach które wymieniacie o Flex, Flex drugi biegun). Ale to co teraz nagrywają czy tworzą, to jest wołanie o pomstę do nieba (analogicznie jak bym we Flexie miał problem z zasięgiem/netem czy połączeniami) To nawet teraz po podniesieniu cen Netflixa do 15zł na łeb nie jest warte tych 15zł. Wolę dopłacić drugie tyle i wybrać coś konkurencyjnego
To tyle na koniec mojego spamowania :-)
Pozdrawiam i do usłyszenia kiedyś
 #1120491  autor: tomekmeili1166
 18 sie 2021, 23:42
Karlos20 pisze:
25 lip 2021, 12:41
Na czacie nieźle tam urlopują :D
Swoją drogą można skorzystać z ich "błędu", bo można kumulować ważność passów jednorazowych i nabijać takie ważności (na kilka lat), jak w OFNK przy bonusach z doładowań. To na osłodę :twisted:


Witam serdecznie czy kolega mógłby podpowiedzieć jak to zrobić. Chodzi o kumulację darmowych passow. Dzięki.
 #1120849  autor: iphoneski
 26 sie 2021, 20:12
Można już korzystać z dodatkowej karty w ramach Flex Rodzina. Przy okazji rzecznik poinformował w komentarzach, że nie ma planów na 5G w tańszych opcjach - Flex zostanie więc nadal najdroższą ofertą 5G na rynku.
 #1120897  autor: Wosiu96
 27 sie 2021, 23:37
Hej. Orientujecie się czy przy aktywacji esim na zegarku Galaxy watch w Orange Flex HD voice działa? Pamiętam, że był jakiś problem przy aktywacji w Orange Flex esimu ale nie wiem czy tyczy się to układu Sim fizyczny w telefonie + esim w zegarku. Z góry dziękuję za pomoc.
 #1120916  autor: maniek357
 28 sie 2021, 15:42
iphoneski pisze:
26 sie 2021, 20:12
[...] Przy okazji rzecznik poinformował w komentarzach, że nie ma planów na 5G w tańszych opcjach - Flex zostanie więc nadal najdroższą ofertą 5G na rynku.
f0ku5 pisze:Do czasu, kiedyś w końcu będą musieli to zmienić.
W niższych planach mogliby zaoferować dostęp do 5G za dopłatą, np 5-10 zł. Taki 5G pass :D
 #1121079  autor: Razor556
 31 sie 2021, 19:58
Na stronie Orange pojawił się Regulamin Promocji „6 miesięcy za 50%” ważny od 1 września 2021 - https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... 050%25.pdf. Ktoś wie co to takiego? W treści nie ma nic o The Insiders, piszą tylko generycznie o Kodzie Promocyjnym.
Otrzymasz promocyjne warunki korzystania z usługi tj. plan komórkowy za pół ceny przez pierwsze 6 miesięcy na dowolny plan komórkowy dostępny w ofercie Orange Flex jeśli wpiszesz w Aplikacji ważny Kod Promocyjny oraz aktywujesz usługę Orange Flex.

Chciałem przenieść osobę z rodziny do Flexa - numer na kartę, zarejestrowany, obecnie w taryfie Orange POP. Wiecie, czy tutaj też jest konieczna weryfikacja przez zdjęcie dowodu i selfie? Czy zarejestrowane numery są traktowane jako zweryfikowane z automatu?
 #1121100  autor: ChuckyCiechanow
 01 wrz 2021, 00:19
Od 1.09.2021 do 28.02.2022 dostępny jest pakiet dla studentów 250 GB za 0 zł na 180 dni. Aktywacja standardowo w aplikacji. Z nowej edycji mogą korzystać również użytkownicy co uruchamiali pakiet 100 GB
 #1121127  autor: Karlos20
 01 wrz 2021, 12:44
No i pięknie :) Cały zasób Promo GB przedłużony do 28.02.2022 :)
Płacisz za odnawianie planu, a operator daje dzięki temu wymierne korzyści. Ta promka ma na celu przyciągnięcie innych ludzi do Flexa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 66 z 123
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 123
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 123