DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 73 z 124
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 124
 #1124403  autor: iphoneski
 16 lis 2021, 19:55
Nie dochodzą żadne i do tego poczta głosowa nie działa. Nic z tym nie zrobisz – ktoś kiedyś pisał, że to reklamował i co miesiąc miał usługi za darmo, ale nie wiem czy to jeszcze działa.
 #1124410  autor: baranke
 16 lis 2021, 21:58
Ale nie działają te powiadomienia wtedy, kiedy masz dodatkową kartę na której są aktywowane 'połączenia, smsy i internet'. Gdy masz dodatkowy SIM jedynie z Internetem to chyba wszystko na głównej karcie działa jak należy... mam rację?
 #1124416  autor: baranke
 17 lis 2021, 07:43
Niestety racja jest po twojej stronie. Faktycznie.. nie przychodzi wiadomość 😑 dobrze, że na szczęście połączenia oczekujące.. ale z tym brakiem wiadomości (mimo posiadania SIM INTERNET) będąc poza zasięgiem sieci to jestem mocno zniesmaczony
 #1124424  autor: Karlos20
 17 lis 2021, 15:57
Na karcie z opcja "tylko internet" działa wyłącznie internet, połączenia głosowe nie udadzą się (usłyszymy przerywany sygnał). To jasne. Aby zmienić ten stan rzeczy, należy wymienić dodatkowego SIMa i dokonać włączenia trybu działania karty na "rozmowy+SMS+Internet". Jeśli się pomylimy, będzie trzeba powtórzyć procedurę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124480  autor: Karlos20
 19 lis 2021, 07:41
Ja dostaje powiadomienia o próbach połączeń, również na karcie dodatkowej "rozmowy+sms+net".

adbadbad: przekierowania działają. Wpisz kod **21*numertel# i zatwierdzamy. Dezaktywacja: ##21#
Uwaga. Nie należy uruchamiać przekierowań przy jednocześnie aktywnej usłudze Poczta Głosowa. Grozi to usłyszeniem przez rozmówce komunikatu "nie ma takiego numeru (...)". Dodatkowo nie będą przychodzić powiadomienia o próbach połączeń.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124748  autor: YttyXXU
 25 lis 2021, 12:18
To jest żenujące że w roku 2021, operator udostępnia usługę ("Ekstra eSim") który zabiera podstawową funkcjonalność w telefoni jaką jest sygnał zajętości. Ktoś coś niedokonfigurował, nie przemyślał a efekt jest taki, że każdy kto aktywował dodatkową kartę wpada w pułapkę. A tłumaczenie że tak ma być, cytuje odpowiedź BOKu "...
Nie będzie sygnału zajętości tylko komunikat, że abonent ma wyłaczony telefon"
i nic się z tym nie da zrobić jest porażką. Halooo!!!! Orange, weźcie się w garść. na chwilę obecną ta usługa kompletnie nie nadaje się dla biznesu, bo "wyłaczony telefon" albo sygnał wlny przy braku możliwości odebrania oznacza, że się ignoruje telefon a to jest NIEAKCEPTOWALNE!!!!
 #1124752  autor: iphoneski
 25 lis 2021, 12:40
@surface123
Dokładnie. Masz komunikat i albo czekasz na połączenie alvo się rozłączasz. Wolny sygnał przy oczekujących był 100 lat temu. A nawet jeśli to co w tym złego? Ja też nie zawsze mogę odebrać służbowy numer, gdy mogę oddzwaniam i tyle.
  • Strona 73 z 124
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 124
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 124