DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 55 z 123
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 123
 #1115457  autor: Karlos20
 24 kwie 2021, 22:35
Przynajmniej poprawnie działa blokada połączeń przychodzących z numerów ukrytych / zastrzeżonych przy aktywnej jednocześnie drugiej karty SIM. Wcześniej blokada nie działała jak trzeba.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115460  autor: marcin19883
 24 kwie 2021, 23:06
JARULi pisze:
24 kwie 2021, 19:48
powiadomienia i tak nie przychodzą.
A tak z ciekawości. masz uruchomioną usługę "Kto tam?" W Orange Free, trzeba ją ręcznie uruchamiać przez konsultanta, żeby powiedomienia o nieodebranych połączeniach przychodziły.
 #1115468  autor: JARULi
 25 kwie 2021, 08:19
@marcin19883 przed aktywacją drugiej karty z samym internetem powiadomienia działały. Po drugie- jeżeli zapytałem się na czacie o ten problem to konsultant powinien zaproponować jej włączenie, a nie odp że tak już będzie co z resztą widać na screenie.
 #1115486  autor: JARULi
 25 kwie 2021, 20:07
@hoegaarden dokładnie.
Trzeba też pamiętać że na chwilę obecną jedyna metoda pozbycia się dodatkowej karty jest... zmiana operatora i ponowny powrót do Flex.
W aplikacji można ją tylko zablokować, ale blokada nie powoduje pozbycia się w/w "błędów"
 #1115497  autor: Karlos20
 26 kwie 2021, 12:00
Więcej poważniejszych problemów nie ma, no chyba, że z działaniem VoWiFi na niektórych telefonach - opisujemy te kłopoty w dedykowanym wątku, w dziale Technikalia.

Warto we Flexie mieć alternatywny sposób logowania (mail, poprzez Facebooka), gdy z jakiegoś powodu nie mamy podpiętej karty płatniczej do aplikacji, a zapomnimy opłacić planu na kolejny miesiąc, gdyż przy blokadzie, nie zadziała logowanie do apki poprzez SMSa.
Gorąco zalecam aby mieć podpiętą kartę płatniczą, niż zasilać saldo Flex Blikiem, wówczas nie będzie blokad czy utrudnień, w korzystaniu z oferty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115543  autor: Yahoou
 27 kwie 2021, 13:20
Hej. Jestem użytkownikiem Plush (abonament) od kilku lat, jednak poważnie zainteresowała mnie oferta Orange Flex z uwagi na oferowaną darmową kartę SIM (do smartwatch'a mi się przyda) i dość korzystną ofertę... Jednak po pobieżnej lekturze tego wątku mam kilka wątpliwości i prośbę o ich rozwianie lub potwierdzenie...
1. Pojawiają się wpisy, że jak coś nie pójdzie z płatnością za usługę to można na zawsze utracić numer... Mam złoty numer telefonu od wieku lat i byłoby mi go bardzo szkoda, gdyby np. z winy banku nie przeszła jakaś płatność i przez to straciłbym numer..
2. Czy do korzystania z telefonu musi być non stop aktywna ta ich aplikacja? Pojawiały się głosy o częstym wylogowywaniu, problemach z działaniem... Czy podczas takich problemów można korzystać z telefonu, czy są jakieś schody? Czy apka służy tylko do zarządzania usługami i uruchamia się ją tylko dla sprawdzenia aktualnych danych, wprowadzania zmian itp..?
3. Mam niszowy telefon, z którym nie chcę się rozstawać -Nokię 8 Sirocco. Czy ktoś z użytkowników Orange Flex posiada taki telefon i mógłby się podzielić informacją czy działają mu funkcje VoLTE i VoWiFi?
4. Czy ktoś mógłby napisać o swoich odczuciach w kontekście jakości zasięgu, połączeń, dostępu do Internetu po przejściu z sieci Plus do OF.

Będę wdzięczny za info...
 #1115548  autor: iphoneski
 27 kwie 2021, 15:27
1: numer jest ważny pół roku po braku płatności.
2: Aplikacja (jak każda inna aplikacja operatora) służy jedynie do zarządzania usługą i nie musi być aktywna.
3: raczej wątpliwe.
4: biorąc pod uwagę zagęszczenie sieci Plusa do Orange powinno być o wiele lepiej, choć tu wszystko zależy od lokalizacji. Ja posiadam kartę z Plusa i praktycznie jej nie używam - wolę włączyć swoją z Orange, bo w Plusie przeważnie internet wolniejszy a w trasie dziury w zasięgu widocznie większe niż u pomarańczowych. Może kilka razy faktycznie Plus poradził sobie lepiej, ale biorąc pod uwagę ilość moich wyjazdów można to spokojnie sklasyfikować jako promil.
 #1115591  autor: rymi
 28 kwie 2021, 12:43
Yahoou pisze:
27 kwie 2021, 13:20
3. Mam niszowy telefon, z którym nie chcę się rozstawać -Nokię 8 Sirocco. Czy ktoś z użytkowników Orange Flex posiada taki telefon i mógłby się podzielić informacją czy działają mu funkcje VoLTE i VoWiFi?
raczej nie -------> https://wificalling-volte.pl/
  • Strona 55 z 123
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 123
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 123