DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 55 z 123
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 123
 #1115844  autor: Xavi
 02 maja 2021, 11:15
Czy jest taka możliwość, jeśli tak to w jaki sposób to zrobić aby otrzymywać powiadomienia o próbie połączenia a nie były wysyłane do osoby która dzwoniła info o dostępności?
Czy vowifi i volte trzeba jakoś aktywować dodatkowo? Chociaż w sumie to szczerze wątpie aby te usługi działały na Oneplusach.
 #1115923  autor: Karlos20
 03 maja 2021, 11:44
Xavi: usługę "Zadzwoń teraz" (wysyłanie i odbieranie powiadomień) możesz wyłączyć na czacie u konsultanta na swoim numerze. Sprawdź na numerze rozmówcy, czy również wspiera tą usługę w Orange - jeśli ma numer z innej sieci, to nic z tym nie zrobimy, gdyż powiadomienia działają tylko w ramach połączeń wewnątrzsieciowych.
Ciekawostka: powiadomienia "Zadzwoń teraz" działają nawet gdy mamy dodatkową kartę SIM, w porównaniu do braku powiadomień o nieodebranych połączeń, gdy główna karta nie miała zasięgu.
VoWiFi i VoLTE nie trzeba dodatkowo aktywować po stronie sieci. Tym zajmujesz się już w ustawieniach telefonu. Upewnij się, czy model telefonu wspiera te usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116042  autor: Remington
 05 maja 2021, 11:35
Miałem nieużywaną umowę do wypowiedzenia, to zdecydowałem się na przeniesienie numeru do Flexa na 3 mies. po 1 zł. Datę przenosin mam wyznaczoną na 31 maja. Czyli jest 31 maja rano, numer przeniesiony i w którym momencie trzeba podać nr karty do pobierania opłat?
 #1116044  autor: Karlos20
 05 maja 2021, 11:52
Remington: Opłata za aktywację pierwszego planu zostanie pobrana, gdy zlecisz jego włączenie. Robisz to przy podaniu numeru karty płatniczej, jeśli masz swój jedyny numer na koncie. Kartę podpinasz dzień przed aktywacją Flexa (apka Cię o tym powiadomi). Na godzinę przed włączeniem karty Flex, czyli 30 maja przed północą, pobiorą z karty opłatę. Aktywacja karty nastąpi 31 maja po godzinie 0:00. Aktywacja pierwszego planu ustali moment odnowienia kolejnego planu na następny miesiąc rozliczeniowy. Przykładowo mój Plan we Flexie odnawia się każdego 1go dnia miesiąca kalendarzowego o godz 0:20.

Inaczej dzieje się przy przenoszeniu numeru do Grupy Flex Rodzina, gdyż opłata jest pobierana z podpiętej karty płatniczej, dopiero przy aktywacji planu w aplikacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116054  autor: iphoneski
 05 maja 2021, 14:06
Plan kupujesz na miesiąc, więc bez znaczenia jak długi jest miesiąc plan opłacasz konkretnego dnia miesiąca. Co do spóźnienia się to (chyba) domyślnie jak w Flex - pół roku trzymają ci numer a jak nic z nim nie zrobisz to przepada.
 #1116062  autor: Karlos20
 05 maja 2021, 15:41
mikkel: pamiętaj, iż Orange Flex jest dostępny dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Profil z klienta indywidualnego na Flex Firmę i odwrotnie możesz zmieniać raz na miesiąc rozliczeniowy.

Remington: plan odnawia się zawsze tego samego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym po raz pierwszy został on aktywowany, jeśli zachowasz ciągłość działania usług. Inaczej masz zawieszenie usług wychodzących i przychodzących max do pół roku.
Uważaj: jeśli wiesz, że nie odnowisz planu na danym numerze, zalecam logować się do aplikacji poprzez adres e-mail lub poprzez np. Facebooka, gdyż logowanie poprzez kod SMS, w czasie zawieszonych usług, nie będzie możliwe. Sporo takich przypadków czytałem na dedykowanych dwóch grupach na FB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116260  autor: gjon
 09 maja 2021, 15:45
Proszę o podpowiedź, jak to najrozsądniej rozegrać.

Mam 5 numerów w pakiecie rodzinnym w Play i chciałbym to całe towarzystwo przenieść do Orange Flex oraz zarządzać nimi na jednym wspólnym koncie (uzupełnię, że 3 numery muszą ze mną zostać, dwa pozostałe to młodszych dzieciaków, więc mogę je ewentualnie zmienić).

Problem w tym, że wg pomocy OF muszę je przenosić i aktywować po kolei (z założeniem miesięcznego okresu wypowiedzenia dla każdego osobno), co daje kilkumiesięczną obsuwę na cały proces. Da się to załatwić jakoś inaczej?

Konsultant zasugerował wizytę w salonie Orange i na miejscu przepięcie wszystkich numerów jednocześnie najpierw do podstawowej oferty na kartę, a potem od razu zmianę oferty na Flex - to rzeczywiście zadziała, czy raczej powinienem się czegoś obawiać?
 #1116286  autor: maniek357
 10 maja 2021, 12:01
Kody promocyjne z okazji 2. urodzin Flexa:
- TORT (darmowe 20 GB na 30 dni)
- URODZINY2 (darmowy video pass na 30 dni).

Kody ważne do końca tygodnia. Info z Instagrama Orange Flex.
 #1116302  autor: Karlos20
 10 maja 2021, 19:55
Fajne: kto posiada już wykupione Passy, w opcji jednorazowej (nieodnawialnej co miesiąc) i włączy te darmowe, ich ważność przedłuży się o te dodatkowe 30 dni (kumulacja ważności). Niedawno dokupiłem kolejny miesiąc Video Pass za 10 zł, a tu teraz jest jako bonus za darmo, powodując, że ważność usługi u mnie to 07.08.2021 (już 3 miesiące do przodu).
Info dla tych, co mają Promo GB: 20GB wchodzi na to saldo i jeśli jest ono ważne dłużej niż te 30 dni, ich ważność nie zmieni się. W innym wypadku ratujemy te gigabajty na kolejne 30 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116312  autor: iphoneski
 11 maja 2021, 07:23
Właściwie te kody dały mi nielimitowany internet w telefonie i tablecie na miesiąc. Bo na co wykorzystujemy internet w komórce? Na sociale (darmowe), muzykę ;darmowa), video (darmowe) a na resztę starczy spokojnie te darmowe 20GB. W takich sytuacjach brakuje bardzo opcji kumulacji gigabajtów z planu, bo praktycznie cały pakiet przepadnie.
  • Strona 55 z 123
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 123
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 123