DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 80 z 125
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 125
 #1129009  autor: iphoneski
 06 mar 2022, 17:50
Może byf i tak. W sumie nigdy nie poruszyliśmy tu kwestii pakietu studenckiego aktywowanego przez osoby, które studentami nie są. Przeczytałem regulamin i nie znalazłem żadnej możliwości kary. Załóżmy, że ktoś zacznie to weryfikować i co? Niby mogliby pakiety odbierać, ale przecież mogłem wykorzystać przed kontrolą. Żadnej kasy nie mogą chcieć, bo pakiet nie ma przełożenia materialnego. Nawet nie mogą chcieć czegoś zrobić, bo nie mają regulaminowych podstaw. Czyli wychodzi na to, że zapisy o możliwości kontroli są puste, o ile do kontroli nie dojdzie przed włączeniem pakietu, bo potem mogą klientowi najwyżej nagwizdać.
 #1129011  autor: iphoneski
 06 mar 2022, 18:07
Ewentualnie. Ale tu szkodliwość czynu jest znikoma, dodatkowo taki pakiet ciężko wycenić (nie ma przełożenia w cenniku), więc żaden szanujący się prawnik do sądu z tym nie pójdzie. Co innego jeśli taki pakiet normalnie byłby oferowany za X, a studenci mieliby taniej albo darmo, wtedy można podać wartość przedmiotu sporu. No chyba, że pójść w szacowanie wartości na podstawie cen rynkowych, ale nawet wtedy wyjdzie 70 zł za coś takiego - więcej pomarańczowych wyjdzie minuta pracy ich prawnika.
 #1129033  autor: Karlos20
 07 mar 2022, 12:58
Ja obstaje przy tym, że operator nie robi weryfikacji z prostej przyczyny: promocja oferty (bez tego bonusu podstawa oferty z GB nie jest konkurencyjna) i chęć zysku z aktywnego planu, który jest wymagany do przyznania bonusu. A nawet jakby co, operator nie zabierze tego, co uzyskałeś, tym bardziej że te 250 GB łączą się z innymi promocjami, np. 10 GB z akcji Ukraina czy 500 GB za polecanie osób. I tutaj warto zakończyć dyskusję w tym aspekcie promocji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129061  autor: stan789
 08 mar 2022, 16:33
Witam. Jakiś czas temu obiecałem że podzielę się z wami opinią na temat jak działa u mnie dodatkowa karta sim. Dziś aktywowałem kartę w konfiguracji rozmowy, sms, internet. Włączyłem połączenie oczekujące. Okazuje się że mając włączone dwa telefony i rozmawiając z jednego z nich w przypadku gdy ktoś w tym czasie zadzwoni, drugi telefon odbiera połączenie więc widzimy kto dzwonił ale to już wiadomo. W przypadku gdy jeden telefon jest wyłączony osoba dzwoniąca, w czasie kiedy trwa połączenie, usłyszy że abonent ma wyłączony telefon i w tym samym momencie na telefon który jest w użyciu przychodzi sms z powiadomieniem a na drugi przychodzi po włączeniu telefonu. W przypadku kiedy na obydwu telefonach jest włączone połączenie oczekujące to w czasie rozmowy, kiedy drugi telefon jest wyłączony, słyszę że ktoś dzwoni i oczywiście mogę odebrać ale dzwoniący słyszy sygnał wołania zamiast komunikatu że abonent prowadzi rozmowę. Faktycznie można uznać że trochę dziwnie to działa ale jest to do przyjęcia. Prawdopodobnie o wiele gorzej będzie jeżeli druga karta sim będzie w modemie albo routerze. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 08 mar 2022, 17:56 przez stan789, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1129065  autor: Karlos20
 08 mar 2022, 17:43
Informuje, iż HBO GO zmieniło się w HBO MAX. Ceny i rozliczenia usługi w ramach Flexa pozostają bez zmian (pierwszy miesiąc za 0 zł, później 24,90 zł, pobierane ze środków Flex lub podpiętej karty płatniczej). Gdy korzystamy z Video Passa, transfer jest nielimitowany - nie zjada GB podstawowych i promocyjnych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129074  autor: Karlos20
 08 mar 2022, 20:16
surface123: 19,99 jest tylko dla obecnych subskrybentów HBO GO oraz aktywujących HBO MAX poza ofertami operatorów (bez opcji testowania usługi za darmo), promocyjna cena jest do 31.03.2022, potem dostęp za 29,99 / mies. dla wszystkich lub 234,99 na 1 rok, więc wychodzi 5 zł w jedną stronę i 5 zł w drugą stronę jeśli chodzi o Flexa. Kwestia dyskusyjna czy jest to opłacalne, porównując funkcjonalność i działanie dawnego GO do MAXa.
Warto wiedzieć, że jest to jedyna zewnętrzna usługa dodatkowa opłacana wraz z aktywnym planem we Flexie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129075  autor: surface123
 08 mar 2022, 20:23
Obecny MAX jest o wiele lepszy od dawnego GO co nie zmienia faktu że idealny dalej nie jest...

No ale zmiana na duży +

Ja osobiście mam MAX za 20 zł z dostępem sat do wszystkich kanałów HBO co jest dlanie też dużym plusem.

We Flex itp byłby dostep do samego GO ( MAX )
 #1129077  autor: Karlos20
 08 mar 2022, 20:39
surface123: Flex oferuje pełny dostęp do HBO MAX + 3 kanały linearne HBO (konto aktywne poprzez ofertę operatora). Różnica jest taka, że opłacasz dostęp do usługi poprzez konto Flex + zapewni promocje na transfer danych do usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129339  autor: maniek357
 17 mar 2022, 14:44
Od 17 marca Orange Flex umożliwia użytkownikom wybór spośród pięć Planów komórkowych:
- 15 GB za 25 zł/mies. (bez zmian)
- 30 GB za 30 zł/mies. (bez zmian)
- 45 GB za 35 zł/mies. + #hello5G (nowość)
- 80 GB za 50 zł/mies. + #hello5G (odświeżony)
- 150 GB za 80zł/mies. + #hello5G (odświeżony)

https://biuroprasowe.orange.pl/informac ... ange-flex/
 #1129341  autor: Karlos20
 17 mar 2022, 14:52
Miło mi poinformować, iż Flex ulepsza swoją ofertę.
Zła wiadomość jest taka, że pozostają bez zmian opcje za 15 zł (Rodzina), 25 zł (15 GB + Social Pass) i 30 zł (30 GB + Social Pass).
Oto nowości:
> 45 GB (w tym 4,88 GB w UE) + Social Pass + Hello5G = 35 zł (NOWY PLAN - dopłata 5 zł to aż 15 GB więcej niż w planie 30 + najtańszy próg wejścia do 5G).
> 80 GB (w tym 6,96 GB w UE) + Social Pass + Hello5G = 50 zł (ULEPSZENIE planu 50 zł - wcześniej tam było 50 GB i brak dostępu do 5G).
> 150 GB ( w tym 11,14 GB w UE) + Social Pass + Hello5G = 80 zł (ULEPSZENIE planu 80 zł o powiększenie pakietu o 50 GB).

Komentarz: plan za 35 zł będzie hitem! Licho postąpili z planem najwyższym - mogli się pokusić z netem bez limitów z wysokim lejkiem, np. 20 mbps po tych 150 GB, aby konkurować z T.
Najważniejsze, że są nadal promki z 250 GB czy 10 GB za darmo, czy Video Passem za 10 zł.
Dokładny cennik >> https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... b9f975.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129370  autor: iphoneski
 18 mar 2022, 10:35
A musi być mowa w regulaminie o braku wsparcia dla staroci? Kineskopowy telewizor też nie wspiera już telewizji naziemnej, a moje dwudziestoletnie radiobudzik nie wspiera DAB+. Nikt nie będzie tracił czasu na optymalizowanie aplikacji pod ośmioletnie zabytki.
 #1129685  autor: Karlos20
 24 mar 2022, 22:55
koszalineo: na czacie takie rzeczy zgłaszamy.

A teraz coś miłego: GB za GOLE!
Co za mecz! Emocje do ostatniej minuty! 🙌 Dziś nasza drużyna w meczu towarzyskim zremisowała 1:1 ze Szkocją. Z tej okazji łapcie od nas extra 2 GB 😊
Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 2 GB, wpisując KARNY93 w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.
GB za Gole łączą się z saldem PROMO GB, czyli np. z 250 GB na 180 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 80 z 125
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 125
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 125