DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 62 z 124
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 124
 #1119219  autor: baranke
 21 lip 2021, 07:19
U mnie się pojawiło 12.5 zł za pakiet. Ale pierwszy miesiąc w pełnej cenie był. Mimo, że zgłosiłem się do oferty.. ale jako nowy klient. A nie powinienem, bo kiedyś miałem Flex (i dostałem kod rabatowy, którego nie dało się nigdzie wpisać).. a tacy jak ja muszą się zgłaszać jako "mam numer we flex" mimo, że w czasie zgłoszenia numer był gdzie indziej. Więc Insiderzy kazali mi się zgłosić raz jeszcze - "poprawnie".
 #1119250  autor: Karlos20
 21 lip 2021, 20:21
surface123: informacje czy dostałeś się do promocji, otrzymałeś mailem, znajdziesz go w folderze "spam". Od najbliższego okresu rozliczeniowego powinien być naliczony rabat, na najbliższe 6 miesięcy.
Info o odnowieniu planu znajdziesz w Ustawieniach > Mój Plan w apce Flex.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119275  autor: Karlos20
 22 lip 2021, 11:27
Na razie cisza, akcja trwa do 28 sierpnia, więc kody mogą wysłać pod koniec akcji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119376  autor: Karlos20
 25 lip 2021, 12:26
Będziecie czekać dłużej, niż 3 dni. Znajomy czeka już 10 dni na ogarniecie tematu, w tym czasie plan się odnowił z pełną ceną.
Cóż, możliwe, że Orange celowo nie podłączał rabatów, pomimo, iż The Insiders wydłużył czas dołączenia do kampanii, a sam Orange też ma określoną datę na podpięcie rabatu w swoim regulaminie. Oni będą odbijać piłeczkę do Orange, a Orange do Insiders.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119379  autor: iphoneski
 25 lip 2021, 12:34
Jeśli nie rozwiążą w ciągu 3 dni pójdzie reklamacja a co z nią zrobią to już mi lata - racja jest po mojej stronie, więc albo mogą rozwiązać i naprawić albo nie robić nic i po 30 dni reklamacja bez rozpatrzenia zostaje uznana na korzyść z automatu. Nie umrę z głodu od tego 80 zł, mogę poczekać spokojnie. Miałem już tak w H 01 - czekałem długo, forsę oddali i jeszcze 4 miesiące darmowego dostępu wyszło :)
I może to jest taki ich sposób - na zgłoszenie reklamacji jest 14 dni. Ktoś będzie czekał na rozwiązanie zgłoszenia, czas mu minie i ma po zwrocie ;)
 #1119381  autor: Karlos20
 25 lip 2021, 12:41
Na czacie nieźle tam urlopują :D
Swoją drogą można skorzystać z ich "błędu", bo można kumulować ważność passów jednorazowych i nabijać takie ważności (na kilka lat), jak w OFNK przy bonusach z doładowań. To na osłodę :twisted:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119382  autor: iphoneski
 25 lip 2021, 12:46
A to jest błąd? Może oni o tym wiedzą i im to nie robi, ostatecznie jest to łańcuch, który powstrzymuje takich spryciarzy przed zmianą operatora, No bo przecież szkoda stracić. Na tej samej zasadzie działały kiedyś promocje z dodatkowymi złotówkami na konto główne po doładowaniu.
 #1119383  autor: Karlos20
 25 lip 2021, 12:53
Regulamin "pozwala" na kumulacje ważności, więc to sprytne działanie. Wyszło w OFNK, wyjdzie i we Flexie i pozwoli podważyć dawanie tych pasów w opcji płatnej w abonamentach.
Przynęta zastawiona i rybki zostały złapane. Przyznam, sam zostanę przez to we Flexie na dłużej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119393  autor: iphoneski
 25 lip 2021, 21:29
Dla odmiany mi na tych passach nie zależy, nawet tych wakacyjnych promocji nie aktywowałem. Mnie z kolei trzyma dodatkowa karta w mobilnym routerze i eSIM w smartfonie. No i może jeszcze fajna rozpiska zużycia danych w apce - zrobiłem sobie tabelkę na kompie i co miesiąc w kolumnach wrzucam dane ile poszło na muzykę, video itd.. Jak kiedyś zechce mi się usiąść zrobię sobie formuły w jakim miesiącu zużyłem najwięcej, na co ile i kiedy i takie tam statystyczne zabawy zdziwaczałego człowieka ;)
  • Strona 62 z 124
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 124
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 124