DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 124
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 124
 #1104385  autor: Remington
 08 paź 2020, 21:26
Nie mam tam kredytówki, ale zobacz czy w serwisie internetowym w danych karty masz listę odmów. Raczej tak, sprawdź czy jest tam Orange lub Blue Media. Jeśli nie to przyczynę po stronie banku wykluczysz na 99% (że działa gdzie indziej to jeszcze nie daje pewności, a 1% to problem z 3D Secure po stronie mBanku, ale tego samemu się nie sprawdzi).
 #1105565  autor: andx
 25 paź 2020, 11:45
Witam. Od jakiegoś czasu posiadam tel z esim(s20 5g) i zastanawiam się, czy warto zamienić kartę sim, na esim. Jaka jest Wasza opinia? Jeden minus znalazłem, w sytuacji zmiany/awarii telefonu, trzeba standardową kartę załatwiać.
 #1105578  autor: f0ku5
 25 paź 2020, 16:20
Nie trzeba załatwiać standardowej karty, po prostu w aplikacji wymieniasz na nowy eSIM.
Jeżeli korzystasz z jednej karty SIM to tak naprawdę nie ma żadnej różnicy. U mnie na iPhone muszę mieć jedną kartę eSIM wyłącznie z tego powodu, że korzystam z dual sima.

Aczkolwiek zawsze mi się podobała jedna kwestia związana z bezpieczeństwem w przypadku używania eSIM'a. Jeżeli ktoś nam telefon ukradnie (albo go zgubimy) i mamy w nim zwykłego SIM'a to wystarczy, że ktoś tego SIM'a wyjmie i po problemie, telefon nie złapie sieci. W przypadku eSIM'a to tak nie działa, bo nie da się go wyjąć. Dodatkowo właśnie z tego powodu mój eSIM nie ma ustawionego PIN'u. Jeżeli tylko ktoś będzie chciał uruchomić mój telefon to od razu po włączeniu karta eSIM zaloguje się do sieci i będę znał jego lokalizację ;)
 #1105640  autor: andx
 26 paź 2020, 14:03
Dzięki za opinię. Zabawa z kartą może nie byłaby potrzebna w razie uszkodzenia telefony, z tym że drugi musiałby obsługiwać esim.
 #1105647  autor: iphoneski
 26 paź 2020, 15:50
To załatwienie karty to też nie jest jakoś wybitnie problematyczne - można odebrać za darmo w pierwszym lepszym salonie Orange, ewentualnie pójść do żabki czy kiosku, kupić za 3 zł i podpiąć w aplikacji. Inna sprawa gdyby trzeba było czekać 3 dni na kuriera jak w przypadku sieci wirtualnych, wtedy nigdy w życiu.
 #1105795  autor: bobwoj
 29 paź 2020, 14:37
Panowie T-M mnie wkurzyło odmawiając mi możliwości skorzystania z 5G pomimo, że podpisałem umowę po wrześniu 2019r. Chcę przejść na Flexa z moimi trzema numerami. Jak to zrobić optymalnie? Ile przed zakończeniem kontraktu w T-M wgarć apkę i zaznaczyć opcję przejścia?
 #1105801  autor: f0ku5
 29 paź 2020, 15:23
Chwilowo w najwyższej, ale to pewnie się kiedyś zmieni. To nie może wyglądać tak w nieskończoność.
Ja ze swojej strony napiszę tylko, że 5G we Flexie jak najbardziej działa, ale nie ma absolutnie żadnych korzyści z korzystania z niego w stosunku do LTE ;)
  • Strona 43 z 124
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 124
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 124