DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 91 z 124
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 124
 #1138089  autor: Karlos20
 08 lis 2022, 09:28
iphoneski: przecież jest taka możliwość, gdy masz Plan 30 bez 5G. Migrujesz i masz.
Ja migrowałem z Planu 25.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138091  autor: Karlos20
 08 lis 2022, 09:47
Nowa promocja dla nowych dla userów aplikacji Stepler. Jeśli ta osoba dołączy do Orange Flex (wyłącznie jako nowa osoba, która nigdy nie korzystała z oferty) i wymieni 80 pkt w niej, otrzyma kod rabatowy, który wpisuje przed dokonaniem pierwszej płatności za plan - daje on 50% zniżki za dowolny plan aż przez 6 miesięcy!
Promka trwa od dziś do końca stycznia 2023 r.
Regulamin > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... 545bc4.pdf
Info o Stepler > https://www.steplerapp.com/pl

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138092  autor: iphoneski
 08 lis 2022, 11:11
@Karlos20
Ale czy ja o tym nie wiem? Odniosłem się do wpisu poprzednika, który szukał możliwości włączenia 5G w starym planie 30. A takiego włącznika nie ma, tylko trzeba zmigrować na nowy plan i to napisałem. Czasem mam wrażenie, że twoje wpisy tworzy jakaś wersja Alfa sztucznej inteligencji, zaprojektowana w Środkowym Samoa, bo wyrwiesz sobie coś z fragmentu wypowiedzi i na tej podstawie tworzysz instrukcje użycia włącznika do światła, dla osoby chorej umysłowo.
 #1138220  autor: Karlos20
 10 lis 2022, 18:37
Marioosz: nie musi (ale potrzebny będzie BLIK, aby zasilić regularnie saldo Flex, co nie zawsze jest to wygodne), choć zalecam kartę, aby nie było kłopotów z odnowieniem usług.
Akceptowane są karty płatnicze Maestro. Kartę dodajesz raz, reszta odbywa się automatycznie, płatność za plan czy usług schodzi bez potwierdzeń (tak jest u mnie w Millennium).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138232  autor: Karlos20
 10 lis 2022, 19:31
Marioosz: przecież system płatności kartą jest tak zrobiony, aby akceptował różne karty, skoro akceptują Maestro, to znaczy, że dasz sobie z tą kartą radę, zamiast nr CVV możesz być poproszony o autoryzację ze swojego banku.
Jakie są dostępne metody płatności?
Za wszystkie swoje usługi Flex płacisz za pomocą podpiętej karty płatniczej (kredytowej lub debetowej) albo z Twoich środków Flex, które możesz doładować w prosty sposób za pomocą BLIK-a. Jeśli chodzi o karty, akceptujemy: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro. Opłatę za Twój Plan będziemy pobierać automatycznie co miesiąc.
Więcej informacji > www.flex.orange.pl/pomoc

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138491  autor: Karlos20
 15 lis 2022, 16:06
Już od jutra (od 16.11.2022) darmowe GB za Gole (a nawet za ich brak) :!: :wink:
Najważniejsze informacje na ten temat:
• Liczba GB jest uzależniona od liczby strzelonych goli naszej reprezentacji:
• każdy gol ma wartość 5 GB,
• wygrany mecz nagradzany jest dodatkowym bonusem w wysokości 3 GB.
• W przypadku braku strzelonych goli, Klienci otrzymają na pocieszenie pakiet 3 GB.
• Wydłużony czas na wykorzystanie pakietu GB z 3 do 7 dni. Jeśli przegroda Promo GB, ma ważność dłuższą niż 7 dni, to data życia GB nie zmieni się.

:arrow: GB trafią do salda Promo GB. Będą schodzić jako pierwsze, przed GB Cyklicznymi z promocji "studenckiej" 6x po 50 GB.

Szansa na darmowe GB będzie w dniach:
⚽️ 16 listopada: mecz Polska - Chile (towarzyski)
⚽️ 22 listopada: mecz Meksyk - Polska
⚽️ 26 listopada: mecz Polska - Arabia Saudyjska
⚽️ 30 listopada: mecz Polska - Argentyna.

Jeśli polska reprezentacja wyjdzie z grupy, zabawa z kodami będzie trwać dalej, a terminy kolejnych meczy, zostaną podane później.
Kody pojawią się w dedykowanym wątku >> viewtopic.php?f=76&t=132647

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138501  autor: Karlos20
 15 lis 2022, 23:31
mikkel07: można je włączyć wielokrotnie i mają swoją ważność (zawsze 30 dni), niepowiązaną z datą odnowienia planu.
Masz wybór - mieć GB w UE - droższe, ale z opcją ich przedłużenia tych niewykorzystanych, albo dokupowywać GB w PL, które dają też neta w UE o lepszym przeliczniku (blisko 0,9 GB za każde wydane 5 zł - niekiedy ten limit jest korzystniejszy) i łączą się z GB przyznanych w ramach planu ważne do odnowienia kolejnego planu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138504  autor: mikkel07
 16 lis 2022, 08:11
Dzięki wielkie @Karlos20 za odpowiedź
No tak, to wiadomo że lepiej kupować pakiety i korzystać z dostepnego limitu GB ale jednak przy dłuższym pobycie za granicą gdzie załączy sie w końcu RLAH i będą dopłaty 11,60 za GB to pakiety te wyglądają najlepiej ze wszystkich operatorów w polsce, nawet korzystniej niż niekiedy lokalny prepaid w niektórych państwach.
I dobrze rozumiem, że te pakiety roamingowe da się przedłużyć ważność kolejnym? Chyba przejde do flexa :-)
 #1138505  autor: Remington
 16 lis 2022, 08:17
RLAH już mamy, a Ty piszesz o FUP. Rzecz w tym, że podobno jeszcze się nie urodził taki, co widziałby na własne oczy FUP we Flexie.

Jeśli nawet. Zależy ile się zużywa, bo choć 11,60 zł to więcej, to są one płatne wg zużycia liczonego co do bajta, bez paczek, dat ważności itp. Przy większym zużyciu dopiero pakiet wychodzi lepiej.
 #1138506  autor: mikkel07
 16 lis 2022, 08:46
No tak o FUP chodziło oczywiście. Błędzik :-D
I oczywiście wiem, że w razie czego co do kilobita jest rozliczane ale jednak 1-2GB w dzisiejszych standardach internetu to niewiele.
No ale dzięki. Sam mam kilka kart prepaid u różnych operatorów z czego 3 w orange free i 12TB neta skumulowane tam więc raczej ich nie przeniose do Flexa (może tam kiedyś takie pakiety wprowadzą w UE poza FUP bo ten 1GB za 15zł na 7 dni biedny) ale główny numer mam w play na karte więc chyba poleci do Flexa.
 #1138733  autor: BUCiu
 20 lis 2022, 13:07
migrując z nju abonament nr internetowy czy nju dodatkowy do FLEXa, migracja odbywa się w kilka minut. Nr-y internetowy czy dodatkowy są na przedpłacie.
Czy można pisać do nju o korektę, jeżeli migracja odbyła się w trakcie okresu rozliczeniowego, ktoś ma takie doświadczenie :?:
 #1138734  autor: Karlos20
 20 lis 2022, 13:10
BUCiu: korekta pojawia się automatycznie po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Dostaniesz maila w tej sprawie. Po zwrot nadpłaty skontaktuj się z BOK NJU.
Działa to tak samo, jak w ofertach głosowych czy internetowych na abonament z Orange migrowanych do Flexa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 91 z 124
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 124
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 124