DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 109 z 123
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 123
 #1148890  autor: Window
 27 kwie 2023, 19:25
iphoneski pisze:
27 kwie 2023, 13:13
Myślisz, że chciało im się robić dodatkowe subkonto i dodawać jego obsługę do aplikacji, żeby dać ludziom kilka gigabajtów? Przecież to nie trwa 5 minut, a dodatkowo każdy względnie ogarnięty człowiek chciałby ułatwić sobie robotę i dorzuciłby to po prostu do salda jednym kliknięciem, żeby mieć wolne i pójść do domu.
Aplikacja sama też tego raczej nie liczy tylko zasysa sobie z serwera. Gdyby miała liczyć sama, to wystarczyłoby ją usunąć i masz net bez limitu.
W sumie pewność dałoby tylko wykorzystanie całego transferu i sprawdzenie czy net dalej działa i ta dodana wartość się zmniejsza, ale na to raczej nikt nie pójdzie ;)
Edit: miałem rację i apka pokazuje bzdury. Według nowej wersji w ciągu godziny zużyłem 300 mega, a w rzeczywistości nie wykorzystałem ani bajta co potwierdza zarówno licznik w ustawieniach telefonu, jak i stara aplikacja z iPada.
U mnie jest dużo w Promo GB jak Cykliczne Promo GB. Widzę że zabrało mi 0,01 GB z Planu Głównego zamiast 30 GB mam 29,99 GB.
 #1149027  autor: kszaq
 29 kwie 2023, 08:12
iphoneski pisze:
27 kwie 2023, 18:57
No i mam pewność, że ten dodatek to bzdura. Wykorzystałem na mieście 1GB, wróciłem do domu i iPad pokazał, że zeszło z mojego głównego transferu, który jest widoczny w starej aplikacji. Nie mam oczywiście żadnego promo, studenckiego, No limit itd. Gdyby to miało jakkolwiek działać, musiałoby schodzić na samym końcu, co raczej jest niemożliwe - zawsze bonusy idą pierwsze.
Mogę potwierdzić. Obsługuję kartę z najwyższym pakietem, na której włączam Unlimited, a gigabajty przekazuję na inne karty, dlatego zostaje na niej tylko 1GB. Ostatnio pojawiło się na niej dodatkowe 15,34GB, czyli tyle, ile ma być do wykorzystania w UE - łącznie aplikacja wyświetla 16,34GB dostępnego transferu. Nie można jednak ich nikomu przekazać a na czacie uzyskałem taką informację od działu technicznego:
Obecnie ilość gb może się błędnie wyświetlać w aplikacji - trwają prace nad modyfikacją widoku.
 #1149035  autor: Karlos20
 29 kwie 2023, 10:16
kemsinenu: aplikacja zaktualizowana? Jeśli tak, to ją odinstaluj i zainstaluj ponownie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149165  autor: Karlos20
 02 maja 2023, 10:00
Kolejna niepokojąca sytuacja (tymczasowa awaria) : posiadacze Passów - dokupionych wcześniej jak i Social Pass od kilku dni odnotowują zjadanie GB. Mi również uciekają Promo GB na YT w 4K, pomimo, że jest objęty Video Passem. Odpowiedź na zgłoszenia każą czekać przynajmniej 3 dni robocze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149169  autor: iphoneski
 02 maja 2023, 11:27
Nie macie wrażenia, że Klub Flex ostatnio strasznie stracił na atrakcyjności? W prezentach T-M Uber, Booking, Audioteka i wiele innych, a we Flexie praktycznie tylko kody na FREE Now mają jakiś sens. Kiedyś był chociażby Empik czy roczny C+ w atrakcyjnej cenie, a teraz właściwie nie ma sensu tam zaglądać.
 #1149170  autor: Karlos20
 02 maja 2023, 11:37
iphoneski: część promocji skończyła się z końcem kwietnia, a więcej opcji pojawi się w miesiącach wakacyjnych - cierpliwości.
Dodam, że nadal można z apki Stepler pobrać kod na -50% na każdy plan przez pół roku. Promocja przedłużona do końca czerwca 2023 (apka pokazuje ważność nagrody za punkty do 1 lipca) - chyba, że to błąd, okaże się po majówce.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149171  autor: iphoneski
 02 maja 2023, 11:44
Tak samo część skończyła się w grudniu i od stycznia miało być pospolite ruszenie, a jakoś nie było. Na wakacje dadzą miljon gigabajtów których nikt nie potrzebuje - zobacz ile ludzie wysyłali na sadzenie drzew, bo nie było co z tym robić.
 #1149172  autor: Karlos20
 02 maja 2023, 11:49
Akcja z drzewami za GB wróci już niedługo, tym bardziej, że powtarzała się, ale na mniejszą skalę w ofertach abonamentowych Orange.
Ludzie nadal przesyłają sobie te GB, bo nie ma już m.in. Passów, albo tylko liczą na to, aby "żebrający" miał/a jak najwięcej netu od 15 zł/mc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149192  autor: Window
 02 maja 2023, 21:11
Karlos20 pisze:
02 maja 2023, 11:37
iphoneski: część promocji skończyła się z końcem kwietnia, a więcej opcji pojawi się w miesiącach wakacyjnych - cierpliwości.
Dodam, że nadal można z apki Stepler pobrać kod na -50% na każdy plan przez pół roku. Promocja przedłużona do końca czerwca 2023 (apka pokazuje ważność nagrody za punkty do 1 lipca) - chyba, że to błąd, okaże się po majówce.
Widzę że nadal można pobierać przeterminowane kupony na 5 GB które ważność miały do 30.04.23r.
 #1149508  autor: Window
 09 maja 2023, 13:39
Orange podał, że Orange Flex ma na razie 300 tys. aktywnych kart SIM. Tylu klientów marka zdobyła przez 4 lata.

Orange zdradził też, że jeden z klientów w ciągu miesiąca przetransferował we Flexie 3173 GB danych.

Użytkownicy Flexa podróżują najczęściej do Niemiec, Czech i Włoch.

Flex jest najczęściej używany w smartfonach iPhone 11, 13 i 13 Pro.
https://gsmonline.pl/artykuly/orange-fl ... a-klientow
 #1149510  autor: iphoneski
 09 maja 2023, 14:11
Czyli w skali całego Orange, Flex stanowi ułamek. Nic więc dziwnego, że konkurencja nie pali się do wywalania pieniędzy na podobne oferty. Nie dziwi też iPhone w top3 telefonów - Apple Watch to globalnie najpopularniejszy smart zegarek, a tylko Flex daje dodatkowy eSIM w ofercie nieabonamentowej. Także każdy posiadacz AW chcący mieć usługi bez kontraktu, musi iść do nich.
  • Strona 109 z 123
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 123
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 123