DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 85 z 124
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 124
 #1134012  autor: Masterjam77
 23 lip 2022, 12:08
neotele pisze:
07 lip 2022, 15:57
Karlos20 pisze:Wraca promocja 3 miesięcy po 1 zł. Już od 5 lipca. W skrócie:
1. Przenosimy numer z innej sieci do Flexa.
...
Jest Regulamin do tej promocji: https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... ffe41d.pdf
A tam istotna różnica w porównaniu do poprzedniej, prawie analogicznej wersji:
5. Kod promocyjny możesz wykorzystać tylko gdy przenosisz numer do Orange Flex od innego operatora. Promocja nie dotyczy przeniesienia numeru z innych ofert Orange lub Nju mobile.
Więc niestety, nie będzie już można przenieść nr do Orange a potem do Flex, ale trzeba będzie pajacować z selfie, lub dać Orange - poprzez aplikację - dostęp do swojego banku (biorąc na siebie potencjalne ryzyka, jakie może to wygenerować) :!:
A to lipa , a już chciałem 2 numery z NJU przenieść , bo po 2 miesiącach jednak stwierdzam , że to nie to . Strona chodzi jak wóz z węglem , konsultanci mało ogarnięci, bo poprosiłem o zmianę GB względem numerów 5/15 GB, to zmieniła 2/18 GB, nie wiem czemu.
 #1134398  autor: Karlos20
 02 sie 2022, 00:53
Mam coś dla tych, co brakuje neta w roamingu unijnym, a nie chcą aktywować krajowych paczek netowych, których nie zużyją poza Polską :)
Od teraz do końca sierpnia 2022 w Klubie Flex pojawiła się możliwość aktywacji max 3 paczek internetu w roamingu UE o wielkości 3 GB. Cena jednej paczki to 25 zł. Aby włączyć paczkę, udajemy się do Klubu, pobieramy kod, wbijamy go w opcji Kody promocyjne, następnie "Włącz" i dokonujemy płatności - zejdzie z karty płatniczej lub z salda Flex. Paczka jest ważna 14 dni i będzie widoczna na ekranie głównym apki w sekcji Roaming w przegrodzie 'Strefa UE - Promo kod'.
Zgodnie z tym regulaminem > https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... 026461.pdf
powyższa paczka będzie zużywana w pierwszej kolejności, gdy mamy przyznany limit GB w UE, który jest wbudowany w plan.
Można na jednym numerze wygenerować 3 takie paczki, ale aktywować można większą ilość (z kodów z innych numerów), jeśli za to zapłacimy oczywiście. GB się sumują, ich ważność to nadal 14 dni od momentu aktywacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134410  autor: iphoneski
 02 sie 2022, 11:00
To jest raczej dla tych, którzy już wykorzystali cały przydział z najdroższego planu. W każdym innym przypadku lepiej zmienić plan, bo:
1: przysługujących danych z przelicznika UE będzie więcej,
2: ważne będą dłużej,
3: dodatkowo zyskamy sporo danych krajowych,
4: w części państw UE działa już prawdziwe 5G, do którego karty Orange mają dostęp.
 #1134550  autor: columbo
 05 sie 2022, 08:18
Kojarzy ktoś do którego momentu jest możliwość anulowania przeniesienia do flex (z prepaida)? Czy to można zrobić w aplikacji? Czy to się robi przez kontakt z pierwotnym oper.? Najbardziej interesuje mnie, czy jest taka możliwość w ostatnich 24h do przeniesienia.
 #1134893  autor: Karlos20
 17 sie 2022, 14:50
Ciekawa promocja w Orange Flex dla obecnych klientów. Już spieszę z informacją.

W dniach od 17 do 31.08.2022 jeśli obecny klient Flex uaktywni nowy, lub w tym czasie dokona przeniesienia numeru z innej sieci do Flexa i doda do tego samego konta dodatkowy numer (Strefa Kart SIM - dawniej Flex Rodzina), otrzyma indywidualny kod rabatowy o wartości 100 PLN na zakup dwóch modeli telefonów do wyboru: Xiaomi Redmi 9A lub Samsung Galaxy A13 w Sklepie Flex.
Ceny po rabacie tych telefonów będą kształtować się następująco (stan z dnia 17.08.2022):
> Galaxy A12 (wersja 4/64 GB): 749 PLN (standardowa cena 849 PLN)
Obrazek
> Redmi 9A (2/32 GB): 429 PLN (standardowa cena 529 PLN.
Obrazek

WAŻNE: Wygenerowany i aktywowany kod rabatowy możesz wykorzystać do 19.09.2022 lub do wyczerpania limitu produktu objętego Promocją. W ramach jednego zamówienia w Sklepie można skorzystać tylko z jednego kodu rabatowego.
Koszt wysyłki Kurierem DPD to 14 PLN.
>> Więcej info w regulaminie akcji > https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... 59d5c6.pdf
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134922  autor: Remington
 18 sie 2022, 10:25
Dochodzą nowości, na razie brak szczegółów:
1. dodatkowe karty SIM/eSIM aż do 3 sztuk, w zależności od posiadanego planu
2. przekazywanie GB będzie można ustawić jako comiesięczne (w sam raz gdy ma się w rodzinie kogoś z pakietem za 15 zł)

Tyle wieści z AppStore, czekamy na szczegóły.
 #1134923  autor: Karlos20
 18 sie 2022, 10:44
Bardziej przydałaby się kumulacja GB z planu na kolejne okresy rozliczeniowe, a obdarowane GB trafiałyby do salda Promo GB z ważnością 30 dni. Wysyłałem takie pomysły w ankietach w apce.

Wracając do nowości: można usunąć dodatkowego SIMa. Czekaliśmy na taką funkcję od 3 lat, kiedy powstał Flex.
Dodatkowo:
> 2 dodatkowe SIM zyskamy z planem za 50 zł z 80 GB + 5G
> 3 dodatkowe SIM z planem najwyższym 80 zł ze 150 GB + 5G.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134947  autor: iphoneski
 18 sie 2022, 12:25
Mi się podoba. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i dwie karty zaczyna być już trochę mało.
Kumulacja gigabajtów byłaby spoko, ale oferowane promocje są na tyle obfite, że i tak nie da się wyjechać tych wszystkich danych. Oczywiście o ile ktoś ma w domu kabel i nie musi ratować się mobilnym. Ja w domu lecę na światłowodzie, mobilny tylko mobilnie i mam ponad 800GB obecnie, a nie ograniczam się poza domem. Przy zużyciu 20GB miesięcznie mam internetu na 40 miesięcy, a przez ten czas zbiorę pewnie kolejne tysiące GB na promkach. Do tego przez ostatni rok muzykę miałem bez limitu, społecznościowe cały czas są darmo, raz na jakiś czas dadzą video i z moich obliczonych 40 miesięcy robi się jeszcze więcej. Marudzenie na Flex, że jest za mało danych to albo już tryb życia w stylu Pan Maruda Wieczny, albo wykorzystywanie oferty niezgodnie z jej przeznaczeniem - w założeniu to nie jest internet do domu.
 #1134948  autor: Karlos20
 18 sie 2022, 12:31
Z tymi dodatkowymi SIM to widzę pewną analogię do nju, ale nie do końca. Wspólnym mianownikiem jest współdzielenie środków z karty głównej.
Fajnie, że w końcu można usunąć dodatkowego SIMa, gdy go nie potrzebujemy lub doświadczamy kłopotów z działaniem powiadomień głosowych o niedostępności numeru czy brakiem działania poczty głosowej. I to się nazywa "chcesz-masz".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134962  autor: Karlos20
 18 sie 2022, 16:57
Podrzucam zaktualizowany Cennik Orange Flex od 18.08.2022 >> https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... 7d2024.pdf
Zaktualizowany regulamin usługi "Przekaż GB" >> https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... a9348c.pdf

W skrócie:
> [Przekaż GB]: dodanie opcji cyklicznego przekazywania GB ze swojego planu do innej osoby we Flexie
> [Cennik]: dodatkowe karty SIM/eSIM - zależnie od posiadanego planu - WAŻNE - USUNIĘCIE OPŁATY 9 ZŁ/MC:
* plany za 15, 25, 30 i 35 zł > 1 dodatkowa karta
* Plan 50 zł > 2 dodatkowe karty
* Plan 80 zł > 3 dodatkowe karty

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134991  autor: Kamski
 19 sie 2022, 10:58
Chciałbym sobie wyrobić dodatkową kartę z moim numerem do routera. Jak zamówię to bez problemu odbiorę w każdym salonie Orange? Dodatkowo na stronie znalazłem opcje karty SIM tylko do neta. Myślę, że to byłoby dobre. Jak to działa?
 #1134992  autor: maniek357
 19 sie 2022, 11:22
Karty Flexa są w salonach Orange - wystarczy zapytać. Potem w aplikacji (o ile pamiętam) skanujesz kod QR z karty i dodajesz jako dodatkową tylko do netu. Żadnej większej filozofii :)
 #1134994  autor: Karlos20
 19 sie 2022, 11:34
Dla uzupełnienia: polecam dezaktywować na niej kod PIN (aby go poznać, zdrapujemy delikatnie warstwę ścieralną w plastikowym blistrze karty), aby nie być zdziwionym, czemu dodatkowa karta nie działa.
WAŻNE: jeśli zmienimy zdanie i chcemy zmienić profil działania dodatkowego SIMa, trzeba dokonać wymiany takiej karty.
Jeszcze coś: gdy nie będziemy mieć potrzeby korzystania z dodatkowej karty, w końcu możemy jej się "pozbyć". Wszystko zrobimy w aplikacji, w zakładce "Karty SIM" > Twój Numer > Karta dodatkowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 85 z 124
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 124
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 124