DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 124
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 124
 #1096016  autor: Karlos20
 25 maja 2020, 19:48
BigDaddy: a nie możesz przenieść jako pierwszego numeru dodatkowego z nju, a jako drugi ten "główny"? I tak oba numery są na Ciebie. I tak numery będą na jednym koncie w aplikacji Flex. Na oba numery ustawiasz jedną kartę płatniczą, bądź zasilasz poprzez Blika saldo Flexa i opłacasz za nie usługi w ramach Flex Rodziny. Jeśli numery będą przeniesione, na czacie Flex możesz zmienić numer administrujący Rodziną.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096019  autor: BigDaddy
 25 maja 2020, 21:34
Karlos20 pisze:
25 maja 2020, 19:48
Jeśli numery będą przeniesione, na czacie Flex możesz zmienić numer administrujący Rodziną.

No to byłoby rozwiązaniem problemu.
Czy taka zamianka jest możliwa "od ręki" czy od nowego okresu rozliczeniowego?
 #1096021  autor: Karlos20
 25 maja 2020, 21:43
BigDaddy: napisz w tej sprawie na czacie. Jeśli oba numery przeniesiesz w tym samym dniu i włączysz na nich plany, to w tym samym dniu każdego miesiąca zostanie pobrana opłata.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096084  autor: Robin560
 26 maja 2020, 19:50
czyli jest możliwe przejście z nju do flexa? w jakim trybie się ono odbywa? natychmiast jak z orange czy zachowując okres wypowiedzenia?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1096086  autor: Karlos20
 26 maja 2020, 20:32
Robin560: wszystko robisz w aplikacji Orange Flex. Podajesz numer telefonu który przenosisz, wybierasz plan, zatwierdzasz potrzebne zgody, podajesz kod polecający (na 50 zł) lub FLEX żeby dostać pierwszy plan za 1 zł, podpinasz kartę płatniczą i gotowe. Nie robisz selfiacza. Nie robisz foto dowodu bo Orange już Cie zna. Nie musisz wymieniać karty SIM - no chyba że masz iPhone'a np. XS, 11, 11 Pro itp. to wgrywasz sobie eSIMa.
Przechodząc z abonamentu Orange lub nju do Flexa - od razu przechodzisz do systemów Flexa, bez okresu wypowiedzenia. Jeśli miałeś już opłaconą fakturkę przed zakończeniem bieżącego okresu rozliczeniowego, wytworzy się nadpłata, skontaktuj się z BOK nju aby odzyskać kasę.
Tutorial > https://www.youtube.com/watch?v=0Gok7JX ... =emb_title

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096087  autor: Robin560
 26 maja 2020, 20:39
z flexa korzystam od dnia premiery więc wiem co i jak ale myślałem że migracja nju flex jest nie możliwa

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1096089  autor: Karlos20
 26 maja 2020, 20:43
Jest jak najbardziej możliwa. Możesz migrować.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096115  autor: BigDaddy
 27 maja 2020, 14:10
Jeżeli dobrze odczytuję cenniki, to połączenia międzynarodowe możliwe są dopiero po wykupieniu stosownego pakietu ważnego 30 dni?
"Od ręki" nie można sobie za granicę zadzwonić?
 #1096122  autor: Karlos20
 27 maja 2020, 17:49
jakubglinski211513: płacisz mało, dostajesz mało w T. Proste. Zapłacisz więcej we Flexie, to masz full wypas bez zjadania neta i sztucznego obniżania prędkości. (opcja za 15 zł jest tylko w abo a nie w prepaidzie). W T zadziała tylko z telefonu, we Flexie zadziała na telefonie, routerze lub necie udostępnianym na inne urządzenia. Mam, korzystałem i chwalę sobie. No i mogę sobie to włączyć kiedy chce, a nie kiedy muszę.

BigDaddy: raczej po wykupieniu pakietu minut wymienialnych na SMSy i MMSy w stosunku 1:1:1. Domyślnie jest blokada. To Ty decydujesz z czego chcesz korzystać, aby rachunek Ciebie nigdy nie zaskoczył (czytaj "awaria" w Play - połączenie z Pocztą Głosową zamiast być bezpłatne, zjadało 1 zł za minutę - tego we Flexie nie będzie miało miejsca).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096124  autor: Remington
 27 maja 2020, 18:11
Konieczność wykupienia pakietu by w ogóle móc zadzwonić za granicę to poważna wada tej taryfy. Żeby jeszcze był to bezterminowy pakiet.

Tym sposobem, by wykonać choćby krótką rozmowę trzeba od razu wyłożyć min. 5 zł. Cwane obejście unijnej regulacji limitującej cenę za minutę połączenia do 1,01 zł - osiągnie się ją dopiero po wydzwonieniu 5 minut z pakietu.
 #1096129  autor: Karlos20
 27 maja 2020, 19:03
Przy tych pakietach na połączenia zagraniczne, to faktycznie mała lipa. Z drugiej strony nie ma kłopotu z połączeniami, a szczególnie z smsami np. do Wielkiej Brytanii, aby iPhone skonfigurował swoje komunikatory systemowe. Niektóre sieci (Plus i T-Mobile) zjadają po 62 gr za każdą wiadomość, bez udziału użytkownika. Ale to odrębna kwestia.
Lepiej to rozwiązali z usługami premium. Też są zablokowane i aby z nich korzystać, trzeba zasilić saldo, ale złotówkowe. Korzystam, to zapłacę, jeśli nie chce to nic nie płacę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096437  autor: Karlos20
 02 cze 2020, 13:38
UWAGA! Po kolejnej aktualizacji ogłaszam otwarcie Klubu Flex!!!
Zniżki u partnerów Flexa, tańsze Passy czy darmowe paczki GB w zasięgu palca!
Zaktualizujcie sobie aplikacje i sprawdźcie sami.

Ja wybrałem darmowe 5GB - ważne 30 dni. Info o pakiecie pojawia się na ekranie głównym w osobnej przegródce.

HIT! Video Pass 50% TANIEJ. Tylko 10 zł na 30 dni!!! Bez cięcia prędkości, bez limitu GB. NIKT nie ma takiej oferty.

Członkowstwo jest DOBROWOLNE. Dodatkowo zalecam włączyć zgody marketingowe, aby móc skorzystać ze zniżek czy rabatów. A jeśli nie chcesz, to nie korzystaj. Proste.
Ważne, Klub Flex jest w wersji BETA, jeśli będą jakieś kłopoty - piszcie na czacie.

No i regulamin klubu: https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... _beta_.pdf

A o to trochę screenów:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096441  autor: iphoneski
 02 cze 2020, 13:54
A mi zniknęła opcja „zużycie danych” po wejściu tego klubu. Oby to tylko błąd...
Edit: znalazłem, trzeba kliknąć ikonę konta :)
@marcin19883 Dokładnie tak
Ostatnio zmieniony 02 cze 2020, 13:59 przez iphoneski, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1096442  autor: Karlos20
 02 cze 2020, 13:55
Zgadza się, informacje są zawarte w regulaminie Klubu.
9. Z Klubu Flex (beta) możesz skorzystać, jeśli korzystasz z usług Orange Flex.
18. Jeżeli zrezygnujesz ze swojego Planu, dostęp do Klubu Flex (beta) nie będzie możliwy. Żeby
korzystać z Klubu Flex (beta) musisz mieć aktywny Plan komórkowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096443  autor: Karlos20
 02 cze 2020, 14:00
iphoneski: zużycie danych jest teraz w zakładce profilowej w prawym górnym rogu aplikacji.
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1096454  autor: Karlos20
 02 cze 2020, 14:55
marcin19883: nie chcesz - wycofaj lub nie wyrażaj zgody. Przy akcji z kodem np. przy 7-dniowym Video Pass na 1. urodziny oferty, zgoda była wymagana, aby skorzystać z bonusu, a reklam z Orange drogą mailową lub sms - nie zauważyłem. Nie taki diabeł straszny jak go malują.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 23 z 124
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 124
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 124