DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 52 z 125
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 125
 #1113442  autor: Karlos20
 15 mar 2021, 11:21
Narzekacie, że mało się dzieje w Orange Flex.
Nic bardziej mylnego!
Z okazji 100 tys. obserwujących profil Orange Flex na Instagramie, operator przygotował przyjemny bonus: 10GB na 30 dni!
Wchodzimy na ustawienia profilu (prawy górny róg) i wybieramy "Kody promocyjne". Wpisujemy: KODKOT i klikamy Potwierdź.
Po wprowadzeniu kodu mamy 7 dni na odbiór bonusu, więc nie warto czekać.
Promo GB, bo do tego salda wpływa bonus jest zużywany w pierwszej kolejności i łączy się z bonusem 100GB dla studenta , 200GB nabytych z promocji "pyszne.pl", która się skończyła pod koniec stycznia oraz bonusem 500GB za polecenie Flexa piątej i dziesiątej osoby. W przypadku posiadania już bonusu, jego ważność się nie zmienia. Gdy nie mamy Promo GB, ich ważność ustawi się na 30 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1113911  autor: kowjanko
 23 mar 2021, 19:54
Mam Xiaomi Redmi Note 8 pro, więc mocno średni model, i volte oraz wowifi działa. To znaczy nie do końca wiem jak to sprawdzić :) ale ikonki na pulpicie są, a zarazem po przejściu z POP do Flex zauważalnie poprawiła się jskość rozmów.
 #1114230  autor: Kamski
 29 mar 2021, 12:46
Pomimo zgromadzonego transferu w OFNK, chcę się przenieść do Flexa. Nie wykorzystuję aż tyle neta co oferuje mi OFNK, a brakuje mi w tej prepaidowej taryfie takich nowinek jak: połączenia oczekujące itp. We Flex to działa? Telefon mimo wszystko wykorzystuję do dzwonienia i potrafię dość długo rozmawiać, a SMS-y z informacją, że ktoś się dobija przychodzą po fakcie.
Poza tym brakuje takich nowinek jak VoLTE, VoWiFi, choć nie są dla mnie rzeczy niezbędne. Poza tym chyba mój Xiaomi i Orange nie idą w parze z aktualizacjami w tym kierunku.
 #1114231  autor: iphoneski
 29 mar 2021, 12:51
To po kolei ;)
Połączenia oczekujące działają, nie ma jedynie połączeń konferencyjnych co czasem by się przydało w dobie pracy zdalnej.
VoLTE i wifi calling w karcie też jest, ale Orange blokuje Xiaomi. We Flex ta polityka jest niby mniej restrykcyjna i tej blokady nie ma.
 #1114929  autor: iphoneski
 13 kwie 2021, 11:23
Też was co kilka dni wylogowuje z aplikacji? Kiedyś było to może z raz w miesiącu, potem na długo nie było tego problemu a od kilku tygodni jest notoryczny.
 #1114933  autor: f0ku5
 13 kwie 2021, 11:45
Tak, pomimo ogromnej ilości aktualizacji, które miały to naprawić. Orange problemu nie widzi i generalnie chyba ma już wywalone na Flexa.
  • Strona 52 z 125
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 125
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 125