DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 61 z 125
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 125
 #1118970  autor: Karlos20
 14 lip 2021, 12:52
Kodzik indywidualny - wiecie co to oznacza... :twisted:

Dla przypomnienia - kto ma już Music Pass aktywny w opcji cyklicznej, zalecam wyłączyć jej odnawianie, wtedy skorzystamy z promocji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118984  autor: neotele
 14 lip 2021, 20:51
Jest następujący problem z aktywacją numeru we Flex.
W aplikacji FLEX numer został dziś przeniesiony (ze startera Orange Free na Kartę).
Został wpisany kod FLEX3, wybrana metoda płatności BLIK i konto zostało zasilone kwotą 3 zł.
Dalej pojawia się opcja: "Aktywuj swoje usługi, a następnie wyłącz i włącz tryb samolotowy".
Jednak po wykonaniu powyższego nic się nie dzieje ( a w aplikacji Mój Orange ten numer ciągle jest tam widoczny, wraz z saldem).

Czy przyniesienie z Orange na Kartę odbywa się od razu, czy może dopiero po północy?

A może coś jeszcze (co?) trzeba zrobić?
 #1118985  autor: Karlos20
 14 lip 2021, 20:59
neotele: aktualnie migracja z taryf Orange, np. OFNK do Flexa trwa kilka godzin.
Uzbrój się w cierpliwość. Nic więcej.
Najszybsza migracja do Flexa odbywa się aktualnie z nju (2-5 minut).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119151  autor: maniek357
 19 lip 2021, 12:39
5 dni do odnowienia planu i dalej wyświetla się u mnie regularna cena za pakiet (25 zł). Coraz bardziej się obawiam, że będzie trzeba się upominać u Orange / The Insiders. Do programu zakwalifikowałem się 3 tygodnie temu. Na grupie Orange Flex na FB już pojawił się wpis, że mimo uczestnictwa w programie pobrało pełną kwotę za plan.
 #1119152  autor: Karlos20
 19 lip 2021, 12:52
W której grupie na FB są takie doniesienia? Tych jest kilka, w których inni ludzie wymieniają się głównie promocjami, kodami promocyjnymi i GB.

A jeśli pomimo kwalifikacji do akcji The Insiders na krócej, niż tydzień od odnowienia planu nie zmieniła się cena, należy napisać zgłoszenie w tej sprawie na czat Flexa oraz wysłać formularz kontaktowy na stronie The Insiders.
Możliwe, że cena się nie zmienia, gdyż zmieniono formę płatności za Flexa z karty płatniczej na saldo Flex, zasilane Blikiem czy środkami ze skutecznych poleceń Flexa. Tym bardziej, że warunek posiadania rabatu jest surowy - czyli nie wolno zmieniać planu (z wyższego na niższy i odwrotnie). Mogli też zauważyć, iż sporo osób przy przetwarzaniu zgłoszenia do The Insiders, zmieniło plan na ten najwyższy warty 80 zł i coś nie pykło we Flexie w przydzielaniu rabatu.

U mnie wszystko jest w porządku, niedługo drugi miesiąc z planem płatnym 12,50.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119158  autor: iphoneski
 19 lip 2021, 16:40
Jak ja pytałem na czacie to cena niby się nie zmieni, bo to opłata cennikowa jest, ale z karty zejdzie poprawnie. Napisałem im że spoko, zrzut z tej rozmowy mam, najwyżej poleci reklamacja.
 #1119163  autor: Karlos20
 19 lip 2021, 17:11
Poza tym na screenie jest błąd, gdyż za plan 50GB powinno widnieć 25 zł zamiast 12,5, gdyby był zmieniamy plan przed jego odnowieniem i zgłoszeniem do promocji, powinna liczyć się kwota za bieżący plan (niezmieniany, lub zmieniony w górę lub w dół), który zostanie odnowiony na kolejny miesiąc.
Cena 12,5 jest za podstawowy plan z 15GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119219  autor: baranke
 21 lip 2021, 07:19
U mnie się pojawiło 12.5 zł za pakiet. Ale pierwszy miesiąc w pełnej cenie był. Mimo, że zgłosiłem się do oferty.. ale jako nowy klient. A nie powinienem, bo kiedyś miałem Flex (i dostałem kod rabatowy, którego nie dało się nigdzie wpisać).. a tacy jak ja muszą się zgłaszać jako "mam numer we flex" mimo, że w czasie zgłoszenia numer był gdzie indziej. Więc Insiderzy kazali mi się zgłosić raz jeszcze - "poprawnie".
 #1119250  autor: Karlos20
 21 lip 2021, 20:21
surface123: informacje czy dostałeś się do promocji, otrzymałeś mailem, znajdziesz go w folderze "spam". Od najbliższego okresu rozliczeniowego powinien być naliczony rabat, na najbliższe 6 miesięcy.
Info o odnowieniu planu znajdziesz w Ustawieniach > Mój Plan w apce Flex.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 61 z 125
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 125
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 125