DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 102 z 124
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 124
 #1144979  autor: Karlos20
 07 mar 2023, 09:22
iphoneski: Ty na wszystko znajdziesz wytłumaczenie i zjedziesz wszystko i wszystkich. Więcej luzu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144982  autor: Karlos20
 07 mar 2023, 09:50
surface123: zobaczymy, na razie oferta się zaczęła.
Użyłem nowego startera z Orange, aby to przetestować. Migracja do Flexa > aktywacja planu za 15 > migracja na najwyższy plan > aktualizacja apki > włączenie unlimited neta > karta do routera :)
Na razie wszystko działa jak należy bez spowolnień - a necik na tv online i nie tylko.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144984  autor: Karlos20
 07 mar 2023, 09:56
surface123: potem też tak mogę mieć, przy reaktywacji planu, gdy nie odnowię go z automatu (brak środków Flex), albo używam nowego startera i ponawiam procedurę.
Dla bardziej wygodnych i tych, co lubią mieć fajne rozwiązania to można mieć od 20 zł za każdego SIMa, bo plan 80 ma 1 główną + 3 karty-klony.
Dla mnie miazga. Nikt nie ma takiej oferty.
Net na każde urządzenie, bez limitu, bez stref domowych, bez ograniczeń typu "tylko na smartfonie", szczególnie patrząc na to, co Plus 8 marca odwali z nowymi ofertami abonamentowymi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144989  autor: iphoneski
 07 mar 2023, 10:13
Karlos20 pisze:
07 mar 2023, 09:22
iphoneski: Ty na wszystko znajdziesz wytłumaczenie i zjedziesz wszystko i wszystkich. Więcej luzu.
Nie zjeżdżam wszystkiego a tym bardziej wszystkich, tylko absurdalne pomysły w stylu Janusz level hard. Przez takie kombinatorstwo zwykli ludzie mają przegwizdane, bo firmy anulują fajne opcje. Dla przykładu Canal+ musiał mocno skomplikować usługę Multiroom, bo cwaniaczki brały se usługę ze szwagrem/sąsiadem żeby płacić część abonamentu. I teraz wszystkie dekodery trzeba mieć w jednej sieci domowej i jeszcze co jakiś czas odnawiać usługę, żeby wyeliminować ewentualność wynoszenia dekodera poza dom. I tak samo będzie tutaj: ludzie zaczną kombinować ze starterami, dzielić usługę na dziesięciu to Orange zmodyfikuje zasady żeby to uniemożliwić.
 #1144990  autor: Karlos20
 07 mar 2023, 10:21
iphoneski: skoro na to operator pozwala, to czemu z tego nie skorzystać? Przykład z Multiroomem to zupełnie co innego, tym bardziej, że on nie był w pełni darmowy i był wykorzystywany poza Polską. Poza tym C+ zabezpiecza ciągle kontent telewizyjny przed piraceniem, stąd takie ograniczenia.
Poza tym krytykujesz kombinowanie ze starterami: ale to nie jest w pełni za friko. Za starter płacisz, za migrację do Flexa - płacisz minimum 15 zł lub 30 zł gdy zakładasz nowe konto. Oczywiście w ciągu 14 dni masz prawo zrezygnować ze zwrotem kasy, jeśli wybierasz nowy numer - a Ty to podważasz, że nową ofertę mogę przetestować bez ryzyka? Nie obchodzi mnie to, że wielu "januszy" to wykorzysta - bo nad zabezpieczeniem oferty zajmuje się operator. Tyle mam do powiedzenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144993  autor: iphoneski
 07 mar 2023, 10:27
Operator pozwala, bo nie wpadło mu do głowy jak ludzie w tym kraju kombinują na każdym kroku. Lidl też pozwalał zwracać produkty marek własnych, gdy ci nie smakowały. I myślisz, że ten Lidl przewidywał, że Mirki będą na parkingu sklepu przesypywać to wszystko do własnych pojemników i wracać do obsługi z pustyni paczkami po pieniądze? Raczej wątpię.
 #1144995  autor: Window
 07 mar 2023, 10:41
Ten pakiet jest dobry dla rodzin 1-4 osobowych dajesz extra kartę sim i każdy ma bez limitu internet. Jeśli chodzi o Abonament to chyba większość bierze go w salonie albo po rozmowie tel z konsultantem
 #1144997  autor: f0ku5
 07 mar 2023, 11:03
Jak dla mnie to oferta TM dla niektórych będzie lepsza (jeśli komuś nie przeszkadza umowa) z racji abonamentu za 65 z ograniczeniem prędkości. Po co komu net w telefonie bez limitu ile fabryka dała?
Bałem się, że będę żałować przejścia do TM na tle tej nowej oferty Flexa, ale w moim przypadku wolę mieć za 65 zł ograniczenie prędkości niż za 80 zł całkowity nolimit.
 #1145000  autor: Karlos20
 07 mar 2023, 11:08
f0ku5: aby być obiektywnym Flex daje no-limit za 80 zł, a T za 85 zł z ograniczeniem wyłącznie na smartfona.
Flex pozwala na 4 karty SIM łącznie, co obniża realnie koszty, T pozwala tylko na MultiSIM (dodatkowo karta eSIM do posiadanego SIMa) płatne dodatkowo 9 zł/mc i tylko na smartfonie. No i argument koronny: Flex nie ma kagańca, T ma umowę na minimum 6 miesięcy i po tym okresie cena rośnie (cena może wzrosnąć gdy wyłączymy zgody marketingowe czy eFakturę), czego we Flexie nie ma.
Dla mnie sytuacja jest jasna - oferta T teraz traci sens, ich stać tylko na pierdy typu 14 dni bez limitu prędkości i danych - jednorazowo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145007  autor: Karlos20
 07 mar 2023, 13:16
surface123: jeśli jesteś już we Flexie, dodatkowy numer na tym samym koncie Flex aktywujesz w planie za 15 zł, a potem zmieniasz plan na najwyższy bez ekstra kosztów i aktywujesz UNLMTD na 30 dni. Ja tak zrobiłem i karta do routera na testy :) Działa równie dobrze, co 14-dniowy no-limit w T.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145008  autor: dawidb3
 07 mar 2023, 14:00
IC_Current pisze:
07 mar 2023, 06:07
@dawidb3
Są cztery a nie dwie metody logowania jak pisał Remington
1. SMS
2. Autologowanie gdy mamy aktywne dane komórkowe i jesteśmy w sieci
3. E- mail
4. Google/Facebook
Ogólnie można nie korzystać z e-maila a zalogować się (i utworzyć konto) poprzez Google. Wtedy masz opcje logowania przez SMS albo kontem Google gdzie jest 2FA. Dopóki nie wykonasz procedury resetowania hasła przypisanego do e-mail to opcja nr 3 będzie nieaktywna a Ty będziesz miał tylko opcje 1 i 4. Oczywiście opcji nr 2 nie aktywujemy w aplikacji.
Przeszedłem jednym numerem na próbę do flex. Niestety na firmę nie ma możliwości logowania przez google. Ustawiłem mocne hasło i myślę że to nie jest problem.
 #1145016  autor: dawidb3
 07 mar 2023, 16:59
Przeniosłem dwa numery do flex. Podpiąłem kartę aby automatycznie przedłużała się ważność - pakiet. Natomiast nie bardzo wiem co z tym drugim numerem mam zrobić? Czy też pobierać aplikację flex i logować się na dane z pierwszego numeru? Czy może założyć nowe konto? Ale jak zakładam nowe konto to apka podpowiada żeby wybrać nowy pakiet. Czy po prostu korzystać i nie zaglądać z drugiego numeru do aplikacji?

EDIT: Już wszystko wiem. Na maila przyszła instrukcja.

Po pierwsze, co ma teraz zrobić (tu numer drugiego telefonu)?
1 Ściągnąć apkę Orange Flex.
2 Zalogować się swoim numerem telefonu oraz hasłem z otrzymanego SMS-a. I gotowe 🎉
  • Strona 102 z 124
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 124
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 124