DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 123
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 123
 #1092990  autor: iphoneski
 07 kwie 2020, 20:26
Nie ma, bo plan bez internetu trochę kłóci się z założeniami Flex. To ma być oferta internetowa, głównie dla młodych i ma być obsługiwana przed internet.
 #1093005  autor: Karlos20
 08 kwie 2020, 13:26
Zauważyliście intrygującą nowość w aplikacji?
Wejdźcie na swój profil > Kody promocyjne.

Możliwe, że również obecni klienci po rzuceniu określonych kodów dostaną jakieś ciekawe prezenty od Flexa, zobaczymy... Zalecam czujność :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1093007  autor: iphoneski
 08 kwie 2020, 13:48
Ciekawe co tam będzie, może w ten sposób rozwiązali problem pakietów, które w tradycyjnym Orange aktywowaliśmy smsem. Trochę ludzi narzekało na FB pomarańczowych że Flex nie umożliwia aktywacji GB za gole itp.
 #1093169  autor: iphoneski
 13 kwie 2020, 13:08
Było już takie pytanie z tysiąc razy. Internet mobilny zależy od lokalizacji i w jednym miejscu będzie działał wyśmienicie a w innym nie będzie działał wcale. Pierwszy miesiąc masz za złotówkę z kodem, więc zainwestuj złotówkę i sobie potestuj.
 #1093266  autor: iphoneski
 15 kwie 2020, 10:06
Dokladnje, możesz wziąć nawet największy pakiet ze 100GB transferu, także starczy ci na tyle testowania, że aż ci się znudzi ;)
Tylko ta promocja trwa do 13 maja.
 #1093519  autor: Jerry_6
 20 kwie 2020, 07:48
Potrzebuję przenieść numer z Play na kartę do Orange Flex zdalnie.

W przypadku bezpośredniego przenoszenia wymagana jest weryfikacja w aplikacji. Osoba której będę to robił tego nie ogarnie.

W związku z tym chciałem przenieść numer do Orange na kartę a następnie od razu do Flex. Mogą wystąpić jakieś problemy?

Przenosiłem już numer z nju do Flex oraz brałem nowy w rodzinie w Flex ale to inna bajka.
 #1093534  autor: Karlos20
 20 kwie 2020, 12:59
Jerry_6: czemu miałaby tego nie ogarnąć? Po założeniu konta, jedyną ważną weryfikacją to dwa zdjęcia dowodu osobistego (przód i tył) + selfiacz. Resztą zajmie się Flex w ciągu kilku minut.
Czy to przeniesiesz numer z innej sieci prepaid do Orange na kartę czy bezpośrednio do Flexa i tak kilka dni poczekasz, bo zdalne przenosiny trwają przynajmniej tydzień.
Przy migracji z ofert Orange do Flexa nie ma żadnych kłopotów. Ważne jest to, żeby przed migracją wyzerować konto (niewykorzystane środki są anulowane). Kartę SIM zachowujemy, no chyba, że mamy iPhone'a np. Xs czy 11, to można wymienić kartę na eSIMa za darmo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1093889  autor: Karlos20
 26 kwie 2020, 21:20
piotrek1111: niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ oferta Flex przeznaczona jest dla osób fizycznych, nieprowadzących działalności gospodarczej, będący konsumentami.
Można numer przerejestrować z firmy na osobę prywatną, ale tutaj kwestie są skomplikowane i warto zapytać się Orange w tej sprawie.
Prościej i najszybciej jest kupić startówkę np. NJU Mobile za 4 zł, zarejestrować ją w punkcie sprzedaży, bądź poprzez bankowość elektroniczną (Millennium, ING), pobrać aplikację Flex i przejść do tejże oferty. Miesiąc testowy masz za 1 zł z kodem FLEX, wybierasz sobie najwyższy plan taryfowy 80 zł (pierwszy miesiąc zrabatowany) z no-limitem i 100GB neta. Jak się spodoba, zostawiasz i wybierasz sobie swój plan.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1093997  autor: Karlos20
 28 kwie 2020, 13:48
piotrek1111: tak jak pisałem, są pewne korowody, ale możesz z abo przejść na kartę, przerejestrować dane firmowe na prywatne, a potem przejść do Flexa w kilka chwil. Skontaktuj się z Orange, to pomogą coś z tym zrobić, ale jeśli w abo dla firm masz lepszą ofertę niż we Flexie, to po co masz tam przechodzić? W abonamencie są usługi niekiedy korzystniejsze niż w prepaidzie. Wybór należy do Ciebie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094069  autor: Luks
 29 kwie 2020, 10:29
Jak długo można zwlekać z aktywacją karty (mam już opłacony plan Blikiem) - macie jakieś doświadczenia?
 #1094104  autor: Luks
 29 kwie 2020, 19:34
Mam kartę (nowy numer), wpłaciłem 1 zł Blikiem i teraz pozostała tylko aktywacja. Tylko zastanawiam się ile można zwlekać.
PS Jedno wiem, że kartę po odebraniu trzeba max do miesiąca podłączyć do aplikacji.
  • Strona 21 z 123
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 123
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 123