DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 82 z 124
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 124
 #1130781  autor: Duke
 28 kwie 2022, 21:46
Niestety, reorganizacja menu nie dodała funkcji której mi bardzo brakuje, tj. możliwości wymiany karty SIM członka rodziny na eSIM z poziomu administratora. Ponadto (póki co) nie ma możliwości wymiany jakiekolwiek karty, opcja jest nieaktywna. Wygląda to na błąd w aplikacji.
 #1130782  autor: Karlos20
 28 kwie 2022, 22:27
Duke: faktycznie, nie ma opcji wymiany karty SIM na eSIM dla Numeru Dodatkowego. U mnie działa opcja wymiany SIM (zalecane jest "uzbrojenie się" w kartę startową Flex, aby nie czekać na kuriera i na kilka dni zblokować funkcjonalności).
U członka Rodziny, który jest zalogowany do apki Flex, ma taką możliwość? Sprawdź.

Pragnę dodać, że aktualizacja apki idzie stopniowo [dostałem ją wyjątkowo najwcześniej na iOS oraz na Huawei P20 Pro, który obsługuje usługi GMS (Google) jak i HMS (Huawei) (apkę mam w wersji dla HMS)] i ma prawo wiele rzeczy nie działać, polecam wyczyścić dane podręczne aplikacji w Androidzie, albo odinstalowanie i ponowną instalację apki w iOSie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130783  autor: Duke
 29 kwie 2022, 06:55
Karlos20 pisze:
28 kwie 2022, 22:27
U członka Rodziny, który jest zalogowany do apki Flex, ma taką możliwość? Sprawdź.
Tak, już od dawna członek rodziny po zalogowaniu na swoje konto może zmienić dodatkowego SIMa na eSIM. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie może tego zrobić z poziomu administratora.
 #1130792  autor: baranke
 29 kwie 2022, 17:18
Nowe kody na 30 dni, możliwość aktywacji do 31 maja.
100 min na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy – kod: UKR1005
10 GB – dodatkowa paczka dedykowana dla Ukraińców – kod: UKR10GB
5 GB – paczka roamingowa w Ukrainie – kod: UKR5GB05
 #1130873  autor: Karlos20
 02 maja 2022, 15:39
100 minut jest do wykorzystania nie tylko na Ukrainę, ale również do krajów UE, EOG, USA i Kanadę. Rozliczane sekundowo. Wymienialne na wiadomości SMS/MMS w stosunku 1:1 (1 pełna minuta jest wymienna na 1 wiadomość SMS lub MMS). Prezent jest wart 15 zł (cena regularna tego pakietu).

10 GB w PL jest dla każdego usera Flex, nie tylko dla Ukraińców. Łączy się z np. 250 GB na 180 dni i są zużywane w pierwszej kolejności.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130921  autor: iphoneski
 04 maja 2022, 12:08
Mogliby dać jakiś regulamin tych pakietów, w którym byłoby określone do kiedy będą je dawać. Bo jeśli długo, to moje uzbierane mógłbym przedłużać tymi, a studencki oddać komuś kto potrzebuje gigabajtów, a nie tylko wydłużenia okresu ważności. Albo wreszcie wprowadzić przedłużenie ważności gigabajtów za jakieś 5 zł i byłby spokój.
 #1130929  autor: Karlos20
 04 maja 2022, 15:41
iphoneski: szukasz regulaminów? Proszę bardzo:
> (dla nowych klientów) Regulamin kodów promocyjnych Orange Flex: https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... 0b8644.pdf
> (dla obecnych) Regulamin „Promocyjnych kodów na dodatkowe usługi Orange Flex”: https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1 ... 026461.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130934  autor: iphoneski
 04 maja 2022, 18:05
Chyba (a raczej na pewno) nie zrozumiałeś o co mi chodzi. A chodziło o regulamin pakietów wspierających Ukrainę, w którym byłoby określone przez ile miesięcy będą je dawać, co pozwoliłoby obliczyć o ile przedłużymy zgromadzone gigabajty. W ten sposób mógłbym oddać swój pakiet studencki komuś innemu, a sam wydłużać tymi kodami na 10 giga co miesiąc. Mi nie są już potrzebne kolejne gigabajty, bo mam ich mnóstwo, a potrzebuję jedynie wydłużenia ich ważności, dlatego takie paczki byłyby idealne. A skoro regulaminu nie ma, to będę musiał aktywować zbędne mi 250GB tylko po to, by wydłużyć konto o pół roku.
 #1130941  autor: patrix-83
 05 maja 2022, 09:05
Czy działa Wam to 5G we FLEX po wykupieniu planu od 35zł w wzwyż???

Bo wiem że pisaliście o problemach po aktywacji planu z 5G a mianowicie że w ogóle 5G nie działało. Czy problem został usunięty we FLEX już?

Dajcie znać bo temat jakoś przycichł.
 #1130949  autor: Karlos20
 05 maja 2022, 14:21
iphoneski: nie rozumiesz. Te kody z akcji Ukraina wliczają się do regulaminu „Promocyjnych kodów na dodatkowe usługi Orange Flex”. Operator z różnych okazji może puścić kod o dowolnej treści (do aktywacji dla każdego usera Flex lub kod indywidualny dla 1 osoby we Flexie) z zawartością bonusu. Tyle.
Znajdujesz kod i czytasz info do kiedy możesz go wbić, wbijasz go w apce i pojawia się info do kiedy możesz włączyć pakiet. Również np. "GB za Gole" działają w ten sposób.

Operator wyznaje zasadę "kto pierwszy, ten lepszy", wbijesz kod promocyjny, zdobywasz pakiet, nie zdążysz to nie dostajesz nic. Polecam np. śledzić media społecznościowe Flexa i/lub Orange Polska oraz paprykową apkę, która jest niezawodna z promocjami na gorąco.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130950  autor: iphoneski
 05 maja 2022, 16:24
Ale ja o tym wszystkim dobrze wiem i byłbym ci niezmiernie wdzięczny, gdybyś nie pisał do mnie jak do kogoś opóźnionego w rozwoju. Chodziło mi tylko o to, do kiedy będą dawać te konkretne paczki, a ty mi wyłuszczasz procedury działania kodów promocyjnych, które świetnie znam. Jeśli nie masz nic pomocnego do napisania, to może po prostu nie pisz?
 #1130958  autor: Karlos20
 05 maja 2022, 17:05
iphoneski: i po co szukasz dziury w całym i próbujesz mi nawrzucać? Ma to jakiś cel? Człowiek chce pomóc, a jeszcze marudzi...

Jakbyś obserwował paprykową apkę lub portal (albo blog Orange), to byś sobie odpowiedział na to pytanie. Takie info pochodzi od operatora. Nie bierze się z kosmosu, nieprawdaż? :)

Kody z akcji Ukraina są aktywne do końca maja (operator może ale nie musi przedłużyć promkę - da znać o tym). Są dla wszystkich Flexowiczów (kod wspólny, 1x użycie na numer). Ważność środków: 30 dób.

Promka studencka (osobny regulamin): do końca czerwca, a wbity kod aktywujemy do 01.07.2022 (można wbić na numerze więcej niż 1 kod indywidualny). Ważność GB: 180 dób.

Promka z Flex Klubu: Video Pass za 10 zł na 30 dni: kody możesz wbijać do 30.06.2022, aktywować możesz je do 31.07.2022 lub do 01.08.2022 (zależnie od kogo ten kod zdobędziesz), (można wbić na numerze więcej niż 1 kod indywidualny). Kilka kodów kumuluje ważność usługi (nie działają przy włączonej opcji cyklicznej, szczegóły np. w Cenniku Orange Flex).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131081  autor: maria10roma
 09 maja 2022, 16:48
Hej
Prosze o pomoc, Orange mowi, ze nic nie blokuje, moja firma tez nie, a ja musze miec zapasowy mobilny internet. Pracuje zdalnie przez vpn, bez problemu lacze sie z vpn przez wszystkich operatorow z duzej czworki, akurat u mnie najszybciej dziala Orange flex, po udostepnieniu internetu z komorki na kompa wszystko smiga, ale po polaczeniu z vpn dzialajaja na danych z Flex tylko serwisy informacyjne, a wszystkie strony wymagajace autoryzacji podania loginu hasla: mail, bank i moj serwis do pracy trwa wczytywanie danuch po dluzszej chwili informacja, ze zakonczylo sie to niepowodzeniem, strona logowania wogole sie nie laduje. Po przelaczeniu na mobilny net z Plus czy Play te serwisy laduja sie odrazu, wgg mnie jak nic zablokowane porty, moj pracodawca uwaza, ze u niego ok, Flex sie wypiera i jestem w kropce. Znam takie przypadki, ze ludzie np do mObywatela mogli sie polaczyc z netu z firmy x a a z firmy y nie wyszukiwalo strony, czesto tego typu problem jest przy laczeniu konsoli z netem, ale sam sobie pomoc nie umiem, pomozecie ? Laczy mi sie z vpn, ale nie wczytuje samej strony mojej pracy czy np. poczty przez vpn, przez inne sieci komorkowe to polaczenie jest z powyzszymi stronami
 #1131100  autor: iphoneski
 10 maja 2022, 11:31
Prezenty z okazji urodzin. Z kodem 3FLEX3 dostajemy 33 gigabajty, a oprócz tego możemy wygenerować kod na zakup słuchawek 50% taniej, po zakupie których dostaniemy Music Pass na 90 dni. Oczywiście gigabajty sumują się z promocyjnymi, a Pass wydłuży obecnie posiadany o te 90 dni :)
 #1131145  autor: Karlos20
 11 maja 2022, 19:19
W końcu - wysłuchali opinii użytkowników apki, sam też takie sugestie wysyłałem w ankietach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131151  autor: iphoneski
 11 maja 2022, 21:41
Według mnie ważniejsze jest to, że można zarejestrować nowego użytkownika przez banki włączone do "Moje ID". Niektórzy nie lubili wysyłania dowodu i zdjęć twarzy, więc teraz już nie muszą tego robić :)
 #1131156  autor: Karlos20
 11 maja 2022, 23:11
Brak wsparcia dla Banku Millennium (Moje ID)... słabo.
Przynajmniej wspierają BNP Paribas (konto awaryjne).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 82 z 124
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 124
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 124