DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 123
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 123
 #1097938  autor: daro33
 23 cze 2020, 09:13
@Karlos20 u mnie jest dokładnie tak samo, jeśli chodzi o usługę blokada z nr zastrzeżonych. Do tego nie działa mi usługa ktoś dzwonił też. Normalnie masakra. Konsultanci tylko robią zgłoszenia których nikt nie rozwiązuje. Mam jeszcze kartę dodatkową ale ona jest zablokowana. Dotychczas byłem w play i tam wszystko było ok. Od dwóch miesięcy jestem we flex i problemy. Mam jeszcze kilka nr rodzina i tam ten problem nie występuje. Czyżby karta dodatkowa??
 #1098031  autor: f0ku5
 24 cze 2020, 15:55
OK, oficjalnie mam dosyć. Oferta fajna, ale pod maska to dno i metr mułu. Jak tylko któraś z konkurencyjnych sieci wprowadzi eSIM to najpewniej się stad wyniosę.
Mam otwarte zgłoszenie dotyczące otrzymywania powiadomień „kto dzwonił?” w błędnych sytuacjach i w międzyczasie z tego powodu dowiedziałem się, ze na karcie dodatkowej eSIM do Apple Watcha mam wprowadzone przekierowanie na mój numer służbowy, który jest jako dual sim w telefonie.
Jakim cudem to zostało tak wprowadzone nie mam zielonego pojęcia. Karta esim do zegarka powinna być kropla w krople klonem karty „głównej” na której mam wyłączone wszelkie przekierowania.
Głowa mnie boli od ilości bałaganu, który panuje we Flexie i mam już go dosyć.
Orange definitywnie nie ogarnia tej nowej, super platformy.
 #1098244  autor: Jacek1l
 27 cze 2020, 12:06
Witam
Przenoszę nr z play do flexa. Wczoraj dostałem kartę i zeskanowałem kod w apce. Dzisiaj nadal mam status przesyłki w apce "wysłano paczkę". Na stronie DPD przesyłka dostarczona. Planowany termin przeniesienia 28czerwcza między 0:00 a 6:00. Ciekawe czy przeniosą czy będzie numer nieaktywny? zgłosiłem na czacie ale technicy pracują w dni powszednie.
Pozdrawiam
 #1098249  autor: f0ku5
 27 cze 2020, 12:16
Jeszcze się nie obudziłem w takim razie ;)
Czekaj do poniedziałku, numer (jeśli dojdzie do przeniesienia) będzie przeniesiony tuż po północy. Jeśli nie to wtedy rano kontaktuj się ze wsparciem Flexa :)
 #1098530  autor: Window
 02 lip 2020, 01:17
W Klubie Flex Pojawił się Music Pass 30 dni za Darmo
W Regulaminach pojawiły się dwie promocje dla używających Revoluta
https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... t_1PLN.pdf
Mówi o dowolnym planie za 1zł korzystając z kodu który pojawi się w aplikacji Revolut.
Drugi mówi o 5GB dla używających razem Revoluta i Orange FLEX
https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... ut_5GB.pdf
 #1098691  autor: columbo
 04 lip 2020, 13:31
Chyba coś źle zrozumiałem, ale byłem przekonany że można wypłacać środki przez bez podpinania karty. W tym momencie nie można - nawet jeśli opłacałem plan blikiem - wypłacanie jest możliwe dopiero po podpięciu karty.
 #1098692  autor: iphoneski
 04 lip 2020, 17:33
To chyba oczywiste - a jak ktoś miałby ci wypłacić środki jeśli nie podałeś karty? No i możesz podać kartę, ale nie opłacać z niej planu - podajesz, wypłacasz kasę i usuwasz.
 #1098718  autor: f0ku5
 05 lip 2020, 14:38
Czy ktoś zauważył we Flexie (lub ogólnie w Orange) problem z chwilową ciszą w słuchawce po odebraniu połączenia? Kiedyś nie miałem z tym problemu, tj. dzwoni mi telefon, odbieram, mówię "halo" i rozmówca mnie słyszy.
Teraz mam taki problem, że odbieram, odzywam się i nie słyszę żadnej reakcji z drugiej strony. Czekam sekundę, góra dwie, znów się odzywam i wtedy już rozmówca mnie słyszy.
Wydaje mi się, że problem pojawił się po zmianie fizycznej dodatkowej karty SIM na eSIM do Apple Watch'a, ale spytałem na grupie Apple na Facebooku i tam ludzie mają ten sam problem nawet bez dodatkowej karty SIM.
 #1098765  autor: Karlos20
 06 lip 2020, 13:09
Ciekawe kiedy rozwiążą sprawę m.in. naprawy blokady odbierania połączeń ukrytych/zastrzeżonych? Trochę to już trwa...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098783  autor: Karlos20
 06 lip 2020, 17:14
To są podstawowe usługi w ramach aktywnego planu, jeśli nie są świadczone prawidłowo, należy się rekompensata liczona za każdy dzień zwłoki 1/30 miesięcznej opłaty. Chyba trzeba ich pocisnąć...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 28 z 123
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 123
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 123