DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 104 z 123
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 123
 #1145584  autor: IC_Current
 14 mar 2023, 13:01
Ja rozumiem pokombinować we własnym zakresie w domu, ale to są już debile. Przez takich pewnie promocja szybciej zniknie niż się pojawiła, albo obetną ją na dodatkowych kartach.

Życzyłbym takim osłom, żeby ktoś na ich kartach zrobił coś nielegalnego a potem policja zgarnęła sprzęt IT właścicielowi numeru i jeszcze się musiał w sądzie tłumaczyć.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2023, 13:04 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Połączenie postów
 #1145590  autor: Remington
 14 mar 2023, 13:57
Bo na dobrą sprawę to prawda. Orange to profesjonalny przedsiębiorca z doświadczeniem i sztabem fachowców w tym prawników. Konsument ma prawo przyjmować, że każda oferta taka jaka jest, została przygotowana z należytą starannością.

A jeśli robił to ktoś na kolanie, albo coś źle skalkulował, nie oszacował ryzyk - to wewnętrzna sprawa firmy.
 #1145591  autor: iphoneski
 14 mar 2023, 14:10
@Remington
Ale trudno się spodziewać po ludziach zarabiających kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie przewidzenia tego, że janusze będą brać karty na swoje nazwisko, rozsyłać typkom poznanym gdzieś w necie żeby zaoszczędzić jakieś grosze. To jest zupełnie inne podejście i inna mentalność - oni by i 100 lat nad tym siedzieli, a żaden z nich by tego nie wymyślił.
 #1145597  autor: babciagienia1p
 14 mar 2023, 15:16
iphoneski pisze:
14 mar 2023, 14:10
...Ale trudno się spodziewać po ludziach zarabiających kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie przewidzenia tego... To jest zupełnie inne podejście i inna mentalność - oni by i 100 lat nad tym siedzieli, a żaden z nich by tego nie wymyślił.

No tak. Znaczyłoby to, że nie znają szczegółów i okoliczności oferty, którą wprowadzają na rynek warty wiele milionów złotych. W takim razie za co biorą pieniądze? Za wygląd?
 #1145602  autor: iphoneski
 14 mar 2023, 15:54
babciagienia1p pisze:
14 mar 2023, 15:16



No tak. Znaczyłoby to, że nie znają szczegółów i okoliczności oferty, którą wprowadzają na rynek warty wiele milionów złotych. W takim razie za co biorą pieniądze? Za wygląd?
Akurat te aspekty znają i wprowadzili ofertę, która jest bezkonkurencyjna. Nie znają jedynie stopnia cwaniactwa użytkowników, bo znać nie mogą skoro wcześniej takiej oferty nie było. Musieliby zapisać się do jakiejś wyższej szkoły bycia cebulą, a takiej chyba nikt jeszcze nie założył. Więc teraz będą uczyć się na błędach i stopniowo łatać wykorzystywane luki, tym samym rujnując stworzony przez siebie produkt. T-M też to przerabiał i modyfikował oferty, ograniczając plany telefoniczne tylko do smartfonów a internet domowy tylko do określonej lokalizacji. Na początek też dawali więcej wolności, ale widać z klientem nie da się inaczej jak tylko uwiązać na smycz, bo jeśli nie to zaraz się rozbuja i wejdzie w szkodę.
 #1145603  autor: koszalineo941268
 14 mar 2023, 16:30
Remington pisze:
14 mar 2023, 15:49
koszalineo941268 pisze:
14 mar 2023, 15:22
Czyli 1 GB jest za 20 zł?

Nie 20 zł tylko 204,80 zł.
Tak. Więc przykładowy Karlos zużywający 1,5 TB danych miesięcznie kosztuje Orange ponad 300 tysięcy złotych i tyle są na minusie na jednym konsumencie. Wychodzi na to, że telekomunikacja to działalność charytatywna i operatorzy do niej dopłacają :lol:
 #1145606  autor: Karlos20
 14 mar 2023, 16:43
Możecie zejść ze mnie - co niektórzy?
Co mnie obchodzi jakie koszty ponosi operator? Pozyskanie klienta nie jest darmowe: a gdzie marketing, reklamy, kampanie, dystrybucja, itd. Jeśli w ciągu prawie 4 lat mają ok 400 tys. klientów (możliwe, że dobiją do 0,5 mln), oznacza to, że Flex ma sens.
Skoro mam Video Pass i aktywnie korzystam z neta, bo wolę mieć dostęp do sieci bezprzewodowo i bez zbędnej umowy, to kto mi zabroni? Za to też poniosłem opłaty (minimalna to 30 zł za aktywny plan + 2x po 15 zł za numery dodatkowe).
Jeśli chodzi o testy karty z netem nielimitowanym - zrezygnowałem. Po prostu ta usługa działa i prędkości działają jak należy. Mam dostępną kartę-klon z Video i Music Passem + Social Pass nadal działa.

Poza tym gdyby nie te testy, które ja przeprowadzam, o wielu kwiatkach i rzeczach byście nie wiedzieli.
I tak odnośnie neta nielimitowanego już od 15 zł na 30 dni wiecie dużo. Bardzo dużo. I pokazałem, że jest to możliwe, tym bardziej, że można z tego mieć kolejne korzyści.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 104 z 123
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 123
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 123