DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 49 z 124
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 124
 #1110678  autor: Karlos20
 26 sty 2021, 19:52
Remington: po 4 miesiącach (oczywiście wcześniej są wysyłane ostrzeżenia o dopłatach), są dodatkowe opłaty, o ile nie zasilimy salda na usługi we Flexie. Inaczej blokada, albo kupujemy specjalne pakiety roamingowe.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110690  autor: iphoneski
 26 sty 2021, 21:58
Też mi się tak wydaje. Zwłaszcza, że krótko przed ograniczeniem lotów planowałem wyjazd poza UE i tematem się interesowałem. Wyjazd nie doszedł do skutku, bo loty wstrzymali, ale byłem pewien możliwości dzwonienia po wifi.
 #1111027  autor: iphoneski
 02 lut 2021, 15:03
Działa wam poczta głosowa? U mnie niby włączona a jak ktoś dzwoni to „numer zajęty”. Poza tym od tygodnia mam jakieś problemy z rozmowami w miejscach, gdzie wcześniej było wszystko ok - niektóre połączenia normalnie a inne strasznie rwane. Od momentu zamówienia dodatkowej karty sim stabilność usługi mocno poszła u mnie w dół np. pierwszy raz odkąd korzystam z Flex (ok rok) mimo ikony LTE musiałem przejść przez tryb samolotowy bo nie było internetu.
 #1111053  autor: iphoneski
 02 lut 2021, 19:29
A faktycznie, nawet dość rozległy ten wątek. No nic - trzeba będzie poświęcić pocztę, bo dodatkowa karta do neta jest o wiele bardziej potrzebna.
 #1111100  autor: Karlos20
 03 lut 2021, 21:44
Czyli nadal są kłopoty z pocztą głosową, blokadą sieciową połączeń z numerów zastrzeżonych i brakiem powiadomień o nieodebranych połączeniach, gdy numer był nie miał zasięgu, w przypadku aktywnej dodatkowej karty SIM? Słabo... To mnie powstrzymuje od uruchomienia dodatkowej karty - już raz to przerabiałem...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111106  autor: Karlos20
 03 lut 2021, 22:36
Tym razem ta odsłona promocji trwa od 01.02.2021 do 30.06.2021.
Z promocji są wyłączone osoby, które już z niej wcześniej skorzystały (np. z edycji ważnej do 31.12.2020 lub do 31.01.2021).
Uwaga: możliwy wymóg weryfikacyjny. Szczegóły w regulaminie.
Regulamin poniżej:
>> https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... udenta.pdf

Podpowiedź: środki lądują do salda "Promo GB" i są ważne 180 dni. Idą w pierwszej kolejności, więc jeśli GB podstawowe stracą swoją ważność za kilka dni, warto je wysłać znajomym, aby się nie zmarnowały.
Promo GB łączą się aktualnie z:
> GB otrzymanymi z promocji na Ferie (aktywacja była możliwa do 31.01.2021), niewykorzystane GB dostaną ważność tych "studenckich"
> GB otrzymanymi z promocji 200GB z "pysznepl" (również czas na aktywację tych paczek minął 31 stycznia)
> GB otrzymanych za polecanie znajomych do Flexa (po skutecznym zaproszeniu 5 i 10 osoby, 2 paczki po 500GB).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111112  autor: iphoneski
 03 lut 2021, 23:39
W poprzednich edycjach też niby była weryfikacja i nikt tego nie weryfikował. Ja nie korzystałem bo nie miałem potrzeby, ale kilku znajomych owszem i żadnej weryfikacji nie było. Tak czy inaczej jeśli ktoś potrzebuje może sobie spróbować - najwyżej odbiorą pakiet (w regulaminie żadnych sankcji nie przewidziano).
 #1111186  autor: andx
 05 lut 2021, 19:32
Posiadacze abo w Orange, nawet niższe plany, otrzymali do końca kwietnia dostęp do 5g. We Flex cisza, na czacie, też nic nie wiedzą. Ciekawe, czy Flex też dostanie?
 #1111194  autor: Karlos20
 05 lut 2021, 21:22
Nie liczcie na "nowości", tym bardziej, że ostatnio sporo GB sypnęli z promocji pysznepl - to była okazja, bo aż 200GB na pół roku. Samemu udało mi się włączyć 2 paczki, jednocześnie zużywając jeszcze bonus z akcji styczniowej, mając teraz ekstra 378 GB do 30.07.2021 :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111196  autor: iphoneski
 05 lut 2021, 21:41
@Karlos
Z tym, że Flex w zamyśle miał być nowoczesną usługą z bajerami np. dodatkowa karta z tym samym numerem, która wcześniej była dostępna tylko dla biznesowych abonamentów. A teraz robi się zbieranie miliardów gigabajtów za darmo. Gdybym chciał januszować mógłbym zmieniać sieć co tydzień i miałbym więcej za prawie darmo. Wolałbym raczej dostęp do 5G za 5 zł miesięcznie albo kolejny dodatkowy sim zamiast 300 gigabajtów, których w telefonie nie wykorzystam.
 #1111198  autor: Karlos20
 05 lut 2021, 22:15
iphoneski: to promocja marki i oferty, jest to pewna prawidłowość, Orange chce przejąć klientów z innej sieci, nawet kosztem kilku wybrakowań.
Na 5G się nie napalajcie, skoro jest współdzielone z LTE kosztem wygaszenia sieci 3G. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, aby w pełni wykorzystać zasoby technologii... Wiem, że urządzenia tanieją, ale po co one są teraz potrzebne, skoro na siłę będą chciały znaleźć sieci 5G... Szkoda baterii i telefonu.
Jest pewna alternatywa w OFNK (pakiet za 35 zł/mies., lecz to marna konkurencja do pakietu SOLO XL z Play na kartę, który też ma rażące błędy).
Mi brak ofert z 5G we Flexie cieszy - gdyż pozwalają trzymać ceny w ryzach. Spójrzcie, co Plus narobił, promując taryfy 5G... Podniósł ceny. Play już jakiś czas temu podniósł ceny, teraz czas na T-Mobile, ale tam dopiero czekamy na oficjalne VoLTE / VoWiFi. 5G w prepaidzie T? Sfera marzeń...

Flex ma jeden poważniejszy problem, niż 5G... Musi naprawić błąd działania usług na głównej karcie, po aktywacji drugiej, dodatkowej SIM / eSIM, która w promocji jest totalnie za darmo i pozwala zjadać te kilkaset zdobytych GB.. To jest główny kłopot. Nadal nie naprawiony. Oferta nadal jest bardzo atrakcyjna, ale ta dodatkowa karta SIM / eSIM psuje działanie usług podstawowych (pisaliśmy o tym kilka miesięcy temu).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111199  autor: iphoneski
 05 lut 2021, 22:56
Zgadzam się. Chodziło mi jedynie o to, że Flex był dla mnie powiewem czegoś nowego na skostniałym rynku telko w Polsce, więc przeniosłem do nich numer. A teraz zamiast ten powiew utrzymać robią z tego zbieralnię kodów i okazji dla kombinatorów. Tak sobie myśle, że twórcy tej oferty chcieli czegoś innego. I nie piszę tego personalnie - jest okazja to się korzysta i to jest normalne, ale jednak wolałbym inny rodzaj rozwijania tego i tyle.
  • Strona 49 z 124
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 124
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 124