DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 60 z 125
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 125
 #1118469  autor: Kompan
 03 lip 2021, 09:57
W ramach promocji do 30.09.2021 roku klienci Orange Flex, przebywający na terenie Wielkiej Brytanii (oraz na terytoriach zależnych takich jak Gibraltar) mogą korzystać z usług na warunkach określonych dla Strefy UE zgodnie z Cennikiem usług w roamingu oraz połączeń międzynarodowych w ofercie Orange Flex.
 #1118500  autor: Karlos20
 03 lip 2021, 17:45
Roaming w UK - jest promocyjnie taki sam jak w krajach UE i EOG. Polecam aktywować za darmo w Klubie Flex 2GB neta w roamingu, który też obejmie UK, zawsze to więcej neta bez ekstra dopłat :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118509  autor: Kamski
 03 lip 2021, 22:03
Czy jak zdobędę drugi kod na Video Pass z aktualnej promocji dla klubowiczów Flexa, to będę mógł go wklepać za miesiąc i tym samym całe wakacje korzystać z tego dobrodziejstwa?
 #1118518  autor: baranke
 04 lip 2021, 06:47
Karlos20 pisze:
01 lip 2021, 15:37

Uwaga. Jeśli jesteśmy osobą, która powraca do Flexa po przerwie, będąc w innej sieci, opłaci się przełknąć pierwszą pełną opłatę za dowolny plan, ale możemy następnie zapisać się do promocji The Insiders (czas do 29.08.2021) podając dotychczas aktywny numer telefonu we Flexie i od kolejnego miesiąca cieszyć się sześcioma kolejnymi miesiącami za pół ceny, tym samym powracający i obecni Abonenci Flexa mogą mieć pół roku za pół ceny! Powiem tak, najlepsza promocja, jaka jest teraz w ofercie tej sieci.
Czyli czekając na wejście do FLEX 9-go lipca płacę za pierwszy miech całe 25zł i wpisuję ten kod od Insiderów dopiero po rozpoczęciu pierwszego miesiąca rozliczeniowego w ich apce?
 #1118526  autor: Karlos20
 04 lip 2021, 11:30
Kamski: Tak, ważność jednorazowych usług Video Pass sumuje się.

baranke: obecni klienci Flex do kampanii zapisują się na stronie Insiders. Wystarczy podać numer telefonu Flex i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu wejścia do kampanii (mail w spamie), za kilka dni ujrzymy obniżoną o połowę opłatę za odnowienie kolejnego planu. Aby nie stracić rabatu, który został już przyznany, nie zmieniamy planu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118539  autor: Karlos20
 04 lip 2021, 13:55
Kamski: nie ma znaczenia, ile wklepiesz kodów na Video Pass, które je później uaktywnisz, ważność aktywowanych usług się kumuluje.
Ważność Promo GB już nie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118589  autor: Karlos20
 05 lip 2021, 11:51
maniek357: obniżoną cenę będziesz mieć widoczną na kilka dni przed odnowieniem planu.
Zmieniałeś ostatnio plan na wyższy? To ważne, gdyż jeśli to zrobiłeś po otrzymaniu maila o dostaniu zniżki, to mogłeś ją już stracić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118590  autor: maniek357
 05 lip 2021, 11:55
Planu nie zmieniałem od 2 miesięcy. A do odnowienia faktycznie mam jeszcze prawie 3 tygodnie. Już zacząłem się zastanawiać, czy nie strzeliłem jakiegoś błędu przy podawaniu nr telefonu w tej ankiecie na stronie Insiders. Ale skoro piszesz, że kilka dni przed odnowieniem się zmieni, to ok - uspokoiłeś mnie :)
Online
 #1118593  autor: patrix-83
 05 lip 2021, 12:53
Może ktoś z Was wytłumaczyć łopatologicznie jak skorzystać z tego 50% zniżki na pół roku dla powracającego klienta FLEX poprzez insiders?

Wchodzę na stronę insiders a tam właściwie tylko komunikat że można zarabiać za polecanie klienta we FLEX i że promocja jest do 21.06 :roll:

Może ktoś z was wrzucić linka do tej promki na insiders i wytłumaczyć jak to zrobić i czy trzeba konto na insiders zakładać???

Jestem powracającym klientem FLEX i czekam na aktywację planu w dniu 10.07 ponieważ w tym dniu przeniesie się mój numer od innego operatora i zostanie pobrana 1 opłata za miesiąc.
 #1118594  autor: Karlos20
 05 lip 2021, 13:42
patrix-83:
wystarczyło przeczytać podstronę 78 tego tematu, tam opisałem promocję, wrzucę post jeszcze raz i ostatni (promkę i zasady łatwo wygooglować):
Skoro promka wisi na pewnej stronie z okazjami, a regulamin jest też na stronie Orange Flex, informuje o limitowanej promocji - szczególnie, gdy dotyczy też wybranych, obecnych klientów. Do rzeczy:
> wchodzimy na tą stronkę: https://www.theinsidersnet.com/pl-pl/ca ... geflex.htm
> rejestrujemy się do kampanii i czekamy na maila zwrotnego
> jeśli go dostaniemy, otrzymujemy na najbliższe 6 miesięcy obecnie włączonego planu za 50% ceny, czyli Flex Rodzina 0GB za 7,50 zł; 15GB za 12,50 zł; 30GB za 15 zł; 50GB za 25 zł i 100GB z 5G za 40 zł.
> gdy otrzymamy maila, nie wolno zmieniać obecnie posiadanego planu, inaczej rabat PRZEPADA
> dodatkowo: W trakcie trwania kampanii Testerzy otrzymają po 5 dodatkowych kodów na 100 GB (Promo GB) do wykorzystania w Orange Flex, w ciągu 6 miesięcy od daty otrzymania kodu w kraju, które mogą przekazać wybranym osobom.
> w ramach programu możemy polecać Flexa innym osobom zgarniając po 70 zł (standardowa oferta Flexa) + mieć szansę na nagrodę rzeczową (nieobowiązkowe).

Warto się pospieszyć, liczba osób w kampanii jest ograniczona, a nie każdy ma gwarancję dostać się do programu. Ale jeśli się dostaniesz, przez pół roku możesz się cieszyć Flexem za pół ceny!

Regulamin kampanii: https://www.theinsidersnet.com/site/pub ... 6_2021.pdf
Regulamin udzielenia rabatu przez Orange Flex: https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... 21_fin.pdf
Nie sugeruj się końcem info o końcu kampanii do 21.06 -
Nadal można się do niej zgłosić!

Tak, trzeba założyć konto na stronie The Insiders, a przy zgłaszaniu się do kampanii, aby dostać zniżkę 50% na aktualnie aktywny plan przez najbliższe 6 okresów rozliczeniowych, trzeba podać numer telefonu Flex, który ma wziąć udział w promocji.
Jestem powracającym klientem FLEX i czekam na aktywację planu w dniu 10.07 ponieważ w tym dniu przeniesie się mój numer od innego operatora i zostanie pobrana 1 opłata za miesiąc.
Jeśli numer zostanie przeniesiony i aktywowany, wówczas będziesz mógł przystąpić do kampanii. Gdy prawidłowo wypełnisz formularz zgłoszeniowy, po kilku dniach dostaniesz maila w folderze Spam o dostaniu się do promocji.
Uwaga: aby nie stracić rabatu nie wolno zmieniać planu - znaczy możesz go zmienić, ale cały wysiłek pójdzie na marne, bo rabat wówczas odłączą. Jeśli masz ochotę na większą porcję neta lub wypróbować 5G w Orange Flex, zalecam zmienić plan, a potem dokonać zgłoszenia na stronie kampanii.
Jeśli masz dodatkowe wątpliwości, napisz na PW.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118597  autor: patrix-83
 05 lip 2021, 15:11
Karlos,

dziękuję za info i szczegółowe rozjaśnienie.

Jest tylko mały problem - zapisałem się do kampanii Flex i czekam na e-maila zwrotnego z potwierdzeniem od insiders tylko że podczas zapisywania się do niej nigdzie nie trzeba było podawać numeru tel FLEX.
Zaznaczam że mój numer wyląduje we Flex dopiero 10.07 bo jest w trakcie przenosin, jestem klientem powracającym do FLEX.

To gdzie należy wpisać kod jeśli przyjdzie z insiders i w jaki sposób będzie rozpoznane przez FLEX że należy mi się pół roku gratis?
 #1118598  autor: Karlos20
 05 lip 2021, 16:13
patrix-83: A co ja pisałem? Nie czytałeś uważnie...
Jeśli numer zostanie przeniesiony i aktywowany, wówczas będziesz mógł przystąpić do kampanii.
Jeśli przenosisz numer do Flexa (powracasz), to po jego przeniesieniu dopiero wysyłasz formularz zgłoszeniowy, bo rabat zadziała gdy masz już usługi aktywne we Flexie... Pośpiech nie jest tutaj wskazany.

Wejście do promocji jest możliwe w 2 przypadkach:
> gdy masz zamiar przenieść numer i po wysłaniu zgłoszenia, dostajesz maila z kodem, który daje od razu rabat 50% przez pierwsze pół roku. Kod wtedy wbijasz przed pierwszą płatnością we Flexie
> gdy masz już aktywne usługi we Flexie, wówczas po wysłaniu zgłoszenia, po kilku dniach dostajesz powiadomienie mailowe, a rabat podłączy się automatycznie od kolejnego odnowienia usług (Ustawienia > Mój Plan). Warunkiem podłączenia rabatu, to podanie numeru telefonu w formularzu, inaczej musisz mailowo skontaktować się z The Insiders.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118600  autor: Karlos20
 05 lip 2021, 17:42
Window: odpisując na maila, którego otrzymałeś przy dostaniu się do programu, albo logując się do konta w Insiders, w zakładce Pomoc klikamy na button "Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas!" >> https://www.theinsidersnet.com/pl-pl/info/contact/
Możesz też napisać na czacie Flexa - oni wiedzą o akcji, więc mogą coś pomóc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118609  autor: Karlos20
 05 lip 2021, 19:53
_Schron_: jeśli wybrałeś najwyższy plan i korzystasz z promocji 3m po 1 zł, na niższy plan możesz przejść przed odnowieniem planu na kolejny miesiąc, w innym wypadku, jeśli przegapisz zejście z planu 100GB np. na 15GB pod koniec trzeciego miesiąca, zamiast zapłacić 25 zł, pobiorą 80, chyba, że odepniesz kartę płatniczą lub masz niewystarczające środki Flex lub na karcie płatniczej, to wówczas usługi wychodzące i przychodzące zostaną zawieszone.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 60 z 125
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 125
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 125