DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 123
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 123
 #1081070  autor: gerrard725
 27 wrz 2019, 09:52
Cytat z FAQ ze strony FLEXa.

"Karta eSIM to wirtualny odpowiednik tradycyjnej karty SIM. Nie musisz czekać na kuriera ani odbierać karty w salonie Orange. Wystarczy, że pobierzesz ją na swój telefon. eSIM działa tylko w wybranych telefonach. Aktualne modele telefonów, które obsługują eSIM, to: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR."
 #1081074  autor: Majek7
 27 wrz 2019, 11:04
Ale nie musisz mi cytować regulaminu, który czytałem i którym się zasłania konsultant na czacie bo nauczony jest klepania procedury z ekranu na ekran. Znam też osoby, które mają esim w innych telefonach niż jałbeczniki, np w Pixelu 3, ale nie we flexie (tzn aktywowały esim w karcie orange kupując ją w innej taryfie). Moje pytanie dotyczy tego czy ktoś we flexie sobie ogarnął esim, np aktywując go wcześniej w jakieś ofercie na kartę i dopiero potem przechodząc na Flexa.

Pozdrawiam.
 #1081101  autor: SACZI
 28 wrz 2019, 08:29
Pobieżne przeglądnięcie regulaminów nie dało mi odpowiedzi, czy zgody marketingowe są "płatne" we Fleksie.
Czy ktoś może mi to potwierdzić?
 #1081109  autor: janamoment
 28 wrz 2019, 14:37
Cześć załogo.
SACZI, przed chwilą ja też przewertowałem te regulaminy, unikam reklam jak ognia, i niepokoiła mnie polityka prywatności. Ogólnie, wg 1 punktu, dane są wykorzystywane do marketingu bezpośredniego i w profilowaniu. Punkt 10 Prawo sprzeciwu mówi, że
możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych (w tym profilowania) na potrzeby marketingu bezpośredniego.
ale on ani żaden inny nie wspomina o potencjalnych kosztach.

Przed chwilą sam przenosiłem numer do Flexa. Po wyborze planu, podaniu numeru i typu oferty karty obecnej (postpaid/prepaid) doszło do podsumowania, na którym pokazano mi dwa pola zaznaczenia:
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych.
Zgadzam się na analizowanie danych transmisyjnych w celu marketingowym.
Oba zostawiłem odznaczone, na dole, zanim kliknąłem potwierdzające OK, nadal widniała informacja Koszt Planu: 30 zł. Wyklikane dzisiaj przeniesienie zrealizuje się 3.10, więc oceń sobie przydatność informacji, ale myślę, że nie będzie ani reklam ani haraczu za to.

Przy okazji, przenoszenie odbywa się etapami: wybór planu aż do podsumowania i zlecenia przeniesienia, dalej odbiór karty SIM w Orange lub u partnerów (tam 3 zł), zeskanowanie kodu karty ze zrobieniem zdjęcia dowodu tożsamości i dopiero w dniu przeniesienia - aktywacji w aplikacji, z podaniem karty debetowej i kodu polecacjącego. Wspominam to po rozmowie na czacie i dlatego, że myślałem, że właśnie przegapiłem gdzieś pole do podania kodu podczas wyboru planu.
 #1081116  autor: Remington
 28 wrz 2019, 17:55
Regulamin nie ma żadnego znaczenia w tej kwestii, bo zgoda na otrzymywanie przekazu handlowego droga elektroniczną musi być wyrażona wprost. Nie potrzebują jej co najwyżej do pokazania banera czy wysłania reklamy pocztą tradycyjną.
 #1081184  autor: Karlos20
 29 wrz 2019, 22:18
Czekam na 1 listopad (przeniesienie z Play abo). Na dzień dobry 15GB + Music Pass za łącznie 30 zł. Zabraknie neta - przejdę na plan 30GB za 30 zł. Więcej neta bez lejka 1 mega, bez dużej dopłaty i bez faktur.
Rachunek jest jasny i korzystniejszy niż w Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1081219  autor: iphoneski
 30 wrz 2019, 14:11
@Karlos20 mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami. W moim przypadku też przejście z abonamentu play ale dopiero w lutym umowa wychodzi.
 #1081225  autor: marcz123456
 30 wrz 2019, 14:51
W sumie teraz zapomniałem o tym, ale namieszali w prepadzie i tam też jest 30 GB za 30 zł. Która więc oferta jest lepsza? Nie wiem tylko jak do końca u mnie z zasięgiem bo mam starą kartę orange w telefonie bez agregacji pasm, i tam mi lubi uciec LTE.
Mam nadzieję że dadzą jakieś bonusy po meczach kadry, to sobie potestuję w aktualnym.
 #1081226  autor: iphoneski
 30 wrz 2019, 15:15
Moim zdaniem Flex lepszy
1: portale społecznościowe nie pobierają transferu
2: roaming bez dopłat
3: połączenia oczekujące
4: możliwość zamówienia dodatkowej karty np do tabletu, routera itp.
 #1081816  autor: perdos1
 08 paź 2019, 10:21
Posiadam numer w Orange abonament plan komórkowy. Zostało 110 dni do końca umowy. Wg regulaminu migracja do Orange flex jest możliwa już 180 dni przed końcem obecnej umowy. Niestety przy próbie migracji dostaję komunikat, że nie mogą przenieść mojego numeru. Nie mam też rabatu z tytułu usług stacjonarnych.
 #1081867  autor: Karlos20
 09 paź 2019, 11:57
perdos1: napisz na czacie Orange Flex i wyjaśnij sprawę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 10 z 123
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 123
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 123