DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 105 z 124
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 124
 #1145597  autor: babciagienia1p
 14 mar 2023, 15:16
iphoneski pisze:
14 mar 2023, 14:10
...Ale trudno się spodziewać po ludziach zarabiających kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie przewidzenia tego... To jest zupełnie inne podejście i inna mentalność - oni by i 100 lat nad tym siedzieli, a żaden z nich by tego nie wymyślił.

No tak. Znaczyłoby to, że nie znają szczegółów i okoliczności oferty, którą wprowadzają na rynek warty wiele milionów złotych. W takim razie za co biorą pieniądze? Za wygląd?
 #1145602  autor: iphoneski
 14 mar 2023, 15:54
babciagienia1p pisze:
14 mar 2023, 15:16



No tak. Znaczyłoby to, że nie znają szczegółów i okoliczności oferty, którą wprowadzają na rynek warty wiele milionów złotych. W takim razie za co biorą pieniądze? Za wygląd?
Akurat te aspekty znają i wprowadzili ofertę, która jest bezkonkurencyjna. Nie znają jedynie stopnia cwaniactwa użytkowników, bo znać nie mogą skoro wcześniej takiej oferty nie było. Musieliby zapisać się do jakiejś wyższej szkoły bycia cebulą, a takiej chyba nikt jeszcze nie założył. Więc teraz będą uczyć się na błędach i stopniowo łatać wykorzystywane luki, tym samym rujnując stworzony przez siebie produkt. T-M też to przerabiał i modyfikował oferty, ograniczając plany telefoniczne tylko do smartfonów a internet domowy tylko do określonej lokalizacji. Na początek też dawali więcej wolności, ale widać z klientem nie da się inaczej jak tylko uwiązać na smycz, bo jeśli nie to zaraz się rozbuja i wejdzie w szkodę.
 #1145603  autor: koszalineo941268
 14 mar 2023, 16:30
Remington pisze:
14 mar 2023, 15:49
koszalineo941268 pisze:
14 mar 2023, 15:22
Czyli 1 GB jest za 20 zł?

Nie 20 zł tylko 204,80 zł.
Tak. Więc przykładowy Karlos zużywający 1,5 TB danych miesięcznie kosztuje Orange ponad 300 tysięcy złotych i tyle są na minusie na jednym konsumencie. Wychodzi na to, że telekomunikacja to działalność charytatywna i operatorzy do niej dopłacają :lol:
 #1145606  autor: Karlos20
 14 mar 2023, 16:43
Możecie zejść ze mnie - co niektórzy?
Co mnie obchodzi jakie koszty ponosi operator? Pozyskanie klienta nie jest darmowe: a gdzie marketing, reklamy, kampanie, dystrybucja, itd. Jeśli w ciągu prawie 4 lat mają ok 400 tys. klientów (możliwe, że dobiją do 0,5 mln), oznacza to, że Flex ma sens.
Skoro mam Video Pass i aktywnie korzystam z neta, bo wolę mieć dostęp do sieci bezprzewodowo i bez zbędnej umowy, to kto mi zabroni? Za to też poniosłem opłaty (minimalna to 30 zł za aktywny plan + 2x po 15 zł za numery dodatkowe).
Jeśli chodzi o testy karty z netem nielimitowanym - zrezygnowałem. Po prostu ta usługa działa i prędkości działają jak należy. Mam dostępną kartę-klon z Video i Music Passem + Social Pass nadal działa.

Poza tym gdyby nie te testy, które ja przeprowadzam, o wielu kwiatkach i rzeczach byście nie wiedzieli.
I tak odnośnie neta nielimitowanego już od 15 zł na 30 dni wiecie dużo. Bardzo dużo. I pokazałem, że jest to możliwe, tym bardziej, że można z tego mieć kolejne korzyści.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145628  autor: babciagienia1p
 14 mar 2023, 19:40
iphoneski pisze:
14 mar 2023, 15:54
...Akurat te aspekty znają i wprowadzili ofertę, która jest bezkonkurencyjna. Nie znają jedynie stopnia cwaniactwa użytkowników, bo znać nie mogą skoro wcześniej takiej oferty nie było. Musieliby zapisać się do jakiejś wyższej szkoły bycia cebulą, a takiej chyba nikt jeszcze nie założył...

To jest biznes i to duży. Powinni brać pod uwagę wszystkie okoliczności. Zakładam, że są profesjonalistami. Bezwzględne wykorzystywanie niuansów umów działa w obie strony.
Przykład. Umowy serwowane dostawcom (zarówno małym, jak i dużym) przez sieci handlowe. Jeśli dostawca dokładnie nie przeanalizuje, czasami kilkusetstronicowej, umowy i nie wynegocjuje wykreślenia "cwanych" zapisów, może być pewien, że sieć je bezwzględnie wykorzysta. Również w przypadku dostawców cebuli...
 #1145680  autor: ruki101
 15 mar 2023, 14:50
@Karlos20 , mam pytanie - czy występują jakiekolwiek problemy we Flexie w opcji UNLMTD z tzw. zamrażaniem sesji w przypadku pobierania duży plików np. 5GB,10GB,15GB itd. ? pytam, bo u mnie w Orange Free, przy pobraniu plików których rozmiar jest w okolicach 3GB czy 4GB następuje zamrażanie sesji i potrzebny jest restart routera.
Dzięki za odp. :) , Flex kusi mnie bardzo i kto wie czy już niedługo do nich dołączę :)
A next question - w przypadku gdy pierwszy raz będę miał Flexa jak najlepiej ( najtaniej ) wykorzystać promocje ? aby uzyskać UNLMTD :) ?
 #1145687  autor: Karlos20
 15 mar 2023, 15:10
ruki101: u mnie nie występują zamrażanie poboru pliku - to też zależy np. od przeglądarki czy serwera, z którego pobierasz pliki czy też od miejsca na dysku. Taki kłopot miałem niedawno w abonamentowym T-Mobile (Nielimitowana M).
Ryzyko zamrażania transmisji wzrasta wraz z niższą prędkością transmisji, tak wynika z moich niedawnych testów, ale jest ich za mało, aby to w 100% potwierdzić.

Nowy user ma z kodem SIEMAFLEX wpisywany przed pierwszą płatnością najwyższy plan za 1 zł przez pierwsze trzy okresy rozliczeniowe. Tam włączysz nielimitowany net na 30 dni bez problemu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146614  autor: Karlos20
 30 mar 2023, 11:41
Informuje o terminie obowiązywaniu oferty promocyjnej "Promocyjne kody na usługi dodatkowe w Orange Flex". Promocja trwa do 5 kwietnia 2023. Możliwe, że zmodyfikują regulamin, ze względu na zamknięcie Music, Video i Game Passa w dniu 7 marca tego roku.
Załączam treść regulaminu > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... 467052.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147372  autor: Karlos20
 07 kwie 2023, 14:51
Trzeba na okrętkę - FLEX > ONFK > NJU. W OFNK trzeba zaciągnąć kredyt 2 zł, aby wysłać SMSa migracyjnego do NJU.

Orange Flex aktualizuje z dniem 6 kwietnia 2023 regulamin działania i przyznawania środków z kodów promocyjnych - operator w akcjach bezpłatnych, bądź odpłatnych promocyjnych może przyznać nawet nielimitowany internet. Szczegóły w regulaminie > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... 057db2.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147994  autor: iphoneski
 18 kwie 2023, 15:24
Flex coś naprawił i przy dwóch kartach zaczęły mi działać smsy o próbie połączenia gdy mam wyłączony telefon, do rozmówcy przychodzi też info o moim powrocie do sieci. Nic nie zmieniałem, uruchomiło się samo z siebie. Jak to mówią - lepiej późno niż później ;)
PS. Działa też poczta głosowa.
 #1148528  autor: Window
 24 kwie 2023, 20:31
Na jednej z grup ktoś podesłał screena z opisem update dzisiejszego aplikacji.
Zmiany, zmiany!

Zmieniamy zasady wykorzystywania GB w roamingu UE. Od teraz zużycie danych w Polsce wpływa na dostępne GB w roamingu. Czyli innymi słowy: GB w roamingu UE zawierają się w pakiecie GB w Twoim Planie.
  • Strona 105 z 124
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 124
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 124