DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

Doładowanie cykliczne prepaid

Korzystam stale
8
36%
Może warto się zastanowić
9
41%
Bzdura
5
23%
 #1101022  autor: scisly
 10 sie 2020, 14:44
Dziś ponownie spróbowałem ustawić doładowania cykliczne na doladowania.payu.pl i jakimś cudem się udało. Od ostatniej nieudanej próby ustawienia doładowań cykl. nic nie zmieniałem w przeglądarce, na komputerze, w banku i u operatora, więc wnioskuję, że system PayU robił problemy.
 #1102130  autor: leszekbpd
 28 sie 2020, 23:10
Witam
Od dawna (kilka lat) korzystam z DC za pośrednictwem PayU na trzech numerach w Play. Dzisaj zauważyłem, że doładowanie zaplanowane na 25 dzień każdego m-ca nie zostało zrealizowane w sierpniu chociaż nie wyłączałem DC. Dziwna sprawa bo nie znalazłem żadnej informacji o awarii w PayU, nie dostałem też maila, że zlecenie zostało odrzucone a środki na karcie były i nadal są dostępne.
Mam jeszcze dwa doładowania w 3 dniu m-ca i w sierpniu zostały zrealizowane. Zobaczymy co będzie we wrześniu.
 #1102356  autor: scisly
 02 wrz 2020, 00:47
scisly pisze:
16 lip 2020, 20:47
Chcę włączyć doładowania cykliczne (DC) w play za pomocą katy debetowej VISA na 1 dzień każdego miesiąca. Nie można ustawić DC na stronie doladowania.play.pl, więc pozostaje mi PayU. Mam w związku z tym kilka pytań:

1) Jeśli 1 sierpnia nie będę posiadał środków na karcie to co się stanie:
a) Płatność zostanie odrzucona i najbliższe DC zostanie wykonane 1 września.
b) Płatność zostanie odrzucona 1 sierpnia, ale próba DC będzie ponawiana przez najbliższe kilka dni (powiedzmy przez następne 3 dni) i zrealizowana w przypadku pojawienia się środków na karcie.
c) DC zostaną automatycznie zakończone i będzie trzeba ponownie włączyć DC w systemie doładowań PayU.

2) Czy jest możliwość ustawienia w PayU, aby pierwsze doładowanie nie przychodziło w momencie włączania DC tylko w dniu, na który zostało ustawione DC, w moim przypadku 1 sierpnia?

3) Czy istnieje może jakiś sposób na włączenie DC na stronie doladowania.play.pl i otrzymywanie bonusowych GB za DC kartą VISA?
Okazało się jednak, że odpowiedź na 1 pytanie jest inna niż wcześniej udzielił mi konsultant PayU. Prawidłową odpowiedzią jest a). Przy braku środków na karcie debetowej przykładowo w dniu 1 sierpnia następna próba doładowania poprzez PayU będzie wykonana po miesiącu, czyli 1 września, jeśli oczywiście będą środki na karcie debetowej. Będzie tylko jedna próba wykonania doladowania przez PayU w danym miesiącu, a nie jak mi się wcześniej sugerowano będą np. 3 próby w 3 kolejnych dniach.
 #1121991  autor: lmslachciak
 17 wrz 2021, 22:20
Play twierdzi
https://www.play.pl/uslugi/platnosci-z-mastercard/
że istnieje możliwość cyklicznego doładowania kartą Mastercard.
Mi się nie udało takiej opcji uzyskać. Zalogowanie do PayU nie daje możliwości włączenia cyklicznych płatności.
W związku z tym pytanie.
Czy komuś udało się uzyskać cykliczne doładowania w Play w ramach doladowania.play.pl? Ew. czy jest jakiś inna opcja na cykliczne doładowania z bonusem?
Banki oczywiście oferują opcje cyklicznych doładowań ale na ogół bez ich premiowania.