DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1061526  autor: tawiyo
 04 sty 2019, 20:12
Przez jakiś czas korzystałem z pakietu freemium w virgin mobile jako numeru awaryjnego/numeru tylko dla najbliższej rodziny (kiedy oficjalny jest wyłączony). Minut i smsów było wystarczająco, 300mb internetu też wystarczało. Jednak najważniejsze było to że o niczym nie musiałem pamiętać. Pakiet odnawiał się sam, konto miało rok ważności, zupełnie bezobsługowe.

Teraz freemium nie ma. Teraz nazywa się to mini 3 i kosztuje 3zł. Niby nie jest źle ale najmniejsze doładowanie to 5zł. Jeżeli przegapię moment gdy kończy się pakiet (trzeba chyba mieć nerwicę natręctw żeby w kółko tego pilnować) to z konta weźmie mi te 2zł więc wychodzi nie 3 a 5zł na miesiąc. Dodatkowo trzeba pilnować pakietów, doładowywania konta itp itd. Irytujące jak na numer awaryjny. Dlatego szukam czego porównywalnego do starego freemium. Nie musi być za darmo ale ma mieć trochę smsów, trochę minut, długą ważność konta i być bezobsługowe. Płacę i mam bez pilnowania pakietów, stanu konta, ważności konta itp itd.
 #1061530  autor: tawiyo
 04 sty 2019, 20:51
To że jak nie upilnujesz pakietu to raz dwa zje ci te 36zł a od ciągłego sprawdzania stanu pakietów można dostać nerwicy. Nie rozumiesz ok ale dla mnie to działa tak jak opisałem. Dlatego szukam czegoś czego nie muszę pilnować.
 #1061537  autor: Remington
 04 sty 2019, 22:07
tawiyo pisze:Nie rozumiesz ok ale dla mnie to działa tak jak opisałem.

To przeczytaj jak opisałeś:
tawiyo pisze:
04 sty 2019, 20:12
Minut i smsów było wystarczająco, 300mb internetu też wystarczało.

To po co byłoby to zmieniać. Jeśli to jednak nie była prawda, to rozwiązań jest co najmniej kilka - od cyklicznego doładowania VM w banku po przeniesienie do Faktu i 5 miesięcy bez opłat.
 #1061573  autor: everymen
 05 sty 2019, 12:14
tawiyo pisze:
04 sty 2019, 20:12
Teraz freemium nie ma. Teraz nazywa się to mini 3 i kosztuje 3zł. Niby nie jest źle ale najmniejsze doładowanie to 5zł. Jeżeli przegapię moment gdy kończy się pakiet (trzeba chyba mieć nerwicę natręctw żeby w kółko tego pilnować) to z konta weźmie mi te 2zł więc wychodzi nie 3 a 5zł na miesiąc. Dodatkowo trzeba pilnować pakietów, doładowywania konta itp itd. Irytujące jak na numer awaryjny.
Też kompletnie nie rozumiem, o co Ci chodzi.
Jakie 2 zł ci bierze z konta?
Tak jak napisał Remington. Doładowujesz za 36 zł, pakiet jest samoodnawialny i na rok masz spokój. Niczego nie musisz sprawdzać (poza kontrolą wykorzystanych rozmów, smsów i neta) i niczego doładowywać, jeśli nie przekraczasz limitu.
Tak samo było we freemium. Jeśli przekroczyłeś darmowe minuty, zjadało ci środki z konta.
 #1061591  autor: tawiyo
 05 sty 2019, 13:59
Nie zjadało jeżeli ich nie było. Konto się blokowało i to był znak żeby doładować jak potrzebuję więcej. Nie rozumiem czemu próbujecie mi wmówić że jest tak samo. Nie jest i wiem to z doświadczenia. Dlatego opisałem czego szukam i prosiłem o radę bo uważam że jesteście bardziej obeznani w ofertach i może podpowiecie mi coś pasującego pod moje wymagania (awaryjny numer, możliwie mało obsługi). Ale jedyne co dostaję to informacje że to co doświadczam po likwidacji freemium jest nieprawdziwe. A ja wiem jak jest i szukam propozycji nie krytyki i zaprzeczania.
 #1061596  autor: Remington
 05 sty 2019, 14:15
Było nie wprowadzać nas od początku w błąd, że 30 min + 30 SMS + 300 MB było wystarczające. Skoro to nieprawda, podaj realną liczbę minut, smsów i danych, których potrzebujesz. Nie mamy szklanej kuli.
tawiyo pisze:
05 sty 2019, 13:59
Ale jedyne co dostaję to informacje że to co doświadczam po likwidacji freemium jest nieprawdziwe.

Jedyne?! To może przeczytaj mój post do końca.
 #1061599  autor: marcz123456
 05 sty 2019, 14:19
Nikt nic za darmo nie daje. Albo się dostosuj, albo wyrzuć telefon i już.
Taka jest idea prepaid, że musisz trochę się postarać żeby mieć taniej niż normalnie.
 #1061608  autor: everymen
 05 sty 2019, 14:56
tawiyo pisze:
04 sty 2019, 20:12
Dlatego szukam czego porównywalnego do starego freemium. Nie musi być za darmo ale ma mieć trochę smsów, trochę minut, długą ważność konta i być bezobsługowe. Płacę i mam bez pilnowania pakietów, stanu konta, ważności konta itp itd.
Nie ma takiej oferty. Freemium było jedyne w swoim rodzaju. W każdej innej ofercie musisz pilnować tych wszystkich rzeczy, o których piszesz.
 #1061613  autor: 24bis24
 05 sty 2019, 15:14
@Remington, 15zł proponujesz jak do tej pory było za darmo. No-limit za 0zł i jeszcze napisz punkt po punkcie jak to zrobić, takiej niektórzy na tym forum oczekują odpowiedzi. :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1061627  autor: tawiyo
 05 sty 2019, 18:15
everymen pisze:
05 sty 2019, 14:56
tawiyo pisze:
04 sty 2019, 20:12
Dlatego szukam czego porównywalnego do starego freemium. Nie musi być za darmo ale ma mieć trochę smsów, trochę minut, długą ważność konta i być bezobsługowe. Płacę i mam bez pilnowania pakietów, stanu konta, ważności konta itp itd.
Nie ma takiej oferty. Freemium było jedyne w swoim rodzaju. W każdej innej ofercie musisz pilnować tych wszystkich rzeczy, o których piszesz.
Dziękuję za odpowiedź. Jedyna która faktycznie odpowiada na pytanie a nie próbuje mnie obrazić i ukazać jak kretyna. Serio ludzie skąd w was tyle złych emocji? Z niektórych wypowiedzi aż wylewa się frustracja i chęć pokazania swojej wyższości. Więcej na to forum nie zajrzę.
 #1061636  autor: Remington
 05 sty 2019, 20:30
Chłopie!
Najpierw podajesz nam nieprecyzyjne informacje.
Potem masz pretensje o odpowiedzi oparte na tych informacjach.
Dostajesz też alternatywne propozycje ofert, do których w ogóle się jednak nie odnosisz.
Pytanie o faktycznie potrzebną liczbę minut, smsów i danych w ogóle ignorujesz.
Za to dziękujesz za odpowiedź, w której żadna propozycja oferty nie padła.
I na koniec się obrażasz.