DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1028901  autor: adbadbad
 27 paź 2018, 16:05
Pytanie. Po złożeniu wniosku w salonie o przeniesienie numeru otrzymałem kartę SIM z numerem tymczasowym. Numer zostanie przeniesiony w poniedziałek. Czy jest możliwość aby zatrzymać ten numer tymczasowy np. w ofercie na kartę?
 #1028904  autor: TomekErek
 27 paź 2018, 16:23
Pewnie by trzeba było isc do operatora i złożyć wniosek o przerwanie procesu przeniesienia numeru z prośbą o pozostawienie numeru tymczasowego. Mysle, ze nie powinno byc większych problemów
 #1028908  autor: marcz123456
 27 paź 2018, 16:50
Miałem taką sytuację że chciałem przejść do Orange i dali mi numer tymczasowy, ale mój operator nie oddał numeru, więc tymczasowy mi został.
 #1067512  autor: motyl27
 13 mar 2019, 19:52
Czy przenosząc numer z innej sieci do mix-a w T-Mobile otrzymujemy numer tymczasowy ?
Znajoma osoba poszła kupić starter wyszła z umową, na dodatek numer był na inną osobę. Miał być dziś przeniesiony ale niezgodność danych zablokowała przeniesienie. Niestety ta osoba nie wie co dalej, umowa w salonie i musi trwać, tak to jest jak idzie do salonu osoba łatwowierna.
Czy wchodzi w grę możliwość przerejestrowania tego numeru, jest na kartę w Play, i takie załatwienie aby ostatecznie ten numer był do tej umowy.
 #1067846  autor: Morvius
 18 mar 2019, 21:59
@motyl27, szczerze? zrobiłeś taki chaos w swojej wypowiedzi, że nie wiem kompletnie o co Ci chodzi. Może będzie łatwiej wyjaśnić Ci tą sprawę w podpunktach? Zapewne przez brak czytelności wypowiedzi, nie doczekałeś się pomocy.

Klasyczny obserwator wątku.