DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 20
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
 #1102856  autor: Remington
 10 wrz 2020, 20:50
Mokrot pisze:
10 wrz 2020, 20:03
Nie wyznaczało, nie byłem związany z orange umową na czas określony.

Wyznaczało, bo zawsze operator-dawca wyznacza termin w jakim zwolni numer. Oczywiście powinien być on zgodny z tym co podałeś we wniosku o przeniesienie.

Jakiego operatora podaje dla tego numeru baza UKE?
https://bip.uke.gov.pl/numeracja/dostawca-uslug/
 #1102862  autor: Remington
 11 wrz 2020, 07:50
To w tej kwestii wszystko jasne.

Zastanawia mnie jednak komunikat jaki widzisz na ekranie. Wygląda na generowany lokalnie przez telefon, bez kontaktu z siecią. Czy taki sam jest gdy go włączysz w trybie samolotowym (najpierw samolot, potem włożenie karty lub restart telefonu). Takie coś jest np. gdy telefon ma simlock.
 #1102866  autor: Mokrot
 11 wrz 2020, 08:21
Remington pisze:
11 wrz 2020, 07:50
To w tej kwestii wszystko jasne.

Zastanawia mnie jednak komunikat jaki widzisz na ekranie. Wygląda na generowany lokalnie przez telefon, bez kontaktu z siecią. Czy taki sam jest gdy go włączysz w trybie samolotowym (najpierw samolot, potem włożenie karty lub restart telefonu). Takie coś jest np. gdy telefon ma simlock.
Po uruchomieniu w trybie samolotowym błędu brak.
W momencie wyłączenia trybu samolotowego karta startuje i wyskakuje ten sam błąd.
Telefon nie ma simlocka, kupowałem go na wolnym rynku.

Nie wiem czy to ważne, ale np ta aplikacja sieciowa Play (coś w stylu simExtra jak dawno temu miałem w erze - ta aplikacja która 'instaluje' się po włożeniu karty).

Kolejny dzień bez dostępu do usługi....
Ale czytając profil facebookowy niektórzy ludzie czekają 12 dni i nadal nic nie wiedzą :mrgreen:
 #1112780  autor: Mattia Ferrari
 04 mar 2021, 11:07
Zajrzałem na stronę Play Next i zobaczyłem, że zmienili nieco wygląd - zniknął Jimek. Ciekawe, czy coś szykują, czy może tylko skończył im się kontrakt na reklamę? Ja sam trzymam kciuki za nową ofertę i eSIM, wtedy bym skorzystał, nie potrzebuję 50GB miesięcznie.
 #1112781  autor: 24bis24
 04 mar 2021, 11:19
Szukasz partnera do dyskusji czy chcesz podbić nieaktywny od września wątek?
To co jest na stronie to wszyscy widzą co tam zaglądają :mrgreen: .
ps.
niedawno pisałeś co tak cicho w Heyah01 i zamilkłeś w dalszej dyskusji :mrgreen: .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1112782  autor: Mattia Ferrari
 04 mar 2021, 11:22
24bis24 pisze:
04 mar 2021, 11:19
Szukasz partnera do dyskusji czy chcesz podbić nieaktywny od września wątek?
To co jest na stronie to wszyscy widzą co tam zaglądają :mrgreen: .
Niespecjalnie rozumiem co chcesz osiągnąć takim wpisem.
Napisałem co zauważyłem, może ktoś dawno tam nie zaglądał i dzięki temu się dowie. Z pewnością są tutaj osoby, które chętnie zobaczyłyby odświeżoną ofertę Play Next.

EDIT:
Co do Heyah 01 to też mnie ona ciekawi, byłem w niej i uciekłem, po prostu podobają mi się oferty subskrypcyjne.
 #1112787  autor: iphoneski
 04 mar 2021, 11:55
Gdyby zrobili coś podobnego do Flexa czyli eSIM, dodatkowa karta z tym samym pakietem itd to chętnie bym skorzystał, choćby zobaczyć w praktyce postępy rozbudowy Play po rocznej nieobecności w tej sieci.
 #1112790  autor: Mattia Ferrari
 04 mar 2021, 12:16
Też z chęcią zobaczyłbym bardziej kompletne rozwiązanie od kogoś innego, niż Orange. Po cichu liczyłem na Heyah, ale jak widać nie dali rady nawet podstawowej usłudze. Play zawsze był bardziej odważny, więc liczę teraz na nich ;)
 #1119409  autor: iphoneski
 26 lip 2021, 09:40
Zastanawiasz się nad przejściem do Play NEXT? Zmieniamy się, więc w tej chwili nie możesz przenieść ani zamówić nowego numeru w Play NEXT, ale na tym świat się nie kończy! Wejdź na play.pl, gdzie znajdziesz aktualne oferty i promocje.

Coś się dzieje, ciekawe co pokażą.
 #1119414  autor: Mattia Ferrari
 26 lip 2021, 11:55
Akurat mam u nich numer, wiec będę na bieżąco. Swoją drogą ciekawe, że niedawno wprowadzili ofertę na kartę o nazwie "Solo XXL NEXT", a w niej 50GB za 40zł. Pytanie czy zmieniają się i robią konkurencję dla Orange Flex czy może jednak zwijają się? Osobiście liczę na pełną konkurencję dla Flexa, eSIM bardzo się przyda.
  • Strona 17 z 20
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20