DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 20
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
 #1112787  autor: iphoneski
 04 mar 2021, 11:55
Gdyby zrobili coś podobnego do Flexa czyli eSIM, dodatkowa karta z tym samym pakietem itd to chętnie bym skorzystał, choćby zobaczyć w praktyce postępy rozbudowy Play po rocznej nieobecności w tej sieci.
 #1112790  autor: Mattia Ferrari
 04 mar 2021, 12:16
Też z chęcią zobaczyłbym bardziej kompletne rozwiązanie od kogoś innego, niż Orange. Po cichu liczyłem na Heyah, ale jak widać nie dali rady nawet podstawowej usłudze. Play zawsze był bardziej odważny, więc liczę teraz na nich ;)
 #1119409  autor: iphoneski
 26 lip 2021, 09:40
Zastanawiasz się nad przejściem do Play NEXT? Zmieniamy się, więc w tej chwili nie możesz przenieść ani zamówić nowego numeru w Play NEXT, ale na tym świat się nie kończy! Wejdź na play.pl, gdzie znajdziesz aktualne oferty i promocje.

Coś się dzieje, ciekawe co pokażą.
 #1119414  autor: Mattia Ferrari
 26 lip 2021, 11:55
Akurat mam u nich numer, wiec będę na bieżąco. Swoją drogą ciekawe, że niedawno wprowadzili ofertę na kartę o nazwie "Solo XXL NEXT", a w niej 50GB za 40zł. Pytanie czy zmieniają się i robią konkurencję dla Orange Flex czy może jednak zwijają się? Osobiście liczę na pełną konkurencję dla Flexa, eSIM bardzo się przyda.
 #1119418  autor: Mattia Ferrari
 26 lip 2021, 13:41
Obawiam się, że trochę poczekamy. Usługę zawiesili pewnie, bo coś z systemami nie gra lub stawiają na nowym. Oby tylko czekanie było tego warte, póki co chętnych łapią do oferty na kartę, konsultant na czacie podsyła tylko link do oferty Solo XXL NEXT.
 #1119431  autor: Karlos20
 26 lip 2021, 19:59
Myślę, że opcję NEXT przeniosą do Play24 i będzie działać jako nowa taryfa lub sam pakiet w 4 głównych taryfach Play na Kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119643  autor: iphoneski
 02 sie 2021, 23:43
Nic się nie dzieje. Cały czas oferta zawieszona i nie można jej zamawiać. Jak chcesz zasięg Play zobacz sobie ofertę wikingów. Oferta ciekawa i obsługa klienta na dobrym poziomie.
 #1119730  autor: Mattia Ferrari
 05 sie 2021, 11:21
Myślę, że wróci z eSIMem, ale to może potrwać trochę. Sądzę, że pewnie na jesieni. Na Twoim miejscu zajrzałbym właśnie do wikingów jak kolega wyżej wspomniał, mają VoLTE i VoWiFi nawet, a jak NEXT wróci, zawsze możesz się przenieść. Ewentualnie Play na Kartę i podepnij kartę do doładowań.

Sam od jakichś 2 miesięcy mam NEXTa i ogólnie jest dobrze. Nawet promka 6 miesięcy za pół ceny jest aktywna, a już kiedyś z niej skorzystałem. Podejrzewam, że zmieniali coś w systemach i wyzerowali liczniki, co wtedy dało mi pewną nadzieję, że w końcu ruszą tą ofertę.
 #1119734  autor: iphoneski
 05 sie 2021, 12:07
Ja o nich pomyślę gdy będzie to przypominać Flexa właśnie, bo to oferta wprost dla mnie. A chętnie wróciłbym do Playa choćby po to, by sprawdzić jak tam ta rozbudowana sieć sobje działa. I wtedy miałbym sytuację idealną - Play jako główna i T-M jako dodatkowa.

Także Playu, weźcie się do roboty. Tu ludzie czekają ;)
 #1119743  autor: Mattia Ferrari
 05 sie 2021, 13:34
Ja mam odwrotnie - uciekłem z Flexa do Nexta przez jakość. Generalnie Flex to najlepsze co mógł Orange wymyślić, natomiast jakość dalej pomarańczowa. Zasięg jest, ale Internet kuleje, VoLTE czy VoWiFi zrywa, słaba jakość rozmów, opóźnienia. Nie wiem czy to mój pech, ale w Play tych problemów nie mam, w ogóle po prostu korzystam i działa, net śmiga, ale może taka lokalizacja i nadajniki, nie wiem.

Play NEXT - eSIM, wsparcie Apple Watch z tym samym numerem, dodatkowa karta SIM i jestem kupiony, także czekamy - oby niedługo.
 #1119746  autor: iphoneski
 05 sie 2021, 13:45
Raczej coś u ciebie. Ja już nawet testów szybkości nie robię, bo net za szybki i dużo transferu leci, VoLTE od roku działa idealnie, jedynie wifi calling czasem ma jakieś kaprysy. Jedyna wada Flexa jest obecnie taka, że przy drugiej karcie umiera poczta głosowa, ale podobno T-M od wprowadzenia klona karty ma to samo, więc może to jakiś grubszy problem. I trochę osób złapałem na Flexa i nikt jeszcze złego słowa nie powiedział.
  • Strona 18 z 20
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20