DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 57 z 58
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
 #1131713  autor: kondziel
 28 maja 2022, 22:10
Dostałem odpowiedź od konsultanta Heyah, pana Jakuba, o następującej treści:
"Witam

Dziękujemy za zadane pytanie.

Niestety, ale promocja jaka niedawno została utworzona tyczy się tylko osób które korzystają z T-Mobile na kartę lub Heyah Dniówki - tylko wtedy da się przejść na Heyah 01 i cofnąć do poprzedniej taryfy w przypadku takiej woli. Jeśli Pan z sieci konkurencyjnej przeszedł bezpośrednio do Heyah 01 nie da się przejść do T-Mobile na kartę lub do Heyah Dniówki. Wprowadzona promocja nie przewiduje takich zmian wobec Abonentów, którzy do tej pory korzystali tylko z Heyah 01.
"
 #1131714  autor: fwitkowski17
 28 maja 2022, 23:38
surface123 pisze:
28 maja 2022, 20:58
Hmmm
Ale to chyba tyczy się wyłącznie przenosin do innej sieci a co jak co ale tutaj pozostaje się nadal w T-Mobile
No ale migracja na H01 powoduje zabranie środków, z powodu zmiany typu oferty (de facto migrujemy na abonament). Do tego regulamin migracji wspomina że można odzyskać środki:
3.4 Wszelkie zgromadzone na dotychczasowym koncie w systemie na kartę środki zostają anulowane.
Nie wyłącza to uprawnienia do złożenia wniosku o ich zwrot w przypadku spełnienia warunków i na
zasadach określonych w obowiązującym Cię w ramach systemu na kartę regulaminie świadczenia
usług telekomunikacyjnych.
 #1131717  autor: Mitarr
 29 maja 2022, 11:19
Uważajcie bo Heyah01 to prosta droga do pozbawienia się dostępu do posiadanego numeru.
W czwartek wieczorem zleciłem przeniesienie jednego z moich numerów z T-Mobile na kartę do Heyah01, numer został odłączony od sieci po kilkunastu minutach, pieniądze z karty pobrane za subskrypcję i ... cisza.
Karta nie łapie zasięgu sieci a przy próbie dzwonienia na przenoszony numer jest komunikat, że "nie ma takiego numeru".
Zgłoszone w piątek na infolinii, założone zgłoszenie serwisowe i ... nic.
Czwarty dzień bez aktywnego numeru, infolinia tłumaczy się, że może to potrwać jeszcze ponad tydzień.
Gdyby to nie był mój testowy numer "do zabaw" to bym ostro objeżdżał T-Mobile.
Widać nic się u T-mobile nie zmieniło od czasu startu oferty Heyah01, nadal zdarza się, że są ogromne problemy z przenoszeniem numerów do i z Heyah01.
Kiedyś przenosiłem numer z Heyah01 do innego operatora i numer był aktywny u obydwu operatorów jednocześnie przez 2 tygodnie...
Dało się dzwonić z obydwu kart i wyświetlał się ten sam numer, a gdy dzwoniło się na ten numer to dzwoniło tylko u nowego operatora.
 #1131721  autor: marcin19883
 29 maja 2022, 13:27
To nic nowego, że numer zostaje zawieszony (zasięg wyłączony) po zakończeniu subskrybcji. Przenosić trzeba podczas trwania pakietu no limit. Podobne praktyki stosuje Orange Flex. Zauważyłem też, że będąc w heyah01 nie przychodzi sms weryfikacyjny, potrzebny do przeniesienia online. Przypadek, czy celowe działanie?
 #1131966  autor: Ron
 03 cze 2022, 17:22
Hej, jak wygląda sprawa z długimi rozmowami, nie blokują ?? Korzysta ktoś intensywnie?? ;-)
 #1131968  autor: surface123
 03 cze 2022, 17:40
A ja nie mogę przenieść numeru... Mam Tmobile GO i jak wpisuje numer do przenosin aby doszło hasło SMS to dostaje na stronie internal server error... A T-Mobile jakoś nie kwapi się do naprawy.
 #1132111  autor: kondziel
 06 cze 2022, 12:09
Ron pisze:
03 cze 2022, 17:22
Hej, jak wygląda sprawa z długimi rozmowami, nie blokują ?? Korzysta ktoś intensywnie?? ;-)
Jak ktoś do mnie dzwoni to ponad godzinę wytrzyma spokojnie. W drugą stronę nie próbowałem.
 #1132292  autor: bogna22
 09 cze 2022, 23:41
Ktoś zna "bardziej" burdel w T z Heyah 01? Gdyby przypadkiem, nie udało się wysyłać Wam MMS po sieci komórkowej, ale po VoWIFI+samolotowy już tak... I zgłosicie problem, naprawią z adnotacją iż masz iść na drzewo, ale zrobią odwrotnie... Po sieci zaczną działać, po VoWiFi nie... Magia burdelu T :)
  • Strona 57 z 58
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57