DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #947191  autor: LITE
 25 sie 2017, 13:02
ObserwatorZRamieniaONZ pisze:Passporty widuje jeszcze czasami w euro RTV na ekspozycji. Sprawdź na stronie czy nie ma gdzieś w Twojej okolicy.
Dzisiaj będę oglądać Passporta Silver. Cały czas rozważam pomiędzy Passportem Silver a Privem :?
 #947197  autor: Tomash
 25 sie 2017, 13:27
Bierz Priva - BB10 to przeszłość, bez sensu wchodzić w system, który nie jest już wspierany. Będziesz chciał zainstalować dajmy na to appkę do banku i klops (o koślawym uruchamianiu aplikacji androidowych nie wspominam).
 #947206  autor: LITE
 25 sie 2017, 14:23
Tomash pisze:Bierz Priva - BB10 to przeszłość, bez sensu wchodzić w system, który nie jest już wspierany. Będziesz chciał zainstalować dajmy na to appkę do banku i klops (o koślawym uruchamianiu aplikacji androidowych nie wspominam).
Do tej pory wystarczał mi Dell Venue Pro, ale faktem jest, że przyszłościowo to i tak wszystko w Androida pójdzie :(
 #947676  autor: dario321
 28 sie 2017, 14:10
nie masz gdzie ''przymierzyc'' bb passporta?masz może paszport,bo bb passport jest jego wymiaru :-) .pozdrawiam
 #947800  autor: LITE
 29 sie 2017, 09:05
ObserwatorZRamieniaONZ pisze:Jeżeli zależy Ci na funkcjonalności to bierz Priva.
Witam Was ponownie!

Tekst z Passportem jak najbardziej trafiony :lol:

Jednak będzie Priv, choć mam wątpliwości co do trwałości taśmy slidera. Przerobiłem to już i różnie może być w przyszłości. Dodatkowo, nieoficjalnie, Priv ma status EOL - informacja z wczoraj z Crackberry.
 #949538  autor: LITE
 07 wrz 2017, 19:59
Tomash pisze:Bierz Priva - BB10 to przeszłość, bez sensu wchodzić w system, który nie jest już wspierany. Będziesz chciał zainstalować dajmy na to appkę do banku i klops (o koślawym uruchamianiu aplikacji androidowych nie wspominam).
A jeszcze zapytam, która wersja jest najciekawsza? Na Allegro dominują wersje STV 100-3 oraz STV 100-04, którą wybrać?

Z pozdrowieniami
LITE
 #956800  autor: kmiieciik
 20 paź 2017, 15:29
łooo nawet nie wiwedzialem,ze robią jeszcze telefony z klawiatura, poza tymi dla babć i dziadków :D ja juz bym chyba nie umiał takiego obsłuzyć :P
 #957433  autor: radiatorex
 24 paź 2017, 13:42
blackberry to kiedys była marka, teraz jakoś zostali w tyle. czytałem ostatnio opinię o tym nowym bb -Wymoderowano. Morvius- sam nie wiem, dobre parametry i cena, ale jakos nei jestem do konca przekonany
 #957813  autor: mari00
 26 paź 2017, 10:01
jak dla mnie szału nie ma, ale jak ktos nie lubi klawiatur dotykowych, to czemu nie. tylko w tej cenie można już miec huaweia p10 np
 #989413  autor: martin87
 18 kwie 2018, 08:23
BB np Q10, Q20 jakoś przebija baterią zwykłe smartgony czy jest ta sama tragedia z czasem działania?
 #1094932  autor: Iselor
 10 maja 2020, 18:05
Blackberry Keyone Black Edition

Absolutnie genialny telefon dla kogoś takiego jak ja, dla kogo wszystkie pozostałe smartfony na rynku to nijakie, brzydkie "mydelniczki" i kto nie lubi pisać na ekranie dotykowym. Blackberry KeyOne jest śliczny, ma fajną klawiaturę, łączy funkcjonalność i wygodę tradycyjnych telefonów ze współczesnymi smartfonami bo ma ekran dotykowy i Androida. Wersja Black Edition to 4gb ramu i 64gb pamięci, po zainstalowaniu hordy aplikacji działa świetnie, nic się nie wiesza.Polecam wszystkim, którzy szukają eleganckiego, ślicznego, oryginalnego fona służącego głównie do komunikacji i pracy, ALE do gier, filmów i zdjęć też się nadaje jak ktoś chce (zdjęcia robi bardzo ładne).