DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #912964  autor: Morvius
 26 lut 2017, 08:47
Zacznijmy z rana dyskusję na temat tegorocznych targów Mobile World Congres, które raczą nas nowościami ze świata mobilnego. Poznaliśmy już nową "jeżynkę" i przyznam, że mimo niezbyt imponującego procesora to jednak czymś mnie urzekła. :) Nowy BlackBerry KEYone śmigać będzie na Andku 7.1, mamy 4,5" ekran z pełną klawiaturą QWERTY i i aparat 12 Mpx Sony. Zaskoczyła mnie bardzo pojemność baterii do tej wielkości ekranu. Aż 3505mah. W końcu będzie można wyjechać na długi weekend bez ładowarki. Sukces! :) Czekam jeszcze na konferencję Huawei. Nie ukrywam, że P9 skradł moje serce i oczekuje aby P10 to powtórzył. Intryguje też LG ze swoim G6, który również jest na mojej liście. :) Samsunga można śmiało odpuścić, nie pokazuje od dawna już nic co przykuwa uwagę tak jak to zaczynają robić inne firmy. A Wy na co jeszcze czekacie? Jakie funkcje was intrygują i czego nowego oczekujecie od tegorocznych modeli smartfonów? :) Czekam na wasze opinie. :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #913050  autor: Morvius
 26 lut 2017, 20:29
Jak to wyjdzie w praniu dowiemy się na dniach, nie śledziłem już później szczegółowych danych. Natomiast biorąc pod uwagę mentalność firmy podejrzewam, że dalej będą szli przede wszystkim w bezpieczeństwo. Nazwa modelu keyone moim zdaniem zobowiązuje. Zastanawiam się tylko czy tylko ja tam na nim nie namierzyłem czytnika linii papilarnych?

Klasyczny obserwator wątku.
 #913051  autor: Morvius
 26 lut 2017, 20:33
Oczywiście Huawei i LG tak jak się spodziewałem pozamiatał. :) Zawiodłem się natomiast na Sony, mimo przecieków o podobnych proporcjach ekranu w stosunku do wielkości obudowy nie pokazali modnych w tym roku wąskich ramek w "małej" obudowie. Szkoda.

Klasyczny obserwator wątku.