DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #892614  autor: marcodevil
 22 paź 2016, 23:51
Witam, nachodzi mnie na kupno tegoż telefonu, jednak mam w związku z tym parę pytań :
1. Czy dam radę zainstalować na niego takie aplikacje z androida jak mobile mpk wraz z aktualizacjami rozkładu, jakiś program do czytania pdf, oraz odtwarzacz muzyki walkman?
2. ile czasu trzeba aby przestawić się z androida na system blackberry jesli udałoby mi się zainstalować na nim powyższe aplikacje?
3. zależy mi najbardziej na tej klawiaturze qwerty bo piszę na komórce dość dużo informacji i smsów. jak sprawuje się ta klawiatura? słyszałem że jest całkiem niezła ale chciałbym się dowiedzieć z pierwszej ręki.
4. Co to jest to całe BIS, z czego mogę korzystać nie wykupując tego, oraz czy np. w nju, lajt lub premium mobile mają coś takiego? Chce zmienić operatora z play bo umowa na abonament strasznie ssie.
 #892725  autor: marcodevil
 23 paź 2016, 21:51
a mógłbyś mi powiedzieć po krótce jak te aplikacje z androida się instaluje na blackberry passport? Nikt mi nie chce odpowiedzieć na to pytanie. WIdziałem poradniki w internecie, ale one są pisane parę lat temu. Jestem pewny że w do tej pory sporo rzeczy się zmieniło.

Czyli rozumiem że spokojnie mogę zmieniac sieć na inną skoro tak :). już myślałem że będę musiał zostać w play na kartę i płacić za BIS co miesiąc.