DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #636853  autor: Widzewek1981
 02 cze 2013, 08:31
Witam,

Mam taki problem,w moim starym bb9800 mam zapisane ponad 900 kontaktow,które są podzielone na 10 grup,wysylam do nich czesto smsy,zajmuje mi to kilka chwil bo musze tylko 10 wiadomosci wyslac,po 1szt do kazdej grupy.... Od wczoraj mam bb z10 i jest dramat,nie mozna tam grupy utworzyc i mam straszny problem,czy ktos zna jakis program aplikacje,moge z bramki play ewentualnie jakos wysylac,chodzi mi oto zeby to nie byl jakis platny program ze np: 5gr za smsa,to musi isc z mojego numeru bo mam usluge w play darmowe smsy do wszystkich sieci a wiadomosci ponad 6000 wysylam w miesiacu wiec platne uslugi odpadaja,z gory dzieki za pomoc

Mateusz

 #694366  autor: Bali25
 29 sty 2014, 13:58
Hmmm. Ja na Twoim miejscu poszedłbym do zwykłego komisu nawet. Doradzą Ci tam. Mój znajomy często miał takie problemy z blackberry i poszedł właśnie do jednego z komisów w Wawie (tam gdzie mieszkasz też spróbuj coś znaleźć). Jak trafisz na ogarniętego kolesia to Ci pomoże.

 #694390  autor: user_delete34
 29 sty 2014, 14:47
Bali25 pisze: Ja na Twoim miejscu poszedłbym do zwykłego komisu nawet. Doradzą Ci tam. Mój znajomy często miał takie problemy z blackberry i poszedł właśnie do jednego z komisów
Widzę, że w Twoim regionie komisy mają cudowne lekarstwa na wszystko. A może to samo można zrobić samemu?

Widzewek1981, w Twoim przypadku rozwiązaniem jest zakup Message X.

 #752514  autor: DavidMikky
 29 wrz 2014, 12:01
I want some friends I can go level with or take some ops. Hard to find people on during my play time because I'm in the USA. I am currently Protopharma but I can switch on my own to whichever faction. I prefer anti-city.

Worried about Testking OG0-092 exam prep? Join University of Hawaii dumps program

 #752562  autor: YogS
 29 wrz 2014, 14:00
Hmm jak nie ma jak jest możliwość.. normalnie w kontaktach masz na dole "dodaj grupę" - dodajesz do niej kontakty i możesz wysłać zbiorową wiadomość sms.
Jaki masz OS?