DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #586724  autor: zajac88
 05 paź 2012, 20:16
Witam

Szukam pomocy przy wyborze BB 9900. Na aukcjach jest pełno brandowanych telefonów a jestem w sieci Play. Najczesciej są z brandem innych sieci,play nie znalazlem. Czy ma to znaczenie czy kupie telefon i z sieci jakiego operatora? ... nawet jak bede korzystal z bis w play?
Proszę o pomoc bo nie znalazlem nigdzie odpowiedzi.

 #586733  autor: Zahirianka
 05 paź 2012, 20:55
Poczytaj przede wszystkim Jak zacząć przygodę z BlackBerry - wielki poradnik początkującego. jak wpiszesz ten tytuł to wujek google wypluje stronę w pierwszych wynikach. W punkcie "na co uważać przy zakupie" czytamy między innymi: "Na to czy terminal jest/był zarejestrowany w usłudze BIS/BES u innego operatora niż nasz aktualny, u którego tą usługę chcemy wykupić. W przypadku wcześniejszej rejestracji mogą wystąpić drobne (ale jednak) problemy przy próbie ponownego aktywowania w naszej sieci. Nie jest to jednak problem nie do przejścia. Co zrobić kiedy terminal jest już zarejstrowany w innej sieci?"
Bardzo polecam ten poradnik, są fajnie napisane testy modeli i oczywiście forum.
Mam nadzieję,że pomogłam. Ja też rozważam przejście na BlackBerry, ale chyba poczekam na nowy system. W 9900 wszyscy narzekają na baterię, chociaż sam terminal robi wrażenie, co sprawdziłam organoleptycznie w sklepie.
Pozdrawiam

 #586997  autor: code
 07 paź 2012, 13:45
zajac88 pisze:Czy ma to znaczenie czy kupie telefon i z sieci jakiego operatora? ... nawet jak bede korzystal z bis w play?
Branding nie ma znaczenia. Jeśli poprzedni użytkownik nie wyrejestrował BB z usługi, może pojawić się drobny problem z zarejestrowaniem terminala do usługi. napisz wtedy tutaj, pomogę.
Zahirianka pisze:Ja też rozważam przejście na BlackBerry, ale chyba poczekam na nowy system. W 9900 wszyscy narzekają na baterię,
nie warto czekać! 9900 raczej nie dostanie BBOS 10, a najnowsza wersja eliminuje problemy z baterią - zmienione jest zarządzanie aplikacjami w tle.

pozdrawiam

 #587107  autor: Eriszkigal
 07 paź 2012, 21:19
code pisze:9900 raczej nie dostanie BBOS 10
Na pewno nie dostanie!

Pzdr

 #758153  autor: sara736
 24 paź 2014, 14:53
Ja już płaciłam w sklepie przez iko i niebyło żadnych problemów. Czeki się sprawdzają w miejscach gdzie nie ma zasiegu w tel.

Cut down your exam stress by using our latest Florida Memorial University and high quality 640-864 brain dump and ICDL.