DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #463136  autor: kamil1221
 04 mar 2011, 10:53
Hey

Próbuje znaleźć serwis, do którego można odesłać telefon BB w ramach gwarancji.
Przerobiłem już kilka serwisów typu CCS, Regenerssis, KAEM GSM, W&K, Opal, Milenium Mobile. Jeżeli już jakiś zajmuje się serwisem to tylko pogwarancyjnie.

Same utrapienie z tymi telefonami.

 #463157  autor: Pijo
 04 mar 2011, 13:26
Niestety w Polsce nie ma oficjalnego serwisu serwisu RIM. Jedynie Polkomtel ma swój serwis wewnętrzny dla Blackberry - ale serwisuje tylko BB zakupione u siebie .

To znalazłem na Goldenline, może Ci pomoże:
Oficjalnie RIM jest nieobecny w Polsce, serwisowi podlegają tylko terminale zakupione w Polsce u operatorów. Najbliższy serwis jest na Węgrzech i tam telefony wysyłają nasi operatorzy.
Przynajmniej tak było w zeszłym roku - jeżeli się mylę - proszę o poprawienie mnie, ale szczerze wątpię żeby coś się zmieniło...

Oczywiście wszystko załezy od "punktu siedzenia" . Zapewne klient przyniósł Ci ją , żebyś wysłał do serwisu?

 #463222  autor: kamil1221
 04 mar 2011, 16:46
Udało mnie się samemu jakoś odszukać serwis. Jest on przeznaczony jedynie dla telefonów zakupionych w Orange i Erze.

S.B.E. Polska Sp. z o. o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
tel. kont. 22 716-43-33

 #646731  autor: user_delete34
 13 lip 2013, 12:16
Odgrzewamy.

kamil1221, jeśli jeszcze pamiętasz, jak wyglądał kontakt z tym serwisem, jakość i cena usługi (jeśli nie uznano w ramach gwarancji)? Dobry ten serwis Twoim zdaniem, czy lepiej omijać?

Zastanawiam się nad zmianą na Q10tkę, a jeśli miałbym wydać dużo na telefon, to muszę mieć pewny serwis gwarancyjny (i po gwarancji).

 #690901  autor: Powerslave
 17 sty 2014, 01:39
Gdzie mogę zrealizować serwis gwarancyjny, czyt. darmowy
telefonu blackberry.
Sprzęt z T-Mobile, kupiony na allegro, gwarancja producenta, jeszcze na gwarancji (znalezienie paragonu który gdzieś w papierach mam będzie bardzo trudne).
TM przyjmie ?

 #692206  autor: dwaeuro
 21 sty 2014, 16:51
Jeżeli będziesz miał dokument sprzedaży to najłatwiej zanieść w przypadku Blackberry do T-mobile właśnie.

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #704421  autor: czarnamamba
 17 mar 2014, 02:55
Sorry za podgrzewanie, ale sam mi się temat napatoczył bo był już na górze. Kamil1221 wspomniał o Milenium Mobile, ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia? Ogólnie chyba się ich poleca? Mi się szykuje wizyta w serwisie i jak najwięcej info zbieram. Naprawa niestety już pogwarancyjna więc oddałbym w jak najlepsze łapy. Z góry dzięki za jakieś info.