DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1126360  autor: Jubiler
 04 sty 2022, 14:40
Dzień dobry,
ostały mi się 2 sztuki BB Z30 po byłych pracownikach, które chcę spieniężyć, gdyż nie są mi potrzebne. Przed sprzedażą jednak chciałbym jest przywrócić do ustawień fabrycznych (wyczyścić) jednak okazuje się to niemożliwe, gdyż panowie zostawili na nich swoje adresy email i telefon prosi o hasła, które są nie do odzyskania.
Pytanie brzmi: czy jest jakiś sposób, aby te telefony przywrócić do ustawień fabrycznych??
Coś tam znalazłem w necie, coś było o jakimś programie chyba, ale jak to próbuję ściągnąć to są same "martwe" linki albo niebezpieczne strony.
Ktoś coś??

Pozdrawiam
 #1131534  autor: gone66
 24 maja 2022, 10:21
Jubiler pytanie zasadnicze czy w terminalach jest aktywana opcja Blackberrt protect?? A do zresetowania, to oczywiście da się. Trzeba tylko sciągnąć autolader i podłaczyć sie kabelkiem USB.

Inna sprawa jest czy z telefonu da się korzystać po resecie. Serwery BB wszystkie sa martwe, a blacberry protect powoduje że telefon nie przejdzie konfiguracji poczatkowej.