DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #156892  autor: jacguszi
 25 lut 2007, 15:58
Odnośnie simlocka,jakoś przeoczyłem to zdanie.Można ściągnąć simlocka i nie graniczy to z cudem może tylko cena jest jeszcze wysoka :cry:

 #157217  autor: stodola
 26 lut 2007, 18:08
Nie no można ale kosz takiej usługi u operatora to ~400 zł więc się to nie opłaca. Za free zdejmiemy go jeżeli skończy nam się umowa ;)

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #161900  autor: Kofi
 13 mar 2007, 14:51
Witam potrzeboje pomocy kupilem sagem my 401x w orange ale .... nie działal mi z irda no wiec kupilem kablek usb ale co sie okazuje jak chce zainstalowac sterowniki ktore dostalem w zestawie z tefonem pokazuje mi moj system operacyjny jest niekmpatybilny z urzadzenem ( dodam ze mam XP pro ) no jak podlcze kablek do tek to pojawia sie niebieskie tło i nic nie mozna zrobic .... prosze o pomoc gdzie lezy przyczyna czy przesinatwlowyac system ? na xp home ? to cos da ? czy jednak cos jest nie tak w usatwiniech ? prosze o pomoc :)

 #161921  autor: jacguszi
 13 mar 2007, 16:17
Jaki kabel kupiłeś ?Może tu tkwi przyczyna że nie możesz uzyskać połączenia.Ja w 501 korzystam z bluetooth i mam komunikację w obie strony.Kabel mam od cyfrówki i też działa bez żadnych sterowników.W zakładce łączność mam ustawiony tryb USB -pamięć masowa i komp widzi pamięć telefonu i karty jako 2 dyski zewnętrzne.Mam tak samo XP Pro +SP2.W twoim przypadku może to byc wina ustawień lub kabla.Poczytaj inne posty na forum nt. 401 i 501 może znajdziesz przyczynę. Powodzenia :wink:

 #246601  autor: danx
 19 sty 2008, 16:24
stodola pisze:Nie no można ale kosz takiej usługi u operatora to ~400 zł więc się to nie opłaca. Za free zdejmiemy go jeżeli skończy nam się umowa ;)
A ktoś wie, czy można zażyczyć sobie darmowe zdjęcie simlocka jeśli kupiło się komórkę na kartę POP ???

 #246602  autor: kebulon
 19 sty 2008, 16:31
danx pisze:stodola napisał/a:
Nie no można ale kosz takiej usługi u operatora to ~400 zł więc się to nie opłaca. Za free zdejmiemy go jeżeli skończy nam się umowa ;)

A ktoś wie, czy można zażyczyć sobie darmowe zdjęcie simlocka jeśli kupiło się komórkę na kartę POP ???
zapytać możesz ale wątpie zeby rozpatrzyli Twoją prośbe pozytywnie :-)
 #266773  autor: paseczek
 18 maja 2008, 19:58
Witam
Jako że w pierwszym poście padło pytanie o instrukcje obsługi, to i ja tu zapytam.
Dostałem telefon bez instrukcji obsługi i nie bardzo sobie radze.
Gdzie znajdę instrukcję obsługi?
Pozdrawiam

 #266808  autor: Alumix
 19 maja 2008, 00:15
zapewne chodzi tobie o format elektroniczny tej instrukcji... zmartwię cię bo w necie praktycznie nie ma instrukcji do sagemów a przynajmniej nie w języku polskim :? zapewne będzie coś na stronie firmowej ale to w języku angielskim... sprawdź na www.sagem.com

Alumix

 #267524  autor: paseczek
 23 maja 2008, 12:28
Alumix pisze:zapewne chodzi tobie o format elektroniczny tej instrukcji... zmartwię cię bo w necie praktycznie nie ma instrukcji do sagemów a przynajmniej nie w języku polskim :? zapewne będzie coś na stronie firmowej ale to w języku angielskim... sprawdź na www.sagem.com
Witam
Byłem na tej stronie, ale tam nie znalazłem instrukcji w j. angielskim. Myślę że nie umiem szukać :oops:
Pozdrawiam

 #267834  autor: kamil1221
 25 maja 2008, 15:47
Instrukcje w wielu językach można również pobrać na www.planetsagem.com

Jest tam między innymi instrukcja do my400X po polsku, która niewiele różni się niż do my401X (prawdopodobnie nie będzie zawierać opisu modułu Bluetooth).
http://sagem.my400401x.inst.patrz.pl