DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #85159  autor: widex
 11 lip 2006, 12:07
Witajcie.
Mam problem szukałem dosłownie wszędzie. Mam kartę pamięci. Po podłączeniu telefonu kablem (sterowniki ze strony sagem-a; z płytki od telefonu i z płytki od kabla), irda itd nic nie dają. Nie widać dysku wymiennego. MPAS odbiera i wysyła tylko do pamięci telefonu, to samo weelphone. Nie mogę, odbierać zdjęć i muzyki z karty, nie da się wgrać mp3 od razu kilku. Co robić? Oprogramowanie Orange :|
Ekstra telefon, ale całymi dniami szukam rozwiązania i nic.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2006, 21:06 przez widex, łącznie zmieniany 1 raz.

 #85171  autor: kamil1221
 11 lip 2006, 13:05
Aby telefon był wykrywany jako dodatkowy napęd w windowsie musisz mieć oryginalny kabel USB z Sagem.
Takim z komisu możesz sobie (...).
Raczej nic nie zrobisz IrDA ani Bluetoothem - chyba ze powstałby jakiś nowy Wellphone, który się łączy z pamięcią karty microSD - ale jak zarazie nie ma takiego czegoś.

Najlepsze rozwiązanie to zakup czytnika kart pamięci... Dzięki temu będziesz mógł kopiować dowolna ilość plików w krótkim czasie.
Również dzięki czytnikowi wgrasz JAVE na kartę i będziesz mógł ja zainstalować.

 #85176  autor: widex
 11 lip 2006, 13:32
Dzięki. Niestety, już kasy na wydawałem na telefon, więc starczy. Moim zdaniem czytnik kart pamięci odpada, wyjmowanie karty pamięci w miejscu w którym ona się znajduje, za każdym razem gdy chce coś wgrać. A czy jar można wrzucać na dysk wymienny? jeżeli by wykrywał. I ile mniej więcej kosztuje kabel Sagem. Wiem, że z komisu moge sobie wsadzić gdzieś. :|

 #85179  autor: kamil1221
 11 lip 2006, 13:54
Jak bedzie wykrywało jako dysk to bez problemu mozesz pliki JAR wgrywac.
A co do ceny... 25 euro na Sagem-online, czyli w polsce ok. 100zl.

 #85921  autor: Tragedya
 14 lip 2006, 23:52
Ale czytnik kosztuje okolo 20 zł, a to chyba nawet jak po domu poszukasz to z drobnych zbierzesz

 #86144  autor: widex
 16 lip 2006, 08:41
To mim zdaniem nromalne nie jest wyjmowac kartę za każdym razem, nie które telefony mają np z boku obudowy klapkę (BenQ C81), a tu trzeba rozbierać telefon.