DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #82946  autor: Zan
 29 cze 2006, 18:35
Nie wiem czy tak było zawsze czy coś się popsuło, ale w moim telefonie nie mogę wprowadzać polskich liter (nawet przy wprowadzaniu nazwy kontaktu w książce)
Czy da się to naprawić ?
Ostatnio zmieniony 03 lip 2006, 15:43 przez Zan, łącznie zmieniany 1 raz.

 #83301  autor: rulezzz01
 01 lip 2006, 10:36
W tym sagemie chyba nie ma polskich liter... :/ ale ja tam sie ciesze, bo moge przynajmniej pisac w trybie t9, polskich znakow i tak nie uzywam, a jak polskie znaki sie pisze to (przynajmniej w moim poprzednim samsungu) np. za ę czy ą zabieralo dwa znaki :/
 #85021  autor: kyller83
 10 lip 2006, 12:18
Witam.Mam taki telefonik i u mnie są polskie litery i zajmują normalnie jedną pozycję(nie tak jak pisali w innym poście że za jedną polską zabiera dwa znaki).Tela kupiłem w AVANSIE bez sima.POZDRAWIAM

kyller83
 #85033  autor: kamil1221
 10 lip 2006, 13:08
[quote="kyller83"]Witam.Mam taki telefonik i u mnie są polskie litery i zajmują normalnie jedną pozycję(nie tak jak pisali w innym poście że za jedną polską zabiera dwa znaki)./quote]

Bo prawdopodobnie w sagemie można pisać polskie znaki w wiadomościach, ale kiedy wysyłasz je telefon automatycznie przekształca polskie znaki na język GSM - czyli alfabet bez polskich znaków typu ą,ć,ż itp... :wink: