Strona 1 z 1

[MY-401X] Czy da się wyłączyć tryb przechodzenia do zegara?

Post:15 kwie 2006, 21:52
autor: popo76
Witam,

Chciałbym zapytać czy da się wyłączyć jakoś tryb, w którym telefon po jakimś czasie wygasza się i pojawia się na czarnym tle zegar? Jak rozmawiam z kimś dłuższą chwilę to później muszę dwa razy kliknąć czerwoną słuchwkę, żeby zakończyć. raz, żeby wyjść z trybu zegara a drugi raz, żeby zakończyć rozmowę. Trochę to denerwuje.

Post:15 kwie 2006, 21:59
autor: kamil1221
Dziwny przypadek - jak ja rozmawiam po 20 minut to mi sie nic takiego nie dzieje.
Moze to przez to ze mam innego softa - TIMowskiego ??
Jak wiem to my400X na softa podobnego do myX5-2, moze to tego wina ??

Zobacz w ustawieniach wyswietlacza - tam gdzie masz oszczedonosi baterii - tam pozmieniaj ustawienia i zobacz czy dalej sie tak robi.

Jak co poczekaj na kogos co ma taki sam telefon - naprzyklad na Stodola

Post:15 kwie 2006, 22:12
autor: popo76
Poprawka :-) Rzeczywiście na telefonie pojawia się zegar ale wystarczy jedno kliknięcie i zakańczam rozmowę. Ale i tak to nie rozwiązuje problemu, bo nie widzę ile czasu już rozmawiam na przyklad. A w ustawieniach oszczędzania baterii nic nie ma oprócz ustawienia podświetlenia całości lub tylko wyświetlacza i potem ilość sekund. No cóż coraz więcej tych rzeczy do których się trzeba przyzwyczajać ale i tak sagem jest super :mrgreen:

Post:16 kwie 2006, 20:53
autor: stodola
Wystarczy wcisnąć klawisz nawigacji w prawo lub w lewo (w góre i w dół przyciszasz i przygłaśniasz) i Ci się podświetli wyświetlacz i przyciski (jeśli masz włączone podświetlenie klawiszy) i jednocześnie wyłączy się zegar :-D