DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #67814  autor: popo76
 15 kwie 2006, 21:52
Witam,

Chciałbym zapytać czy da się wyłączyć jakoś tryb, w którym telefon po jakimś czasie wygasza się i pojawia się na czarnym tle zegar? Jak rozmawiam z kimś dłuższą chwilę to później muszę dwa razy kliknąć czerwoną słuchwkę, żeby zakończyć. raz, żeby wyjść z trybu zegara a drugi raz, żeby zakończyć rozmowę. Trochę to denerwuje.

 #67819  autor: kamil1221
 15 kwie 2006, 21:59
Dziwny przypadek - jak ja rozmawiam po 20 minut to mi sie nic takiego nie dzieje.
Moze to przez to ze mam innego softa - TIMowskiego ??
Jak wiem to my400X na softa podobnego do myX5-2, moze to tego wina ??

Zobacz w ustawieniach wyswietlacza - tam gdzie masz oszczedonosi baterii - tam pozmieniaj ustawienia i zobacz czy dalej sie tak robi.

Jak co poczekaj na kogos co ma taki sam telefon - naprzyklad na Stodola

 #67824  autor: popo76
 15 kwie 2006, 22:12
Poprawka :-) Rzeczywiście na telefonie pojawia się zegar ale wystarczy jedno kliknięcie i zakańczam rozmowę. Ale i tak to nie rozwiązuje problemu, bo nie widzę ile czasu już rozmawiam na przyklad. A w ustawieniach oszczędzania baterii nic nie ma oprócz ustawienia podświetlenia całości lub tylko wyświetlacza i potem ilość sekund. No cóż coraz więcej tych rzeczy do których się trzeba przyzwyczajać ale i tak sagem jest super :mrgreen:

 #68086  autor: stodola
 16 kwie 2006, 20:53
Wystarczy wcisnąć klawisz nawigacji w prawo lub w lewo (w góre i w dół przyciszasz i przygłaśniasz) i Ci się podświetli wyświetlacz i przyciski (jeśli masz włączone podświetlenie klawiszy) i jednocześnie wyłączy się zegar :-D

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)