DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #67066  autor: szarej
 12 kwie 2006, 18:11
mam dwa pytania:
1) czy można jakoś zmienić plik tekstowy tak, że po przegraniu na komórę bedzie go mozna czytac jak SMSa? (np. znalazłem śmieszy długi tekst i chce go mieć na komórę, a przepisywanie jakoś mi się nie widzi ;/)
2) mam kartę i chodzi o to, że jak nagrywam filmiki to i tak wyskakuje, ze moge nagrać jedynie filmik o takiej długości, która zmieści się na komórę, mimo że na karcie jest jeszcze miejsca na około 50minut filmu ;/ co oznacza, że mogę nagrać około 3minutowy filmik, a czasami chciałbym np. 10minut), a pytanie brzmi: czy mogę jakoś wydłużyć czas nagrywania i plik zapisywały się automatycznie na karcie pamięci??
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2006, 09:23 przez szarej, łącznie zmieniany 1 raz.

 #67101  autor: szczeka
 12 kwie 2006, 19:41
1.z tego, co mi wiadomo to nie ma takiej mozliwosci, chyba, ze ten tekst wyslesz sobie z kompa mms'em, max 1tys znakow.
 #67171  autor: kamil1221
 12 kwie 2006, 22:49
ad.1 mozna ale jedynie e-bokiem - to jest aplikacja java, ewentualnie zsynchronizuj wellphona i tam wklej ten tekst i zapisz w telefonie.
ad.2 jakiego masz sagema z orange ??

 #67355  autor: szarej
 13 kwie 2006, 21:17
1) a skąd wziąć ten program, żeby zrobić z tekstu aplikację java??
2) tak mam w orange......


a tak przy okazji, to są gdzieś filmy po polsku (wszystko jedno czy polskie, czy z dubbingiem, czy też z lektorem) w formacie 3gp, ale żeby były juz podzielone np. na 10 minutowe części?? (bo ja mam problem z tym troche :/)