DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #64942  autor: szarej
 02 kwie 2006, 15:34
chodzi mi o to, że chce sobie filmy na komórkę przegrać, ale mam sagema myx6-2 i nie moogę tam przewijąc, wiec chciałbym sobie podzielić dłuższe filmy na części, żeby w razie np. konieczności napisanania SMSa nie musiał znowu oglądać np. 50 minut, które już widziałem.........

jak to zrobic??
pytanie głownie do Kamila1221, bo kiedyś pisał, że tak można robić, czyli pewnie sam tak robi i wie, jak dzielić najlepiej, bo ja jak sam robię, to mi się dźwiek psuje i w ogóle odtwarza się praktycznie niezależnie np. postać coś mówi (widać ruch ust) i dopiero gdzieś po minucie czasami nawet, słychać tę kwestię, a w tym czasie film dalej leciał ;/

by Shila: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=5088
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2006, 13:23 przez szarej, łącznie zmieniany 1 raz.

 #65012  autor: kamil1221
 03 kwie 2006, 00:41
Pod tym adresem znajdziesz taki program
:arrow: Klik - program
Powodzenia

 #66065  autor: szarej
 08 kwie 2006, 11:28
no dzięki, ale jest inny problem ;/

jak już zadziałam tym joinerem to wtedy nie mam w plikach dźwieku ;/ i nie wiem, co z tym zrobić

co więcej nie wszystki pliki *.avi dzieli dobrze ;/ czasami trafia się takie coś, że nie wiem, co z tym zrobić (np. zielono żółte plamy na ekranie, a dzwięk normalny.....) - to pewnie wina kodeków, wiec jeśli ktoś ma jakieś dobre to byłbym wdzięczny, jeśli prześle link

a i jeszcze druga rzecz:
ma ktoś jakiś programik do konwertowania plików *.3gp do *.avi??
bo ja znalazłem taki jeden, ale to wersja demonstracyjna i mogę jedynie 5 minutowe filmiki konwetrować........

 #66094  autor: orB
 08 kwie 2006, 12:19
pvAuthor
ImToo3gpVideoConverter

 #66095  autor: szarej
 08 kwie 2006, 12:23
hehe, fajnie, ale............

pvAuthor'a mam, a to o ImToo3gpVideoConverter pisałem, że mam demo tego i że moge jedynie 5 minutowe filmy konwertować, bo nie wiem, skąd wziąć pełną wersję :/

a nikt nie wie, co zrobić z problemy odnośnie sklejania i dzielenia filmikow??

 #66098  autor: orB
 08 kwie 2006, 12:51
Jeśli są to pliki avi to polecam virtualDub. Jeśli nie to nie wiem... A czemu nie chcesz używać pvAuthora? Moim zdaniem najlepszy ;)

 #66111  autor: szarej
 08 kwie 2006, 13:31
hehe, to nie chodzi o to, ale mi się wydawało, że to jest program, żeby z avi robić 3gp

wiec jak się robi w tym programie z 3gp avi??